Kk cins kpek aryorum...

baRbie_baby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
7
0
Doğru yer mi blmiyorum ama küçük cins bir köpek arıyorum.Evde beslemek için.En fazla 3 yaşında olabilir.Eğer vermek istiyen varsa...:ecrin_bebek:

baRbie_baby;

Ben de köpek sahibiyim.Eğer buradan bulmazsan bulunduğun şehirde mutlaka belediyeye ait hayvan barınakları vardır.Oradan sahipsiz bakıma muhtaç bir yavruya sahip çıkabilirsin ayrıca 3 yaş bir köpeğe göre, bazı alışkanlıkları edinmek için geç olabilir.Lütfen pet-shoplardan almayı aklından geçirme.

sevgiler....

Merhaba,
Evcillerin satışına kesinlikle karşıyım ama birde şöyle bakın olaya. 5 tane köpeğim yavruladı, ve bunların aşılarını yaptım bunun bir maliyeti oldu. Bu maliyeti almalımıyım ? Bence almalıyım. Lakin satın aldım ise köpeği ve artık vermek istiyorsam bunu satmamalıyım bunun bir cezayı yaptırımı olmalı buda bedava vermek. Önceki 5 mesajı sildim karşılıklı atışan her 2 kişininde uslubunu beğenmediğimi ifade etmeliyim.

Merhaba,
Evcillerin satışına kesinlikle karşıyım ama birde şöyle bakın olaya. 5 tane köpeğim yavruladı, ve bunların aşılarını yaptım bunun bir maliyeti oldu. Bu maliyeti almalımıyım ? Bence almalıyım. Lakin satın aldım ise köpeği ve artık vermek istiyorsam bunu satmamalıyım bunun bir cezayı yaptırımı olmalı buda bedava vermek. Önceki 5 mesajı sildim karşılıklı atışan her 2 kişininde uslubunu beğenmediğimi ifade etmeliyim.

Bu mesajı biraz geç gördüm ama tebrik ediyorum Kazen, kesinlikle doğru mantık...

X