İç çamaşırı varken kızlık zarı bozulur mu?

İç çamaşırı yani külot varken kizlik zari bozulma ihtimali var mı? Parmakla veya baskıyla ihtimal var mıdır?

Ocak ayında yine aynı konuyu açmışsınız, o günden beri bunu takıntı mı yaptınız yoksa endişelerinize rağmen yine mi benzer bir durum yaşadınız?
Eğer takıntı yaptıysanız bir uzman desteği alın, yeniden benzer bir durum yaşandıysa da vücudunuzu tanıyın, endişe edeceğiniz şeyleri tekrar tekrar yapmayın.

Sen önce anatomini öğren, hymen nedir ne değildir. Sonra da esprinin zeka ile bağlantısını sorgula; belki bir ilerleme olur.
Hanımefendi sorguladigim şeyin anatomisi alakası yok.Anatomide şöyle bozulur böyle bozulur yazılmıyor. Doktorların bile bazıları acısız ve kanamasız ufak bi baskiyla bozulabilir diyor bazıları da o deri parçası gibi bi yapı ağrılı ve kanamalı bozulur diyor . Ben burda bunu tecrübe etmiş kadınların düşüncelerini öğrenmeye çalışıyorum.Neden her şeyle dalga geçen bir milletiz anlayamıyorum.20 yaşında bi insan sizin fikirlerinizi merak etmiş sormuş.Soruda hakaret etmemiş sizi kirmamis sadece size göre saçma soru sormuş.Begenmezseniz cevaplamazsiniz.Kendinize bu konuda eğlence aramayın lütfen.30 40 yaşında ablalarimizsiniz yardımcı olmak zorunda değilsiniz ama lütfen dalga da.gecmeyin.

Hanımefendi sorguladigim şeyin anatomisi alakası yok.Anatomide şöyle bozulur böyle bozulur yazılmıyor. Doktorların bile bazıları acısız ve kanamasız ufak bi baskiyla bozulabilir diyor bazıları da o deri parçası gibi bi yapı ağrılı ve kanamalı bozulur diyor . Ben burda bunu tecrübe etmiş kadınların düşüncelerini öğrenmeye çalışıyorum.Neden her şeyle dalga geçen bir milletiz anlayamıyorum.20 yaşında bi insan sizin fikirlerinizi merak etmiş sormuş.Soruda hakaret etmemiş sizi kirmamis sadece size göre saçma soru sormuş.Begenmezseniz cevaplamazsiniz.Kendinize bu konuda eğlence aramayın lütfen.30 40 yaşında ablalarimizsiniz yardımcı olmak zorunda değilsiniz ama lütfen dalga da.gecmeyin.
Anatomiyle nasıl alakası yok, 2 cm içerideki kızlık zarını bozmak için 2 cm içeri girmesi lazım parmağın. Girdi mi diyorum fark etmemişimdir belki diyorsunuz fark etmemek mümkün mü sizce

Bazıları ben hissetmedim bile bozulduğunu diyor belki de öyle olmuş olabilir diye dedim
Şekerim çok kafaya taktı isen doktora git ben bunu kafaya taktım emin olamıyorum de öğren aksi halde kızlık zarı sorunun cevabını hiç birimiz bilemeyiz tamamen yorum ve espiriden öteye gitmez

Yani bastırma derken içeriye soktuğunu varsayarsak tek bir parmak mı birkaç parmak mı? Bu detay fark ediyor. Bir parmağın tüm yapıyı bozacağını sanmıyorum, ama birkaç parmak ile bozulabilir.

iç çamaşırı varken parmağın girmesi için baya zorlamak lazım yalnız

X