Kk ankara 9 nisan'da buluşuyoruuuuuuuzzzz;)

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM KIZLAR,
KK ANKARA HAFTAYA YANİİ 9 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ KEÇİÖEREN ŞAHİN BEY
KONAĞINDA BULUŞUYOR,
HADİ BAKALIM YENİ ARKADAŞLAR GELİN BULUŞALIM, TANIŞALIM, KAYNAŞALIM, YEPYENİ DOSTLUKLAR, ARKADAŞLIKLAR KURALIM,

TARİH:9 NİSAN CUMARTESİ
YER:KEÇİÖREN ŞAHİN BEY KONAĞI (KEÇİÖREN DUTLUK DURAĞI ÖNÜ)
SAAT;13:00 / 17:00 ARASI

HADİ BAKALIM BULUŞMAYAAAA

Son düzenleme:

[sıze="3"]oy oy oy amanda maaannnn bana kızmışmı bu cadııııı Söz sen ankaraya gelincede buluşalım datlum gıymatlım[/sıze]

inş bebeğim görüşelim yaaa..valla havalar düzelsin gelecem..inci hasta olmasın diye gelemiyorum..bozuk havalar ablacım..bütün arkadaslara selamlar.. :82:

kısmettt olmuyor bi türlüüüüü evde:26: tamirat var ablammmm inş başka sefereee öptümmm

bende gelmek isterdim ama keçiören çok ters kalıyor bana. hem bide daha bugün gördüm. bir dahaki sefere inşallah. size iyi eğlenceler

bende gelmek isterdim ama keçiören çok ters kalıyor bana. hem bide daha bugün gördüm. bir dahaki sefere inşallah. size iyi eğlenceler

inşallah canım bekleriz gel, 7 nisanda tekrar buluşma kararı aldık anneler günü için, gene keçiören olacak, banada çok ters ama gidişi inan çok kolay, ulusta gençlik parkının karşısında buluşuyoruz 4-5 arkadaş hep beraber gidiyoruz, resimler yarın eklenecek inşallah bakarsın ordan
iyi geceler

7 nisan mı?:26:

resimlerinizi ekliyin bakayım.. inşallah bir sonrakine nasip olur.

Kalişçim, aramakla nasıl mutlu ettin beni anlatamam.Eminim çok güzel geçmiştir buluşmanız.Fotoğrafları dörtgözle ve kıskançlıkla bekliyorum yine.7 Mayıs ha? Tlf da da söyledim ya o gün Ankara'dayım ama çok yakın bir arkadaşımızın oğlunun nişanı için geliyoruz eşimle.Keşke uğrayabilsem.Ama çooookkkk zor.Öpüyorum hepinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…