KK cilarla cilve ve yöntem paylasimlari

ya direk olaya girince skılıyoruz biz bilemedim artık bikaç seneye belki de direk olaya girmesi hoşumuza gider :KK70:[/QUOTE
Napiim anacim adam cok aceleci gecelikler giyiyorum direk cikariyo sabredemiyo banada bi akil verin
Not: benim ikizlerim var 8 aylik o yuzdende genis bi vaktimiz yok aslinda:KK14::KK14:

Ay hiç güleceğim yoktu :KK70::KK70: benimkide yılbaşında evi süslemiş mumlar falan balık yapmış sofra hazırlanış yatak odasını güllerle süslemiş noel anne kostümü almış bana giyerken ne dese beğenirsin... Çok para gitti çok bugun sabaha kadar..... Ne denir anacım :KK70: sizi tebrik ediyorum adeta örnek bir çift Allah fantazilerinizi bozmasın bacım:KK9:

paran kadar .... buymuş demek :KK70::KK70::KK70: adamcağız parası kadar konuşturmak istemiş yani doğal :KK70::KK70::KK70:

biz yılbaşında sarhoştuk nasıl oldu hatırlamıyorum :KK70::KK70::KK70:

ama noel anne süpermş yaa sizin eşinizde de var cevher :KK70::KK70:

bozulmaz umarım fikirleri hayata geçirebilirsek :KK70::KK70::KK70:

yağmurdan alıntı yaptım ama çıkmamış (edit)

aaa doğrudur bak bizde hiç öyle dertler yok evde ikimiziz :KK70::KK70:

bi ara da denizkızı kostümü giydircem ona ben de korsan olcam onu çok istiyorum :KK70::KK70::KK70:

Ay hiç güleceğim yoktu :KK70::KK70: benimkide yılbaşında evi süslemiş mumlar falan balık yapmış sofra hazırlanış yatak odasını güllerle süslemiş noel anne kostümü almış bana giyerken ne dese beğenirsin... Çok para gitti çok bugun sabaha kadar..... Ne denir anacım :KK70: sizi tebrik ediyorum adeta örnek bir çift Allah fantazilerinizi bozmasın bacım:KK9:
Hahhhah ayy koptum cok para gitti haa adamin icine oturmus demekki haha

paran kadar .... buymuş demek :KK70::KK70::KK70: adamcağız parası kadar konuşturmak istemiş yani doğal :KK70::KK70::KK70:

biz yılbaşında sarhoştuk nasıl oldu hatırlamıyorum :KK70::KK70::KK70:

ama noel anne süpermş yaa sizin eşinizde de var cevher :KK70::KK70:

bozulmaz umarım fikirleri hayata geçirebilirsek :KK70::KK70::KK70:
Çok cevherlidir :KK70::KK70::KK70:

Ah kızlar ah siz kontrolü tamamen karşı tarafa bırakırsanız ne nazınız ne cilveniz kalır cinsellikte hele elinizde çevirceksiniz o istediğini yaptığını sanarken istediğnizi yaptırmış olacaksınız o bebek takliti de bişey yaramaz yapmayın :)

Ah kızlar ah siz kontrolü tamamen karşı tarafa bırakırsanız ne nazınız ne cilveniz kalır cinsellikte hele elinizde çevirceksiniz o istediğini yaptığını sanarken istediğnizi yaptırmış olacaksınız o bebek takliti de bişey yaramaz yapmayın :)

senden de tavsiye alalım nihalicim :KK70::KK70:

Tavsiyelerinizi alalım :KK70:buna ihtiyacım var:KK70:

Cok deneyimlisin anlasilan :-):-):-)c

Arkadaşlar kontrol karşınızda olmasın %40 ondaysa %60 sizde sizi yönlendirmesin siz onu yönlendirin horoz tavuk ilişkisi gibi olur durumunuz tabi

Vücudunuzu iyi tanıyın silahınız o ve her türlü olaya açık olun.

Sıra sende demekten çekinmeyin tam olaya mı girecek alın altınıza kudurtun ama engel olun

Klasiğe alışık erkek farklı şeyler yaşarsa dahasj yok mu der merak eder zaten

Dahası varda bura kaldırmaz :KK70:

Evet taktikleri görelimmm. Eşimle Tanıştığımızdan beri bir kere bile romantik film izlemedik hatta romantik komedi bile:) ben şimdi cilve yapsam kaç yazar 1, yapsam anlar mı buda 2. Sorum :KK66:))

Evet taktikleri görelimmm. Eşimle Tanıştığımızdan beri bir kere bile romantik film izlemedik hatta romantik komedi bile:) ben şimdi cilve yapsam kaç yazar 1, yapsam anlar mı buda 2. Sorum :KK66:))

Film evde ayarla sen seç akşam güzel giyin davetkar ol ama fazla değil bizim için film seçtim hazır hatta izleyelim de izleyelim mi asla :KK66: duygusal konuş çok ciddi durma arada iltifat et noluyoruz diye o düşünür :KK70: Erkeğini de sen tanırsın nereden kanal yapılır bilmen lazım tavsiyeler boş kalır zira

X