Kızlık zari kabizliktan etkilenen oldu mu

crnenc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
838
391
33
Ben kızlık zarı tamiri yaptırdım daha dün ama kabız olmuşum yaparken zorlandı ve biraz kan geldi doktor ya dış dikişlerde biri açılmıştır yada bisey olmamıştır muayene olmadan bisey diyemem dedi bir buçuk ay bekleyeceğim böyle bir durum yasamayan var mi

Hem sevişin hem diktirin. Ula ne guzel dünya. Sonra da cici kız ayakları... Bu kadar mi cahilsiniz ya ve zaten olaya 1 0 başlıyorsun... saglam bir yalancılıkla... Sonra muhteşem evlilik bekler falan filan. Yani ya sevişin bunu tabu haline getirmeden ve rahatlikla savunup arkasinda durun yada kültürünüze aile ve toplum hassasiyetlerini÷ ozen gosterin.

Hem sevişin hem diktirin. Ula ne guzel dünya. Sonra da cici kız ayakları... Bu kadar mi cahilsiniz ya ve zaten olaya 1 0 başlıyorsun... saglam bir yalancılıkla... Sonra muhteşem evlilik bekler falan filan. Yani ya sevişin bunu tabu haline getirmeden ve rahatlikla savunup arkasinda durun yada kültürünüze aile ve toplum hassasiyetlerini÷ ozen gosterin.
Sevişip olduğunu nerden biliyosunuz ne hayatlar var nelerle karşılaşan herkes sevişip mi olmuş olmak zorunda insanları böyle karalayamazsınız

Karalamiyorum yalnizca diktirmeye gerek yok, bu cahilliktir kendine saygisizliktir, ikiyüzlülüktür... saglik sorunu olabilir yada hersey olabilir bunu kimseye anlatmak ifade etmek ikna etmek zorunlulugun yok... hangi devirde yaşıyoruz. Bu dönemde yasamayan var mı!!! Ki yasamanızdan yanayim çünkü cinsellik evlilikte önemlidir bir-çok sorunla karşılaşabilirsiniz şiddetle bile, o yüzden duzeyli seviyeli ve gercekten deger verdiginiz deger verdigine inandığınız ile yaşama taraftariyim. Bu kadar aydınım!!! Ama yalan dolan sahtekarlık hayır!!!

Karalamiyorum yalnizca diktirmeye gerek yok, bu cahilliktir kendine saygisizliktir, ikiyüzlülüktür... saglik sorunu olabilir yada hersey olabilir bunu kimseye anlatmak ifade etmek ikna etmek zorunlulugun yok... hangi devirde yaşıyoruz. Bu dönemde yasamayan var mı!!! Ki yasamanızdan yanayim çünkü cinsellik evlilikte önemlidir bir-çok sorunla karşılaşabilirsiniz şiddetle bile, o yüzden duzeyli seviyeli ve gercekten deger verdiginiz deger verdigine inandığınız ile yaşama taraftariyim. Bu kadar aydınım!!! Ama yalan dolan sahtekarlık hayır!!!
Sizin buralarda ne işiniz var o zaman kim ne yazmış hemen grip sitres atayım demrk nicin mi burdasınız

Diktirirler de s......de seni bağlayan nedir sana ne baikasının vucudu üzerinde hak sahibi değilsin sana sadece b.... ymk düşer çık git burdan namus bekçisi seni şikayet edeyim de atıl burdan

Sizin buralarda ne işiniz var o zaman kim ne yazmış hemen grip sitres atayım demrk nicin mi burdasınız
Ya sn bakma buna niye cevap veriyon ki anlamıyorum . bırak kudursun kim bilir evlenene kadar kimlerin altına yattı da ne haltlar etti de. Bi kızlık bozulmayla bakirelik gitmwz yazma şuna d kudursun

Ya sn bakma buna niye cevap veriyon ki anlamıyorum . bırak kudursun kim bilir evlenene kadar kimlerin altına yattı da ne haltlar etti de. Bi kızlık bozulmayla bakirelik gitmwz yazma şuna d kudursun
Haklisin zaten benim derdim bana yetiyo bide bunlar cikiyo

Kizi
Umarım kızının başına gelmezde diktirmek zorunda kalmaz 😉 umarım tecavüze uğramaz umarım kendisi yanlışlıkla bozmaz umarım kendi isteğiyle yapmaz
Benim kızım rahatlikla yaşayabilir ve onun ki (ben kızlık zari demeye bile utaniyorum cunku kendime kadınlara atfedilen bu seyin saygısızlık oldugunu düşünüyorum) sorgulayacak erkek yada kisiler anasının karnindan dogduguna pisman olur. Benim yetiştirdiğim kizlarim ve oglum bunun cahillik oldugunu bilirler. Anlatmak istediğimi anlayamadiniz sanirim. Beni sikayet eden arkadas ben namus bekçiliği yapacak zihniyette biri degilim. Namus iki bacak arasi degil. Bir erkek icin zari diktirmeyi! eleştiriyorum. O bakireliğini koruyabiliyorsa diktirin demek istiyorum. Meseleyi anlamamışsınız. Ben feministim!ve sosyalistim hatta anarşistim bundandir ki bunlari eleştiriyorum.

Seviyen cok düşük diplerde hatta. Benim kizlik zari gibi bir sorunum olmadi tatlim. Kizlik zari ne daha dogrusu!!! Evlendigim adamda bunu sorgulayacak kadar cahil biri degildi. Tabiki de yaşadım benim zaten savundugum bu yavrucum. Okuduğunu iyi anla... diktirme geregi duyuyorsaniz yasamayin diyorum. Ama kime ne anlatıyorum. Biraz gelistirin kendinizi.

Ben kızlık zarı tamiri yaptırdım daha dün ama kabız olmuşum yaparken zorlandı ve biraz kan geldi doktor ya dış dikişlerde biri açılmıştır yada bisey olmamıştır muayene olmadan bisey diyemem dedi bir buçuk ay bekleyeceğim böyle bir durum yasamayan var mi
Ya dikişlerden biri açılmıştır yada bir şey olmaamıştır ha 🤣 sanki başka ihtimal barmış gibi drunuza bayıldım.

X