Kızlık zarı yırtılması

Diktirebilirsin ya da kırmızı bişeyler sürenler de varmış ilişkiden önce :)

Son düzenleyen: Moderatör:
cimnastik yaparken bir öğrencimin yırtılmıştı.hafif bir kanaması olunca dr götürmüştük ve bir rapor aldık. yani bilemezsin belki ağır kaldırdın yırtılmadan sonra kanama olacak diye bir şeyde yok anlayamamış olabilirsin belki doğuştan yok ayrıca bu kadar kafaya takılacak bir konu değil,eksiklik değil sana inanmayanlar hayatından çıkıp gidebilirler..... kendini kadınlığını sakın hafife alma!

aynı sey benm başımada geldi sürtünme yolu ile ilişkiden sonra lavobaya gittiğim de peçeteye iki damla kadar ancak kan geldi, eve gittiğimde de kan devam etti ama bu adet dönemim yakındı zaten adet oldum bir hafta kadar içimde şüpe vardı doktora gittim doğal çentikler var yırtık değil dedi. bi daha öyle bi ilişki yaşamadım ama aklımda sor işareti vardı kızlık zarı dıkımı de yapan özel bir doktora giitim yırtılmıs ksınlıkle kanama olmaz dedi su an perişanım uc aya duğunum olacak . bir akıl verin cok yalnızım.

Bi arkadaş nikah istemlerinde alttan bakılıyor demiş böyle bir durumu ben ve arkadaşlarım yaşamadık
Ne münasebet sadece beni ilgilendirir zarım

Bakire olan bir arkadaşımın hiç kanaması olmadi bakire olan benim ise nerdeyse 3 ay ilişkiden sonra kanamam oldu

Yani takmamak lazım

Bi arkadaş nikah istemlerinde alttan bakılıyor demiş böyle bir durumu ben ve arkadaşlarım yaşamadık
Ne münasebet sadece beni ilgilendirir zarım

Bakire olan bir arkadaşımın hiç kanaması olmadi bakire olan benim ise nerdeyse 3 ay ilişkiden sonra kanamam oldu

Yani takmamak lazım
Cidden ne biçim bir yorumdu o öyle? Her yerimizi ellesinler istiyorlarsa evlenicez diye hayret bir şey yani.
Bu kadar mühim olmamalı ayrıca bu durum bu zamanda bu düşünceleri devam ettirerek çok yazık ediyorlar kendilerine.

Merhaba daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim ama doktora gittim kızlık zarımın yırtık olduğunu ve %90 kanamamın olmayacağını söyledi ve adetim yeni bitmişti. Böyle bişey başına gelen varmı
Biraz bilgisiz doktormuş aç sende oku netten bunlarıbilmeyen kalmadı her kadının yapısı farklıdır.

X