Kızlık zarı yırtılması

Sinem aydogan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2016
99
10
32
Merhaba daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim ama doktora gittim kızlık zarımın yırtık olduğunu ve %90 kanamamın olmayacağını söyledi ve adetim yeni bitmişti. Böyle bişey başına gelen varmı

Merhaba daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim ama doktora gittim kızlık zarımın yırtık olduğunu ve %90 kanamamın olmayacağını söyledi ve adetim yeni bitmişti. Böyle bişey başına gelen varmı
neden kontrol etme ihtiyacı duydunuz ki.. Bekar kızlar bu şekilde özel durum belirtmeden kontrol edilmiyor çünkü.

Nişanlıyım ve etrafımda herkes bunlarla alakalı şeylerden bahsediyor korktum ve gittim anneminde haberi var yarın devlet hastanesine gidicez ordanda aynı şeyi derlerse ne yapacağımı bilmiyorum

Nişanlıyım ve etrafımda herkes bunlarla alakalı şeylerden bahsediyor korktum ve gittim anneminde haberi var yarın devlet hastanesine gidicez ordanda aynı şeyi derlerse ne yapacağımı bilmiyorum
kendi kendine nasıl bozulacak anlamadım ki .Kolay bozulan birşey değil ..
yüzeysel bir ilişki falan yaşadınız mı daha önce ?

açık açık yazınca linç ediliyor üyeler.
yaparken düşünseydinciler, hiç mi aklın yokcular, yaptıysan katlancılar düşer birazdan.
Doğuştan oluşmamış da olabilir, kolu bacagı oluşmadan doğan bebekler var da zardan mı şüphe edicez...
Her sey olabilir.. Kafaya takılacak bir sey degil , hiç canınızı sıkmayın.
Nişanlınız buna inanmayıp sorun cıkaracaksa zaten isabet olur, evlendıkten sonra da neler yasayacagınızın belirtisidir. nişanlım öğrenmesin diyorsanız , annenizle gidin bi jinekologa , kanayacak kadar zar yapsın. bu kadar basit.

Mühim işte karşımizdaki için ki benim için de aslında önemli ama bu elimde olmayan bişey böyle bı durumda kimseyi de inandiramam kendime hayatım evlendikten sonra afedersiniz ama boka saracak

kendi kendine nasıl bozulacak anlamadım ki .Kolay bozulan birşey değil ..
yüzeysel bir ilişki falan yaşadınız mı daha önce ?
Yaşadım bende ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum üzerimde kıyafetlerim vardı ama ve adettim o dönem biraz üzerimden şiddetli bi şekilde bişeyler yaptı sonra bi kan hissettim ama adetmiydi kızlık mıydı bilmiyorum işte gittiyse kızlığım gitti

Yaşadım bende ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum üzerimde kıyafetlerim vardı ama ve adettim o dönem biraz üzerimden şiddetli bi şekilde bişeyler yaptı sonra bi kan hissettim ama adetmiydi kızlık mıydı bilmiyorum işte gittiyse kızlığım gitti
öyle pantolonun üzerinden bozulacak birşey değil ki. Başka bir doktora daha görün derim.
Ayrıca herşey akacak iki damla kan değil , bunu hepımız biliyoruz ama erkekler önemsiyor bunun da bilincindeyiz, o yüzden kaygılarını anlayabiliyorum. Bence farklı bir doktora daha görünmelisin.

Doktora gorundum oda içine bişey girmeden bozulacak bişey değil dedi kolay değil yani dedi ama bakmadı o yüzden kafamda hep soru işareti var

Doktora gorundum oda içine bişey girmeden bozulacak bişey değil dedi kolay değil yani dedi ama bakmadı o yüzden kafamda hep soru işareti var
anlamadım. doktora gittim zarım yırtılmış %99 kanamaz yazmışsınız . şimdi de bakmadı dıyorsunuz.
Kanamaz diyen doktorun harıcınde gittiginiz doktor mu dedi bunu:KK64:

Kızlık öyle kolay bozulmaz pantalon içinden felan saçma , kızlığın bozulması için ya düzgünce ilişkiye girmiş olmaz yada kendince masturbasyon yapmaya çalışan gereksizlerden olmazlazım.

Doktor raporun olduktan sonra evliliğinde birşey olmaz nişanlınla bu durumu paylaş zaten evleneceğin zaman nikah yapmak istediğinde alttan kontrol ediyorlar kızmısın değilmisin diye doktor raporu veriyorlar o senin en büyük kanıtın

anlamadım. doktora gittim zarım yırtılmış %99 kanamaz yazmışsınız . şimdi de bakmadı dıyorsunuz.
Kanamaz diyen doktorun harıcınde gittiginiz doktor mu dedi bunu:KK64:
Aynen bunu diğer doktor söyledi yani oraya bakıp ta burası kanama demek yanlış doktor bunu bilemez dedi ki dediğim gibi kesinlikle ilişkim olmadı yani

Kızlık öyle kolay bozulmaz pantalon içinden felan saçma , kızlığın bozulması için ya düzgünce ilişkiye girmiş olmaz yada kendince masturbasyon yapmaya çalışan gereksizlerden olmazlazım.

Doktor raporun olduktan sonra evliliğinde birşey olmaz nişanlınla bu durumu paylaş zaten evleneceğin zaman nikah yapmak istediğinde alttan kontrol ediyorlar kızmısın değilmisin diye doktor raporu veriyorlar o senin en büyük kanıtın
İnşallah bu doktor gibi onlarda öyle bişey demez gerçekten korkuyorum cinsel ilişkiyi tamamen yaşamadan böyle yırtık oluşturma çok uzulurum

İnşallah bu doktor gibi onlarda öyle bişey demez gerçekten korkuyorum cinsel ilişkiyi tamamen yaşamadan böyle yırtık oluşturma çok uzulurum
Bazı rahimler soğuştan oluyor kızlık zarın zaten bozulamaz benim söylediklerim dışında önce kendi doktorundan rapor al daha sonra nikah zamanında zaten alırsın

İyi de sevgili arkadaşım kızlık zarı çok esnek olup doğumda bozulan da var herkesten kan gelecek diye bi kaide yok ki... zaten az bir kan gelse bile o da dağılıp gidebilir ilişkiye girip girmediğine bu kadar takılıyorsa eğer kandan ziyade darlıktan yavaş yavaş açılmasından anlar ilk olduğunu.. sana da güvenmeyecekse ömür boyu çekilmez zaten

İyi de sevgili arkadaşım kızlık zarı çok esnek olup doğumda bozulan da var herkesten kan gelecek diye bi kaide yok ki... zaten az bir kan gelse bile o da dağılıp gidebilir ilişkiye girip girmediğine bu kadar takılıyorsa eğer kandan ziyade darlıktan yavaş yavaş açılmasından anlar ilk olduğunu.. sana da güvenmeyecekse ömür boyu çekilmez zaten
Orası tabiki öyle ama erkek işte laf anlatamazsın ki

X