KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ya bugun biri bana +rep vermis bir konumla ilgili
aynen soyle yazmis" aglattın len beni sabah sabah..cansın artık.."
yaww ben bu kisiyi hic tanimiyom bana niye len dedi hala anlamis deilim
cok guldum yaaaa :roflol: sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol: acaba beni biriyle mi karistirdi ki anlamadim
bide su "cansin artik" ne demekse artik...:uhm:

hahahahadelikafaduldenhiç canı yoktu heralde garibin seni seçmiş hemencecik bende bi konu açılıyo orda düşünce mi söyleyince hemen ekşi rep atmıyolar mı sinir oluyorum ya madem eleştiriye açık değilsin ne diye konu açıyosun sonra da bide ağız dalaşına giriyo yetmezmiş gibi sen o konuyu madem kamuya açmıcaksın kardeşim eleştiriler canını sıkıcaksa acaba böyle insanlar sırf kavga istedikleri için mi açıyolar konuları ki valla burdan şunu söylüyorum o bayanlara size sadece gülüyorumdelikafadulden siz tam bir özgüvensizsiniz isteRsen ban alıyım söylüyorum işte kendine özgüveni oLmayan insanlar açmasın konu o kadar

Son düzenleme:
hahahahadelikafaduldenhiç canı yoktu heralde garibin seni seçmiş hemencecik bende bi konu açılıyo orda düşünce mi söyleyince hemen ekşi rep atmıyolar mı sinir oluyorum ya madem eleştiriye açık değilsin ne diye konu açıyosun sonra da bide ağız dalaşına giriyo yetmezmiş gibi sen o konuyu madem kamuya açmıcaksın kardeşim eleştiriler canını sıkıcaksa acaba böyle insanlar sırf kavga istedikleri için mi açıyolar konuları ki valla burdan şunu söylüyorum o bayanlara size sadece gülüyorumdelikafadulden siz tam bir özgüvensizsiniz isteRsen ban alıyım söylüyorum işte kendine özgüveni oLmayan insanlar açmasın konu o kadar

cok dolusun kiz sen :roflol::roflol: :roflol::roflol:

cok dolusun kiz sen :roflol::roflol: :roflol::roflol:

evet doluyum ya çokkk hemde ya biri konu açıyo tamam mı sonra bende fikrimi söyliyorum bazen aksi oluyosa hemen yok işte şöyle böyle başlıyolar kavgaya ya ne bu ne oluyo yani orda haklısın canım desem hemen canım cicim olucak ama hem ben yalan mı söyliyim yani bana tersse dünya gelse karşıma o olay tersdir kimseye yalaklanmak için onu doğrulamam hemde asla neyse o yani ben orda hemen yorum diyorum mesela çok haksızsın öyle olmamalısın falan hemde uslübumu bozmadan hemen karşı taraf başlıyo :kızgın:sişnir olkuyorum buda yetmezmiş gibi ekşirep alıyorum ama bundan sonra bana ekşirep atanlara bende canım istediği için ekşi rep atıcam bi denesinler bakalım napıyorumkötükedihüso

aa yapmaz mıyım hiç canım aslında bu siteye ilk üye olduğumda herkes çok cana yakın zannetmiştim o zmanlar maa iyi insanlar kadar kıskanç ve ard niyetli insan dolu site ya bu kadar olur şimdi bunun için de ban yerinm kesin çünkü önüne gelen de banlanıyorum çok doluyum ya bi defasında bi olay oldu onuda anlatıyım bari bi kendini bilmez kadının biri parmak çıtlatmasını yazmış faydalkı bilgi olarak tamam faydalı bilfgi olabilir kimine göre ama ben zaten biliyodum yani ve ben bunu biliyorum neresi çok ilginç dedim diye kadın başladı işte kendini bilmezmişim bende emeğe saygı yokmuşta bilmemneymiş ayy Allahım açtı ağzını yumdu gözünü bide ben bu kadın yüzünden uyarı aldım düşünün yöneticilerede sesleniyorum lütfen uyarı verirken bi daha araştırın bi iyice çok sinirliyim:kızgın:kötükedihüso

aa yapmaz mıyım hiç canım aslında bu siteye ilk üye olduğumda herkes çok cana yakın zannetmiştim o zmanlar maa iyi insanlar kadar kıskanç ve ard niyetli insan dolu site ya bu kadar olur şimdi bunun için de ban yerinm kesin çünkü önüne gelen de banlanıyorum çok doluyum ya bi defasında bi olay oldu onuda anlatıyım bari bi kendini bilmez kadının biri parmak çıtlatmasını yazmış faydalkı bilgi olarak tamam faydalı bilfgi olabilir kimine göre ama ben zaten biliyodum yani ve ben bunu biliyorum neresi çok ilginç dedim diye kadın başladı işte kendini bilmezmişim bende emeğe saygı yokmuşta bilmemneymiş ayy Allahım açtı ağzını yumdu gözünü bide ben bu kadın yüzünden uyarı aldım düşünün yöneticilerede sesleniyorum lütfen uyarı verirken bi daha araştırın bi iyice çok sinirliyim:kızgın:kötükedihüso

bende hep haksiz yere ban yemisimdir zaten :ecrin_bebek:

değiştirdim şimdi ama ondada öpüşüolardıkaydirigubbakcemile3

anladım ama burda herkez istediği avatar resmini koymaya hakkı var kimse bir şey diyemez kim rahatsız oluyorsada o resme bakmaz olur biter...

Son düzenleme:
vallahi ben en çok kutu süt kaplarını kek kalıbı haline getirip içinde kek yapan tüm millete sanki çok mühim bir buluş gibi tarif yayan ve daha sonra uzmanların ısıya dayanıklı bir madde olmadığı ve içinin alüminyum olduğundan zehirleyici etki yaptığı açıklaması yapmasından sonra bu sefer de avaz avaz aman sakın yapmayın diye uyaran bayanlara pes deyip bayağı bir gülmüştüm.

ben kapatmadim kaynanam sempatiksalakcinni
kazen kapatti galiba
songul ablaya mesaj attim neden kapandi diye
o da zaten dua topiki oldugunu soyledi o yuzden kapanmis benim topikim
okuyanlar bana ozelden ulasiyo kuzuu
yapma yaaa :emir_bebek:
saol guzumm

canim konu disi mesaj yazmiyalim
yoksa mapusu boylicaz yine sempatiksalakcinni
konu dışı söz konusu olamaz sanırm, burası geyik bölümü konusu ne zamandır:içelim:
geyikte sınırrrrr yok! imza:Kazen:nazar:
:KK1::KK1::KK1:

cnm konu neydıkı acaba ay cok komık yaa kıza bakkk:KK1:
nıkon koltuktan kaktınmı kızzz:KK1:
halkın koltuğa çıkartmasını bildiği gibi indirmesini de bilir :lepi: sırnaşık şey :roflol::roflol::roflol:
evet doluyum ya çokkk hemde ya biri konu açıyo tamam mı sonra bende fikrimi söyliyorum bazen aksi oluyosa hemen yok işte şöyle böyle başlıyolar kavgaya ya ne bu ne oluyo yani orda haklısın canım desem hemen canım cicim olucak ama hem ben yalan mı söyliyim yani bana tersse dünya gelse karşıma o olay tersdir kimseye yalaklanmak için onu doğrulamam hemde asla neyse o yani ben orda hemen yorum diyorum mesela çok haksızsın öyle olmamalısın falan hemde uslübumu bozmadan hemen karşı taraf başlıyo :kızgın:sişnir olkuyorum buda yetmezmiş gibi ekşirep alıyorum ama bundan sonra bana ekşirep atanlara bende canım istediği için ekşi rep atıcam bi denesinler bakalım napıyorumkötükedihüso
başımıza anarşik mi olcan kız delikafadulden :roflol::roflol::roflol:
açıklama yazmayı unutma canım eksi repe
ban yeme sonra ben gibi:)
ben bunu hiiiç unutamamsırnaşık şey tecrübe başka bişi derim hep :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
değiştirdim şimdi ama ondada öpüşüolardıkaydirigubbakcemile3
you know senin avatarı kullanan biri var onu hep senmişsin gibi algılıyorumkaydirigubbakcemile3

s_beyazkaranfil kullanıcısından alıntı Mesajı göster
Ahh ahhh benim kaynanam gelip gitmez bize ALLAH'tan ama biz onlara gittiğimizde laf dönmeden yediğimi nadir hatırlıyorum kadında var bir çene off off..

size birşey anlatayımda az şaşırın..

Benim kayınvalidemler izmirdeler evlendigimizde biz eşimle 2 sene farklı bir şehirde oturduk işleri dolayısıyla sonra izmire geldik 3 senedir de izmirdeyiz..

biz kayınvalidemlere gittigimiz zaman kayınvalidem dedi ki '' bizde eşinle aynı yatakta yatamazsın, ayıp ayrı ayrı yerlerde yatacaksınız '' ilk zamanlar birşey demedim herhalde adetleri böyle dedim ve kayınvalidemin evleri 3 katlı en üst katta bekar kaynım var tek bir odasını kullanıyor evin..neyse misafr olduk bunlara eşim annesi gilin kalıgı ortta katta yatıyor BEN ıSE KAYNIMLA AYRI ODALARDA ÜST KATTAYIM ayrı yatıyorum yani eşimle mantıga bakın mantıga

YEMıNLE DıYORUM Kı odada pijamalarımı giyerken kapı açık kalmış bilemedim kaynımın pat diye gelip içeri düşecegini beni askılı şhirtli pijamamla gördü mü ben zonnnnk !

sonra kayınbabam benim üstte yattıgımı bile bile üst terasta üzümleri budayıp aşagının tuvaletini kullanmaya inmiş tabi haberim yok tuvalete uyandım gittim ki kayınbabam tuvalette resmen adamın k...cını gördüm mü

ve böyle böyle gördügüm birkaç sahne daha ve ne kadar mantıksız hesap edin ben kız eviyken asıl ayıp annemgilde gidip birbirimizin yatması olmalıyken ki böye birşeyi asla etmeyiz annem bir odayı bize verir orada birlikte yatarız AMA KAYINVALıDEM 3 KATLI DAıRESıNDE BıZı BıR YATIRAMAZ AMA BEN BEKAR KAYNIMLA AYNI DAıREDE FARKLI ODALARDA YATABıLıRıM alın size mantık

oof üşütücektim az daha yazarken

kayinvalidemin yatili gelmemesi icin ne yapmaliyim" topicinden alintidir

ve buna coooook sasirdim, böyle oldum :1shok: :1shok: :1shok:

nikonum fıstığım hoşgeldin
habire kayboluyosun
diyene bah:nazar: sanki sudan sebebe iki de bi yol banlanan benim:nazar: :roflol:
kayinvalidemin yatili gelmemesi icin ne yapmaliyim" topicinden alintidir

ve buna coooook sasirdim, böyle oldum :1shok: :1shok: :1shok:
gelinin yakalaması yakalanması bi ayrı, koca alem, kayın ne iş, kayınbaba yuh, kayınanneye de pessssssss-tatlicadiarzu-
bende farkettim nıkonum bende aa ne yazmsıım diom bakıom ben deilim
sen böyleysen beni düşün kaydirigubbakcemile3
bazen senin imzanda elinin bırakan bi kız vardı seni andıran, o resmi gördükçe de aa you know diyesim geliyoo kaydirigubbakcemile3

X