Kızlık zarı kanama rengi

candygirl0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
49
3
31
Merhaba herkese, ilk ilişkide kızlık zarı kanama rengi ve miktarınız ne kadar oldu ablalarım. Bilgi verir misiniz lütfen? Bir de yirtildigini hisseder miyim acıma falan olur mu? İç çamaşırı varken kizlik zari bozulabilir mi baskıyla?

Cart diye ses gelmiyor tabii onu soruyorsan açık pembeydi

İç çamaşırına bağlı bozulup bozulmaması. Seher yıldızının yüksek bel kalın penye anne donlarındansa onlar kurşun atsan geçirmez. Ama öyle victorias secret falansa bozulmuştur hatta gtünüz bile bozulmuş olabilir.
PS. REKLAM İÇERİR.

çok akıllısın sen işin yok gelmişsin buraya boş yorum yapmaya. Hadi bi git ablacım ya çoluğunu çocuğunu besle.

Niye bu kadar öfkelisin
Hamile ablan olarak sana ah etmem kucak açarım…
Asıl siz hamileyken böyle milletle dalga geçmek doğru mu? Yaşayanların tecrübesini sordum sadece. İnsanlar bilmediği bir şey soruyor dalga geçiyorsunuz. Hamileymissin sana hiçbir şey demicem abla iyi akşamlar.

Tamam gel konuşalım dalga geçmedim ben asıl sorunun son cümlen olduğunu düşündüm

Ben diğerlerine sinirlendim özür dilerim.
Herkesin kanama rengi miktarı değişir işin aslı zarı esnek olan zarı hiç olmayan zarı olup kanaması hiç olmayan da var yani tamamen seninle alakalı bir durum…
Kendimden örnek verirsem biz eşimle hiç o odaklı olmadık ama şöyle ince bir keskin acı hissi almıştım bir kaç damla geldi ki 4. Günümüzde geldi yani acıyı hissedince bakayım demiştim.

İç çanaşırı varken bozulmaz

İç çamaşırının üstünden ilişkiye girdin ve kanaman oldu ve miktarı az idi kızlığın bozulmuş mı onu soruyorsun demi? Soruyu bu şekilde sorarsa daha net cevaplar alırsın

Reactions: Gao
İç çamaşırının üstünden ilişkiye girdin ve kanaman oldu ve miktarı az idi kızlığın bozulmuş mı onu soruyorsun demi? Soruyu bu şekilde sorarsa daha net cevaplar alırsın
Kanama oldu mu olmadı mı hatirlamiyorum çünkü iç çamaşırı siyahti ayrıca ilişkiye de girmedim. Umarım cevaplar sizi tatmin etmiştir.

Kanama oldu mu olmadı mı hatirlamiyorum çünkü iç çamaşırı siyahti ayrıca ilişkiye de girmedim. Umarım cevaplar sizi tatmin etmiştir.
Cevapların beni değil seni tatmin etmesi lazım. İlişkiye girmeden kız zarın nasıl bozulacak orasını anlayamadım viblatörden mi yardım anladın naptın. Doğruca anlat istersen.

Bu arada bu olay herkeste farklılık gösterebilir benim 3. Seferde kanamam olmuştu regli öncesi gelen lekeye benziyordu. O da yıkama sırasında elime gelmişti hepsi o yani fosur fosur bir kanama olmadı. Bence bunun da bir önemi yok gelmese de olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…