KK cilarla cilve ve yöntem paylasimlari

Bence sen cilvenin amacının dışında beklentilere sahipsin biraz. Belkide önce sen bi kendini incele sonra eşine geç. Ne dersin.
Yani cilvenin neyle sonlandığını, neden böyle olduğunu düşün biraz. Çok romantiz peşinde iken amaca hizmet edemiyor beynin bence, gibi gibi gibi.
ah not ettim bunları eşim birazdan gelecek beni almaya .. şimdilik ayrılıyorum yarın gelip anlatırım.. inş. bugün romantizmi yakalarız umutluyum (galiba ):KK76:

ah not ettim bunları eşim birazdan gelecek beni almaya .. şimdilik ayrılıyorum yarın gelip anlatırım.. inş. bugün romantizmi yakalarız umutluyum (galiba ):KK76:
Ben diyorum çok romantizm peşindesin, sorunun ilk harfi burda, o diyo bugün inş yalarız romantizmi
Hey allam ya :KK49::KK11::KK69::mad::KK51::KK47: :KK70::KK70::KK70::KK70:
Melankolik bu ya, burcun ne kız senin

Ben diyorum çok romantizm peşindesin, sorunun ilk harfi burda, o diyo bugün inş yalarız romantizmi
Hey allam ya :KK49::KK11::KK69::mad::KK51::KK47: :KK70::KK70::KK70::KK70:
Melankolik bu ya, burcun ne kız senin
Kızcağız ayda yılda bir romantizm iztiyor bacım o işte biraz romantizm olsa daha çekici oluyo istek artıyo... Aslında temeli romantizim birazcık o yüzden anlaşamadık:KK14:

sevişmek için cilve mi bu yoksa istediğin bişeyi yaptırmak için mi cilve :KK70:
Ona cilve denmio, bildiğin çakma denio :KK70::KK70::KK70:
istediğim bişeyi yaptırmak için cilce yaptım geçende bebek sesiyle eşimde bebek sesiyle oymaz aşkım diye karşılık verdi ondada başarısızım ..
Sen şu bebek sesinden bence bi uzak dur :KK70::KK70::KK70: Adamda hiç bi etki yapmıo belli ki :KK67:

istediğim bişeyi yaptırmak için cilce yaptım geçende bebek sesiyle eşimde bebek sesiyle oymaz aşkım diye karşılık verdi ondada başarısızım ..

istediğim şeyi yaptırmak için gider sarılırım güzel sözler söylerim öpücüklere boğarım ama benim avantajım sevgilim çocuk taklidine bayılır ben de iyi yaparım dolayısıyla dayanamaz :KK70::KK70:

sevişmek içinse cilve ben mesela geçenlerde bıyık yapmıştım kendime kalemle onun da başına peruk geçirmiştim çok hoşuna gidiyo böyle şeyler :KK70: benim cilvem de bu ahaha :KK70:

istediğim şeyi yaptırmak için gider sarılırım güzel sözler söylerim öpücüklere boğarım ama benim avantajım sevgilim çocuk taklidine bayılır ben de iyi yaparım dolayısıyla dayanamaz :KK70::KK70:

sevişmek içinse cilve ben mesela geçenlerde bıyık yapmıştım kendime kalemle onun da başına peruk geçirmiştim çok hoşuna gidiyo böyle şeyler :KK70: benim cilvem de bu ahaha :KK70:
Ay ben bunu yapsam bana ne der acaba denicem:KK70::KK70::KK70::KK70:

Benimkinin gözü o kadar yükseklerde değil anam seksi hizmetçi ol diyo yani adamın hayal gücü ve fantazi anlayışı bu:KK70::KK70:

aaa bizde daha neler var neler...

uyuyan güzel
patron sekreter
pilot hostes
doktor hasta/ hemşire
tüpçü ev hanımı :KK70::KK70::KK70::KK70:

bunlar sıradakiler :KK70::KK70::KK70:

Not: hiçbir meslek grubunu aşağılama amacı gütmemekteyim, tamamen geyik maksatlı söylemiş bulunmaktayım...

aaa bizde daha neler var neler...

uyuyan güzel
patron sekreter
pilot hostes
doktor hasta/ hemşire
tüpçü ev hanımı :KK70::KK70::KK70::KK70:

bunlar sıradakiler :KK70::KK70::KK70:

Not: hiçbir meslek grubunu aşağılama amacı gütmemekteyim, tamamen geyik maksatlı söylemiş bulunmaktayım...
Ay hiç güleceğim yoktu :KK70::KK70: benimkide yılbaşında evi süslemiş mumlar falan balık yapmış sofra hazırlanış yatak odasını güllerle süslemiş noel anne kostümü almış bana giyerken ne dese beğenirsin... Çok para gitti çok bugun sabaha kadar..... Ne denir anacım :KK70: sizi tebrik ediyorum adeta örnek bir çift Allah fantazilerinizi bozmasın bacım:KK9:

X