Kızlık zarı

Kumru8888

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
7
6
21
Arkadaşlar çocukken kızlık zarı bozulunca kanama ne kadar olur birde ağrısı sormamın sebebi de şu 7 8 yaşımdayken diken battı oraya hatta pijamamı yırttiğını hatırlıyorum kanama geldi mi gelmedi mi hatırlamıyorum. Anneme sordum ama o da bilmiyor .Ben birde her şeyi içime atan çocuktum yani kimseye bir şey dememişimdir. Kızlık zarı çocukken yırtıldığında kanama ne kadar olur .lütfen yardımcı olun

Diken mi kızlık zarınızı bozdu yani? Nasıl bu kadar eminsiniz, belki deriyi sıyırmıştır?

Bozulmamıştır o kadar içeri giremez emin ol parmağının hepsi girdiğinde bozulur o kadar narin değil herhangi bir kadın doğuma gidip baktırabilirsin hemencik anlar oraya darbe yedim kanamam oldu vs diyebilirsin

Bozulmamıştır o kadar içeri giremez emin ol parmağının hepsi girdiğinde bozulur o kadar narin değil herhangi bir kadın doğuma gidip baktırabilirsin hemencik anlar oraya darbe yedim kanamam oldu vs diyebilirsin
Evet doktora gitmeyi düşünüyorum ama biraz para biriktirmem lazım yani muayene ücreti pahalıdır. Birde çocuklarda kızlık zarı yırtılınca kanama ne kadar olur ,hala şüpheliyim ben

Malatya’da kalıcı kızlık zarı dikimi yapan var mı

Diken kısa bir şey zaten. Kızlık zarını bozmaz. Kan geldiyse derini çizdiği içindir.
Zaten ne önemi var. Kimi kadında Kızlık zarı bozulduğunda kanama hiç görülmez.

X