KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

zuzum mitite köfte,erişte,cacık ve sütlaç vardı yemekte.
ama köfte çok baharatlıydı patateslerini yedim.

valla bi üye var amonrada oky de bilir devamlı cinsel konular acan küçük bayan
biyerde yazmıs işte nişanlım çok utangac ilk gecede napcaz bilmiyorum biyerdede yazmıski erkegi rahatlatmak sizin elinizde kaydirigubbakcemile3 hatta bunun konusu yüzünden ban yemiştim yaw tutamadım dilimikaydirigubbakcemile3 hatta bu bayan! bi arada beni herkes erkek sanıyo bidaha bu foruma gelmicem yazmıstı herkeste sen bilirsin fln yazdı bekledigi cevabı alamadı 2 dk snra erkekleri bastan cıkaran parfümler diye konu actı
kaydirigubbakcemile3

kuzummm o Bahsettiğin üye "1günlüğüne erkek olsanız ne yapardınız" isimli topicte Benim cümlemi almış, ne seviyesizce Bi msjdır Bu Bozulmuşsunuz siz çok yazık !!! yazmış.. sonradan gördüm.. sempatiksalakcinni orda geyiğine hayal kuruyoduk arkadaşlarla masum masum karı geldi Beni resmen laflarıyla dövdü.. konularına Bakayım dedim anaaaaammm anaaaaaamm içler acısı... Bi

nikacum hoşgeldin a.s.:hulya:
hoşbuldum larisam mirmirmirmir
you knowun politik cevabını gördün mü sırnaşık şeysırnaşık şey
ne seni ne beni sadece ezeli seviyormuş :roflol::roflol::roflol:
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy baygınlık geldi uçurucam beynini şimdi elemanıun yaaa yine sinirlendim offfffffffffffff
zuzu avatarındaki sen misin :KK3:

slm kızlarrrrrrrrr ben geldim herkez iyimi aman ne gevezesınız be oku oku sıkıldım okumuyorum anlatın bakıyım ne gelısmeler var

kuzummm o Bahsettiğin üye "1günlüğüne erkek olsanız ne yapardınız" isimli topicte Benim cümlemi almış, ne seviyesizce Bi msjdır Bu Bozulmuşsunuz siz çok yazık !!! yazmış.. sonradan gördüm.. sempatiksalakcinni orda geyiğine hayal kuruyoduk arkadaşlarla masum masum karı geldi Beni resmen laflarıyla dövdü.. konularına Bakayım dedim anaaaaammm anaaaaaamm içler acısı... Bi
3 harflimi kız nıckı yoksam o öle kimsenin mesajına bişi yazmıo sadece konu acıo
hoşbuldum larisam mirmirmirmir
you knowun politik cevabını gördün mü sırnaşık şeysırnaşık şey
ne seni ne beni sadece ezeli seviyormuş :roflol::roflol::roflol:

:KK3:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

gidicem bu şehirden.
artık izmirden nefret eder oldum.
ne biçim bir şehir burası ne biçim insanlar anlamıyorum.
elinde kendi işi gibi çalışan elemanın var. kıymet bileceğine verdiği 3 kuruşun 2 sini nasıl keserim diye düşünüyorlar. yemek yok,yol yok. bazen iş oluyor gece saat 11 de eve önüyor ve o saate kadar aç.
ben böyle insanlar görmedim. bencil, saygısız.
otobüse biniyorsun yer veren yok. herkes rahatında.
zamanında ben o kadar çok yer verdim ki.
günün birinde bende oturmak isterim dedim.
offfffff neyse çok doluyum bugün kafanızı şişirmeyim.

gidicem bu şehirden.
artık izmirden nefret eder oldum.
ne biçim bir şehir burası ne biçim insanlar anlamıyorum.
elinde kendi işi gibi çalışan elemanın var. kıymet bileceğine verdiği 3 kuruşun 2 sini nasıl keserim diye düşünüyorlar. yemek yok,yol yok. bazen iş oluyor gece saat 11 de eve önüyor ve o saate kadar aç.
ben böyle insanlar görmedim. bencil, saygısız.
otobüse biniyorsun yer veren yok. herkes rahatında.
zamanında ben o kadar çok yer verdim ki.
günün birinde bende oturmak isterim dedim.
offfffff neyse çok doluyum bugün kafanızı şişirmeyim.

işte bu yüzden ben izmirde yaşamak istyemiyorum melih istanbula gelicek üniv mezununa verdikleri maaş çok komik izmirde zaten iş alanı çok dar izmirde ama bunu melihin annesi anlamıyo istemiyorum izmirde yaşamak sdiye yırtıyorum kendimi güzel şehir ama iş anlamın da iyi değil ben yaşayamam

X