KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

aman ne ne yapyımmmm offf hala yiyişip duruyoz bide c.tesi izmire gidicem onun yanına bakalım nasıl olcak:))))))))))))))

allah korusun, bir konuya inanmadın mı? konu sahibi hemen yapıştırır bedduayı.. "inşallah sizin başınıza gelmez!!!" veya "bana inanmayanlar umarım allah size de yaşatır!!!" hoppaaa, sanki açılan her konuya inanacağız diye bir kural var, yoksa yersin bedduayı.. :eek:lmaz:

allah korusun, bir konuya inanmadın mı? konu sahibi hemen yapıştırır bedduayı.. "inşallah sizin başınıza gelmez!!!" veya "bana inanmayanlar umarım allah size de yaşatır!!!" hoppaaa, sanki açılan her konuya inanacağız diye bir kural var, yoksa yersin bedduayı.. :eek:lmaz:

officeciğim yapıştırmış bedduayı, zaten.
yok ben bu türk filmi ,nuri alço ve ahu tuğba filmleri tadındaki konuya hiçmi hiç inanmadım.

günaydın kıslar!
sabahtan beri göbeğim çatladı. akannehir
izinlerimi bir türlü anlatamadım. sonunda anlaştık gibi umarım sorun çıkmaz.
düşüp bayılazağım.
akannehir
şimdi tekrar dilekçe yazacağım. poffffffffffffffffffff!

günaydın kıslar!
sabahtan beri göbeğim çatladı. akannehir
izinlerimi bir türlü anlatamadım. sonunda anlaştık gibi umarım sorun çıkmaz.
düşüp bayılazağım.
akannehir
şimdi tekrar dilekçe yazacağım. poffffffffffffffffffff!

hoşgeldin canım
cumartesi iznimiolumunekankayizsmile

bende önümüzdkei hafta gidip patronun yanına yıllık izin isticem:umursamaz:
istiyenin bi yüzü kara vermeyen zenci:1ninca:
cok bunaldım cünkü calış calış:hulya:
ya karadenize yada bizim bu taraflarda bi yerlere gidip keyif yapcam:smiley-cool:

hoşgeldin canım
cumartesi iznimiolumunekankayizsmile

bende önümüzdkei hafta gidip patronun yanına yıllık izin isticem:umursamaz:
istiyenin bi yüzü kara vermeyen zenci:1ninca:
cok bunaldım cünkü calış calış:hulya:
ya karadenize yada bizim bu taraflarda bi yerlere gidip keyif yapcam:smiley-cool:

evet cumartesi nöbet izni hepsini ancak yaz süresinde kullanabiliyorum. müdürümde izin kullanıyor çünkü. senelik iznim kalacak mecburen. ama bunları anlatana kadar çatladım. bakalım öğleden sonra yine gidicem. umarım anlatabilirim.
iste bencde izinsiz çalışmak zor olur.
ben okullar kapanınca çıkıcam hafta sonuyla 9 gün kullanıca. kalan iznimide temmuz sonu ağustos arası kullanıcam.

evet cumartesi nöbet izni hepsini ancak yaz süresinde kullanabiliyorum. müdürümde izin kullanıyor çünkü. senelik iznim kalacak mecburen. ama bunları anlatana kadar çatladım. bakalım öğleden sonra yine gidicem. umarım anlatabilirim.
iste bencde izinsiz çalışmak zor olur.
ben okullar kapanınca çıkıcam hafta sonuyla 9 gün kullanıca. kalan iznimide temmuz sonu ağustos arası kullanıcam.

anlatırsın canım anlatır
baktın anlamıyor yazıp ver:KK1::KK1:

4 yıldır durmak sızın calışıyorumboshayallersmile

iyi edersin valla git dinlen iyiceolumunekankayizsmile

aslı zuzu you know nirelerdeki:ecrin_bebek:

X