Kızlık zarı ic

sena0909

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2023
66
-22
26
Kızlık ic camasirlari varken kolayca bozuluyomu üc sene sevgilimle ciplak degildik sürtunme yasadik iki saat sonra eve gittim sulu acik pembe kan seklinde lekeler vardi yani zedelenip yada yirtiliyomu direk anlamadim?

Kızlık ic camasirlari varken kolayca bozuluyomu üc sene sevgilimle ciplak degildik sürtunme yasadik iki saat sonra eve gittim sulu acik pembe kan seklinde lekeler vardi yani zedelenip yada yirtiliyomu direk anlamadim?
Hayır bozulmaz

Zedelenmiş muhtemelen iç çamaşırı var diye orayı zorladımi partneriniz? Bozulma olmamistir o kadarcik ufak kanama ile ama zedelenmiş muhtemelen

Zedelenmiş muhtemelen iç çamaşırı var diye orayı zorladımi partneriniz? Bozulma olmamistir o kadarcik ufak kanama ile ama zedelenmiş muhtemelen
Evet cok baski olmustu eve gittigimde acik pembe kirmiya hafif donuk kan vardi suluydu akinti gibi

Kanaması lazım mantıken miktarı bilmiuoruzki
Doktora sordum.bugun kizlik zarindan buyuk biseyin girmesi lazim kanamasj icin penis gibi yazmis asiri baskidan dolayi zedeleniyo yada tabana kadar inmeyen yirtiklar olusuyo vajinadan kan geliyo surtunmeyle vs bozulmaz tam iliski olumca tekrar kanamaniz olcak demis

X