KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Herkesin evinin resimlerini koyduğu bir topik var bir taneside kendi evi değil belli kaydirigubbakcemile3

Koymuş resimleri tabi kimse inanmayınca bu kk daki bayanları aşağılamaya başlamıştı

bu evin hizmetçisi olursunuz anca falan diye kaydirigubbakcemile3

Ya ben göremedim...
bilmiyorumkismile

kocam çok yakışıklı diye de bir konu vardı kopmuştum resmen kaydirigubbakcemile3
Yok artık kate im ya.
:roflol:

bir üye konu açmış. kabak gibi bir resim koymuş konuya. teşhir ediyor bir kadını:))
kocamı elimden alan ,rallici kadın bu. dikkat edin kocalarınıza
. bu kadının resmine de iyi bakın her an elinizden alaabilir kocalarınızı, diye
. neyse yaptığın suç falan dedik. resim koymak yasak izinsiz..
. konu kilitlendi.
kendileri kapsama alanı dışına doğru bir yolculuğa adım attı o an:))

Hadi ya :roflol:

malum yeni üye olan bi vatandaş

acmış bi topik
sevgilim kavak yelllerinde leyla nın sevgilisi rolünde oynucak
ya öpüşürlerse ya yakınlaşırsalar
bölüm başına 20 bin miydi:roflol::roflol::roflol:

tabi konu sahabesi biraz ekşın olsun diye acmış
ekşınada ne ihtiyacımız var

bende mi? acsam sevgili angelia jolie yle filmde oynucak
1 000000000000000 alcak diye:roflol::roflol:

Amanin boooo....
sempatiksalakcinni

bide askı memnu konusu vardı kocası askı memnuda oynayacakmıs ne giysinmiş sanki dolabını görüyoruz işte kocam yakısıklı kıvanca cok benzer fln yazdı durdu bu sahıs hastane sahnesiydi bende dedimki belki hastabakıcı olur çok yakısıklı kocam hasta bakıcı yapmazlar dedi bende yine tutamadım dilimi hastabakıcılar çirkinmi oluo dedim benim arkamdan ne yorumlar tabi buda cevap vermiyor arada sey yazdı kocam aradı şimdi kıvancla oturup sigara içmişler nihalinde bana selamı varmıskaydirigubbakcemile3 ay ölmüştüm gülmekten yaaakaydirigubbakcemile3 sonra gırgır tabi millet üşüştü bu okuyo cevap vermio bende yazdımki kızlar kocası kıvancla sigara içmiş o bize cevap veremez kıvancında bizim yazlıkta evi var ben artık sizle muhatap olamam yazdım kaydirigubbakcemile3 banlandımkaydirigubbakcemile3
Bu konuyu hatırlıyorum dehşetti cidden.
akannehir

erkek gibi düşünüp cevap yazdıgı için erkek sanıomus herkes bylede bir acıklaması vardı

Beni erkek zannedenler zannettikleriyle kalsın gidiyorum demişti.
:eek:
Ama gitmemişti. şutarafagitti
Cidden o arkadaş ne çok cinsellikle alakalı konu açıyor evlense de kurtulsak.
:jeyyar:

bunu yazmıştım bir kere daha,
.
siz hiç bir sanatçıyı tanıtırken resimlerle,(nathalie wood)
,o topiğie resim koyuyorum derken, gidip,bir derdim varda' uçurumun eşiğindeyim' konusuna konu sahibi,kadıncağız ,mahvolmuşken,6 tane nathalie resmini, arka arkaya dizdiniz
mi.??
ben dizdim:nazar:
. aşağıdad a millet toplanmış bakıyor. bende diyorumki, rahmetliyi ne çok seven varmış:hulya:.
tabii millet oky, kafayı yedi diye bakıyor. ben resim eklemeye devamsempatiksalakcinni.
anladım tabi sonrada. müdüreler sildi resmi.
biraz rezilolduk tabii:nazar:
hey gidi günler hey..

ayy süpersin ya :roflol: :roflol: çok güldüm kaydirigubbakcemile3 kadının o anki halini düşünemiyorum

Beni erkek zannedenler zannettikleriyle kalsın gidiyorum demişti.
:eek:
Ama gitmemişti. şutarafagitti
Cidden o arkadaş ne çok cinsellikle alakalı konu açıyor evlense de kurtulsak.
:jeyyar:

ay bide mersinli gel bulusalım diyorum gelmioda kaydirigubbakcemile3 baska konusu yokki actıgı bütün konular +18 e gidio kaydirigubbakcemile3 yazamıo sonra

ay bide mersinli gel bulusalım diyorum gelmioda kaydirigubbakcemile3 baska konusu yokki actıgı bütün konular +18 e gidio kaydirigubbakcemile3 yazamıo sonra

ay o kız aklını yemiş cinsellikle..
bi evlenemedi..
evlense de biz de rahatlasak o dasempatiksalakcinni

bide değişik niclerle üyelikleri olan kişiler vardı ben ilk üye olduğumda felan...
saçma saçma konular açıyordu aynı kişi olay felan olmuşdu...bütün üyelikleri silinmiş sonra
o kişinin belki tekrar geliyodu çaktırmadan.
bu tür şeylerde çok komik...

hatta bilmediğimiz kaç kişi var bakalım böyle yapan..

you_ konw hatırlıo musun bi çanta topiği vardı
rezil etmeye kalkmıştı bizi siz çakma çanta kullanıyosun ezikler falan gibi
üşenmemiş resimlerini çekmişti bi de sıyrık..
sonra kazen ne demişti çok gülmüştüm çokk

X