KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ala ala yaaa şaşırdım vallah ya şu mutluluklar dilerim sana demiyolarmı deli oluyorum bide derler yaaa sen daha iyilerine layıksın demekki sen layık biri değilsin ala ala bak ya sinir yaptım heeeeeeeeeeeeeee

aynen bende
mutlu olurum olmam sanane yaa
sen gitmedene bak defolup gitmene bak:kızgın::kızgın:

yokmu essek smıleyi burdaaa-tatlicadiarzu-

aman zuzu sen dur sınır yapmasüprizzzzz

eşşek elimizde yok:lepi::lepi:

allah baska dert vermesin kiskanc sevgiliden antideprasan kullaniyormus,evlenip gecim derdi düsseydi camdan atardi kendini bence

olumunekankayizsmile

dün beyfendi bana mesaj cekmiş
''sana bu günden itibaren yeni hayatında mutluluklar dilerim'' diye
ne güldüm ne güldüm :KK1::KK1:

hiç bir şey yapmadım :umursamaz:
yapmıcamda :umursamaz::umursamaz:
lörisa hanım:nazar: beni tanıdın mı:nazar: ben bi zamanlar kovduğun fakır fukkaraaa zümüklü ama gururlu bi niko vardı:nazar:
nan ben sana dimedim mi gel barabar mutlu olalım bize bizden fayda var :nazar:
sen naptın onçin bini bu nikoyu terkeyledin:nazar: yazdın iletine bilmem kaç gün felan deye:nazar:
bu sefer benimsin seni kimseye yar etmem böböğümkaydirigubbakcemile ya benimsin ya benim:nazar: ta bi mutlu olursun:nazar: şimdi yaz bekim iletine; kklı, nikolu, mutlu deye:nazar:

lörisa hanım:nazar: beni tanıdın mı:nazar: ben bi zamanlar kovduğun fakır fukkaraaa zümüklü ama gururlu bi niko vardı:nazar:
nan ben sana dimedim mi gel barabar mutlu olalım bize bizden fayda var :nazar:
sen naptın onçin bini bu nikoyu terkeyledin:nazar: yazdın iletine bilmem kaç gün felan deye:nazar:
bu sefer benimsin seni kimseye yar etmem böböğümkaydirigubbakcemile ya benimsin ya benim:nazar: ta bi mutlu olursun:nazar: şimdi yaz bekim iletine; kklı, nikolu, mutlu deye:nazar:

doru dedunnnn:nazar:
paran yoh diye sana mırın kırın ettim
yazıklar olsun bana:mymeka::mymeka:
dimam bundan sonra seninim olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
dizinin dibinden ayrılmam:eek:

hayır larıssa bnmkaydirigubbakcemile

gülüm ben sanada yeterimmmmmmmmolumunekankayizsmile

X