Kk ankara 19 haziranda tai pikniğinde buluştu

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM KIZLAR,
KK ANKARA OLARAK PLANSIZDA OLSA AKINCILARDA, TAı'NıN DÜZENLEDıĞı PıKNıKTEYDıK,
ÇOK GÜZEL BıR GÜN GEÇıRDıK, BURADAN DUYURU YAPAMADIK KUSURA BAKMAYIN,
EYLÜL ARKADAŞIMIZ HABER VERDı, BEN, TOMBıŞ06, DıLEK52, VE EYLÜL KÜÇÜK BıR PıKNıK YAPTIK
YANIMIZDA TOMBıŞ06 ARKADAŞIMIZIN EŞı VEYSEL ABı VE EYLÜL ARKADAŞIMIZIN EŞı AZEM KARDEŞıMıZDE VARDI,
BENıM EŞıM O GÜN ıŞET OLDUĞUNDAN DıLEK ABLANIN EŞıDE ŞEHıR DIŞINDA
OLDUĞUNDAN KATILAMADILAR,
AMA BıZ GERÇKTEN ÇOK GÜZEL BıR GÜN GEÇıRDıK, SAĞOLSUN VEYSEL ABıMıZıN SAYESıNDE, BıZı GÖTÜRDÜ GEıRDı, TEŞEKKÜRLER VEYSEL ABıME,
VEE TABıKıDE EYLÜLÜM KAYMAKIMADA ÇOK TEŞEKKÜR EDıYORUM BU BULUŞMAYA VESıLE OLDUĞU ıÇıN:1hug:a.s.
SıZıN ıÇBıR KAÇ RESıM ÇEKTıK, BAKIN BAKALIM EĞLENMıŞMıYıZ, GERÇı HAKKARıDEN GELEN ŞEHıT HABERLERıNDEN SONRA ÇOKDA EĞLENDıĞıMıZ SÖYLENEMEZ AMA ıŞTE BU KADAR OLDU.......

dilknahidetombi.jpg

PıKNıK ALANINA VARDIK, EYLÜLÜ ARADIK GELMESıNı BEKLıYORUZ
DıLEK52, KALıMERA, TOMBıŞ 06

nahidetombidilekaysun2j.jpg

KALıMERA,TOMBıŞ06,DıLEK52 VE EYLÜL

veyselabikarpuzkesiyor.jpg

VEYSEL ABıMıZ BıZE KARPUZ KESıYOR BUYRUN YıYELıM

nahideokackm.jpg

TUTMAYIN BENı ÖLDÜM ACIMDAN, BUNUN HEPSı BENııııııMMM

tombinahidedilekafiyeto.jpg

OOOHHHH AFıYET BAL ŞEKER OLSUN, LÖP LÖP ET OLSUN, BILK BILK YAĞ OLSUN
VALLA AYSUN BıR LOKMA BıLE YEMEDı BıZı SEYRETMEKLE YETıNDı GARıBıM...

toplucaotoruyoruz2jpg.jpg

HEP BıRLıKTE YEMEĞE DEVAM, SEMAVERıMıZDE ARKADA FOKURDUYOR

Son düzenleme:
EEEE O KADAR YEDİK İÇTİK ECCÜKDE SPOR YAPALIM DEMİİİ

haydisporaaysuntombi.jpg

EYLÜLÜM KAYMAĞIM SANKİDE ÇOK YEMİŞ GİBİ SPOR YAPIYO NERESİNİ ERİTECEKSE

haydisporadileknahide.jpg

HA GAYRET DİLEK APLAM HA GEYRET, AZ KALDI ERİTECES....

haydisporadilektombi.jpg

HAYDİ TOMBİŞİM 1-2 1-2 HZILANIN BAKİİİİİMMMM,
BENDE GARDİYAN GİBİ BAKIYORUM

nahidedilektombitatlcda.jpg

AHAA TATLICIIIIII , KIZLAR TATLICIYI GÖRMESİN DİYE ÖNÜNE SİPER OLDUM AMA MALESEF ENGEL OLMADIM,
GÖRDÜLER BİKERE, AMA YEDİRMEDİM VALLA...... ZORDA OLSA ÇEKE ÇEKE GÖTÜRDÜM...

tombiaysundileknahideve.jpg

VEDA ZAMANI TOPLANDIK GİDİYORUZ GARİ

toplucaveda.jpg

HEP BERABER
veyselabivetombi.jpg

TOMBİŞ VE VEYSEL ABİMİZ,
TEŞEKKÜRLER VEYSEL ABİM İYİKİ VARSIN....

veyselabivetombi2jpg.jpg

ALLAH MUHABBETİNİZİ BOZMASIN

aysunmerveazembey.jpg

İŞTE ÇEKİRDEK AİLEMİZ VE FOĞRAFICMIZ MERVE

dilknahidetombipiknikbi.jpg

VEEEEEEEE PİKNİK BİTTİİİİİİİİİİolumunekankayizsmile

Bencede Çok gÜzeldı keŞke acı haberı almamıŞ olsaydık rabbım aılelerıne sabır versın yeter artık yÜreklerımız yanmasın eveet veysel beye Çok teŞekkÜr edıyorum bızı gÖtÜrdÜ ve getırdı dondurma bıle aldı bıze yaaaaa canomda haber vermese zaten gıdemezdık teŞekkÜrler herŞey gÜzeldı hep beraber de gıdelım bırgÜn

evet harika bir gün yaşadık.taki hakkariden gelen o acı haber yüregimizi yakana kadar.konser iptal edildi müzik yayını durduruldu.herkezler piknige devam etti ama neşe kalmamıştı.canom eylülümün davetiyle oradaydık çok ani gelişmeyle katıldık.aramızda olmayanların kulaklarını çınlattık.eylülümü çoktan görmemiştim sarılıp hasret giderdik. biz ayrılmaz 3biyerde olarak anca beraber kanca beraber sloganıyla düştük yollara.ben istedim diye planını programını erteleyerek yanımda olan can arkadaşım herbişeyim kalişime dilek52 canoeylül iyiki varsınız sizi çokkkkkk seviyorum...azer beyde sagolsun eşimi yanlız bırakmadı sohbetleri koyuydu.ve benim can yoldaşım 38yıllık yol arkadaşım beni mutlu ettin.ARKADAŞLARIMDA memnuniyetlerini bildirmişler biokadar seninde mutlu olacagını bildigim için senin adına ben cvp veriyorum ve çok kısa sürdü enkısa zamanda tekrarlayalım dedigini duyar gibiyim. rabbim senden razı olsun.seni çokkkkkkkk seviyorummmmm.KARAŞAHİNİMMMMMMMMM.

Bencede Çok gÜzeldİ keŞke acı haberİ almamıŞ olsaydık rabbİm aİlelerİne sabır versİn yeter artık yÜreklerİmİz yanmasın eveet veysel beye Çok teŞekkÜr edİyorum bİzİ gÖtÜrdÜ ve getİrdİ dondurma bİle aldı bİze yaaaaa canomda haber vermese zaten gİdemezdİk teŞekkÜrler herŞey gÜzeldİ hep beraber de gİdelİm bİrgÜn
EVET DİLEK ABLACIĞIM GERÇEKTEN GÜZEL BİR GÜNDÜ,
ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DLEMEKTEN BAŞKA ELİMİZDEN BİŞEY GELMİYOR.....

evet harika bir gün yaşadık.taki hakkariden gelen o acı haber yüregimizi yakana kadar.konser iptal edildi müzik yayını durduruldu.herkezler piknige devam etti ama neşe kalmamıştı.canom eylülümün davetiyle oradaydık çok ani gelişmeyle katıldık.aramızda olmayanların kulaklarını çınlattık.eylülümü çoktan görmemiştim sarılıp hasret giderdik. biz ayrılmaz 3biyerde olarak anca beraber kanca beraber sloganıyla düştük yollara.ben istedim diye planını programını erteleyerek yanımda olan can arkadaşım herbişeyim kalişime dilek52 canoeylül iyiki varsınız sizi çokkkkkk seviyorum...azer beyde sagolsun eşimi yanlız bırakmadı sohbetleri koyuydu.ve benim can yoldaşım 38yıllık yol arkadaşım beni mutlu ettin.ARKADAŞLARIMDA memnuniyetlerini bildirmişler biokadar seninde mutlu olacagını bildigim için senin adına ben cvp veriyorum ve çok kısa sürdü enkısa zamanda tekrarlayalım dedigini duyar gibiyim. rabbim senden razı olsun.seni çokkkkkkkk seviyorummmmm.KARAŞAHİNİMMMMMMMMM.
TOMBİŞİM BİTANEM SENDE İYİKİ VARSIN CANIM BENİM, İYİKİ GELMİŞİM, SİZİN SAYENİZDE EYLÜLÜM KAYMAKIMIDA GÖRMÜŞ OLDUM,
BAYADIR GÖRMEMİŞTİM ÖZLEDİYDİM VALLA,
CANIM BENDE SENİ ÇOOOOOOOOOOK SEVİYORUM KARDEŞİM BENİM,
VEYSEL ABİM BİRTANEDİR BENİM, HEMEN HAFTAYA AİLECEK GENE BİR PİKNİK AYARI ÇEKTİK BİLEM,
İNŞALLAH AHAVADA GÜZEL OLURDA CÜMBÜR CEMAAT BİR PİKNİK YAPARIZ CANLARIM,
HADİ BAKALIM ŞİMDİDEN DUA ETMEYE BAŞLAYALIMDA HAFTAYA PAZAR YAĞMUR YAĞMASIN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

oooooooo maaşallah hatunlar,harikasınızopuyorumnanaktan

tombişim yine fetettin veysel beyin kalbini allah ayırmasın mutluluğunuz daim olsun mıhtarım sana da iyi oldu açık hava kalan işler nasıl olsa biter oooh sefamız olsun

Ne diyim ben size şimdi yemişler içmişler bal şeker olsun hanımlar opuyorumnanaktan fıstık gibisiniz yine her zaman ki gibi kocaman öptüm sizleri Şeniz

bi an içinizde eski kaynanamda olabilir diye düşündüm ama ohh yokmuşdelikafaduldendelikafaduldenşaka şaka afiyetler olsun teyzelerim kaydirigubbakcemile3

çok çok güzelsiniz ,eylül'cüğümü tanıyamadım :uhm: nerde o benim sarı şekerim, nerde bu karabiber kaydirigubbakcemile3
muhteşemsiniz yine her zamanki gibi tabüküne , hepinizi öperim :1hug:

çok güzelsiniz..cansınız yine...... bu da izmirden size hediyem olsun....şehit ailelerine rabbim sabırlar versin..hainler bilsinler ki bu vatanı bitirmek öyle kolay değil....

bayrak%20nazarlik.jpg

çok güzelsiniz..cansınız yine...... bu da izmirden size hediyem olsun....şehit ailelerine rabbim sabırlar versin..hainler bilsinler ki bu vatanı bitirmek öyle kolay değil....

bayrak%20nazarlik.jpg

teşekkürler pınarım,

rabbim hepsinin mekanını cennet etsin, ailelerine sabırlar versin....

oooooooo maaşallah hatunlar,harikasınızopuyorumnanaktan

Ne diyim ben size şimdi yemişler içmişler bal şeker olsun hanımlar opuyorumnanaktan fıstık gibisiniz yine her zaman ki gibi kocaman öptüm sizleri Şeniz

süpersiniz.. rabbim dostluğunuzu daim etsin...Şeniz

Afiyet olsun.
Sporlarda yapılmış üstüne.
Dostluğunuz daim olsun inş.

bi an içinizde eski kaynanamda olabilir diye düşündüm ama ohh yokmuşdelikafaduldendelikafaduldenşaka şaka afiyetler olsun teyzelerim kaydirigubbakcemile3

çok çok güzelsiniz ,eylül'cüğümü tanıyamadım :uhm: nerde o benim sarı şekerim, nerde bu karabiber kaydirigubbakcemile3
muhteşemsiniz yine her zamanki gibi tabüküne , hepinizi öperim :1hug:

dostluğunuz hep sürer umarım

kıskandımmmmmmmm))))))))))

dostlugunuz ve mutlulugunuz hep daim olsunolumunekankayizsmile
teşekkürler kızlar, sergücüm sen bizi unuttun gari, başkalarınamı takılıyosun bilmemkii:sm_confused:

manoşum ablam sende artık gelmiyosun nedennn:uhm:

tombişim yine fetettin veysel beyin kalbini allah ayırmasın mutluluğunuz daim olsun mıhtarım sana da iyi oldu açık hava kalan işler nasıl olsa biter oooh sefamız olsun
dilek ablam tabikide fethedecek bakarsın gene lazım neyim olur kıs :lepi:

amin canım benim rabbim hiç kimselere zamansız ayrılık vermesin...inşallah hava izin verirse tekrarlıcaz ama..öpüyorum...

X