KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ayy canım ogrenmeye basladım yavas yavas
ben baska bır dunyada yasıyormusum burdan hayatın gerceklerını ogrenmeye basladım
erkek elı degınce hemen buyuyorsa nısanlıma soylemelıyım
ama sonra gelıp nısanlım gouslerıme dokundu hamıle kalırmıyım dıye topık acmaktan korkuyorum eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol::roflol:

ben baska bır dunyada yasıyormusum burdan hayatın gerceklerını ogrenmeye basladım
ama sonra gelıp nısanlım gouslerıme dokundu hamıle kalırmıyım dıye topık acmaktan korkuyorum eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

9 ay bekle bişi yoksa hamile degilsin:roflol::roflol:

ula adam mıccıklarsa ikimiz birden altında kalıp ölmeyelimbilmiyorumkismile
korkum bundan:icecream:

kız kaç kişi ölmüşte sen mi ölecen
ya küçük olanlar ne yapsın sempatiksalakcinni :tomato:

anam sertab erenerin yeni klibindeki mor elbiseden istiyorumzemuszemus

koltuğu mor şimdide mor elbise istiyon yane :hulya:

AY BENIMKILERDE 85 AMA YAYIK İŞTE BIDE SÜTYEN CIKARINCA UCLARI TERS YÖNE BAKIYOaklinialirimsmile:roflol:

oyyyy ne yapsın yönünü şaşırmış sempatiksalakcinni :roflol: :roflol:

Burası hayat okulu oldu artık bak neler öğreniyoruz buradan gamyoncuiremsu sositososito

allahın cezası
onlar araba farımıda ters yöne bakıyo:roflol::roflol::roflol:

ANLAMDIMKI ZATEN NE FARI AMA TERS YÖNE BAKIYO BAK BENDE RESMINI CEKİP KOYARIMM:roflol::roflol:

yok yok idrarın resmini çeksin. biz bakarız ,renginden anlarız ,hamile mi değil mi. ton bile fark ediyormuş.:roflol:

:roflol::roflol:

yok yok idrarın resmini çeksin. biz bakarız ,renginden anlarız ,hamile mi değil mi. ton bile fark ediyormuş.:roflol:

yanlış bilgi verme oky:umursamaz: idrarını yapıp limon damlatcak damla inerse hamile inmezse değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok yaw yatağın resmini çekip eklesin bize biz hamile mi dğeil mi anlarız

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kk'nın hatunları böyle paylasımcı ve yardımsever işte kaydirigubbakcemile3 ama aranızda anlaşın hepinizden alamam bir kişi bağışlasın çok büyük olmasın dolgusuz takabileyim yeter çok yükseklerde gözüm yok sempatiksalakcinni

Tabi senin derdin bizim derdimiz.
sırnaşık şey

AY BENIMKILERDE 85 AMA YAYIK İŞTE BIDE SÜTYEN CIKARINCA UCLARI TERS YÖNE BAKIYOaklinialirimsmile:roflol:

Bizimkilerin öyle ters yöne bakacak kadar yerleri yok zavallımlar oldukları yerde kalıveriyorlar.
sempatiksalakcinni

kızlar emniyet kemelerinizi bağlayın biz bu gidişlen +18 e gitcez yani

Ama o zaman biz gelemicez...
bilmiyorumkismile

sempatiksalakcinni

:roflol:
İdrar rengi mi?
kaydirigubbakcemile3

inş. son duragımız orası olur:roflol::roflol:sırnaşık şey

tutmayın bizi diyon yani :jeyyar: naniknanik

inş. diyo bi de deli ya inşaallahı mı kaldı :roflol::roflol::roflol:

gidişat onu gösteriyor hehehehehe :eek:

kaydirigubbakcemile5 ay alemsin ya

kız taşındıkda haberimmi yok-tatlicadiarzu-

sık dişini az kaldı naniknanik

yanlış bilgi verme oky:umursamaz: idrarını yapıp limon damlatcak damla inerse hamile inmezse değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

tecrübe başka bişi ya sırnaşık şey kkdan ne güzel şeyler örenmişsiniz çok cahil kaldım yanınızda sırnaşık şey bu yaşıma kadar boşa yaşamışım :roflol::roflol:

ANLAMDIMKI ZATEN NE FARI AMA TERS YÖNE BAKIYO BAK BENDE RESMINI CEKİP KOYARIMM:roflol::roflol:

:roflol::roflol:

Koy koy koy.
sempatiksalakcinni
Kazen hepimizi banlasın sonra.
eyvahedigeldismile

Anam neler duyacağız daha...
akannehir

göğüse dokunursa bişi olmaz göğsüne boşalması lazımkaydirigubbakcemile3

X