Aile Planlaması kızzlarrr, yardım edebilir misiniz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

iyisintabi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2013
134
35
hangi doğum kontrol hapı hala karar veremedim. Qlairista mı Yazz mı???? ya da aylık iğne yöntemi olan mesignya mı?????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

hangi doğum kontrol hapı hala karar veremedim. Qlairista mı Yazz mı???? ya da aylık iğne yöntemi olan mesignya mı?????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Ben yasmin kullandım olmadı çok yan etkiliydi 2 aydır miranova kullanyrm hiç yan etkisi yok doktora gitmelisin

Ben yasmin kullandım olmadı çok yan etkiliydi 2 aydır miranova kullanyrm hiç yan etkisi yok doktora gitmelisin

yan etkileri neydi canım. ben de doktor tavsiyesi ile qlairistaya başlamıştım. cok fazla ara kanamam ve akıntım oldu. zaten hapı içmeyi de unuttum. bıraktım

yan etkileri neydi canım. ben de doktor tavsiyesi ile qlairistaya başlamıştım. cok fazla ara kanamam ve akıntım oldu. zaten hapı içmeyi de unuttum. bıraktım

Vücut alışana kadar 3 ay ara kanama yaparmış bendeki yan etkileri dayanılmaz baş ağrısı bitmek bilmeyen kahverengi lekelenme mide bulantısı yasminde oldu ama miranovada olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…