Kızlık Zarı Dikimi

4-5 Bin TL KIZLIK ZARI DİKİMİ! Boşa para ödemeyin derim. 199 TL'ye yapay kızlık zarı satıyorlar basit mantıkla bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaza düğünüm var ve ben bir hata sonucunda kendı zarımı kendım bozdum . Şuan evlenecegım ınsan zar konusunda hasas yanı ben kımsenın nammusuna el surmedım kımse ıle olmadım esımde boyle olmalı dıyor bu konuda haklıda . Bende oyle dusunuyorum ama yaptıgım bır hata yuzunden suan dıkım yaptırmayı dusunuyorum . Ama korkularım var lutfen bılen kısıler yorum yazarsa cok sevvınırım .
1- Hangı doktorda oldunuz ?
2- Amelıyat sırasında acı hıssettınız mı ?
3- Amelıyat sonrasında tedavı surecı nasıl gectı?
4- Evlendıgınızde esınız anladı mı ?
Yapay kızlık zarı kullan canım 199 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 30 agustosda turgay beye yaptirdim baska dr a gosterdim basarili oldugunu soyledi yaza evlenicem ins kanamam olur simdilik bi problem yok 1800 e yaptirdim
bende senin gibi bi yıl sonra yaptırcam gözüm kulağım sende yazın lütfen sonucu yaz.. şu an nasıl durum turgay beye gittnmi tekrardan

Turgay beye gidemedim burda baska dr a giittim o da dikim yapiyo gayet guzel tutmus dedi dugune yakin tekrar o kadina kontrole gidicem ama delik cok minik ordan gecip de kanamamasi mumkun degil gibi ama bakalim artik

Turgay beye gidemedim burda baska dr a giittim o da dikim yapiyo gayet guzel tutmus dedi dugune yakin tekrar o kadina kontrole gidicem ama delik cok minik ordan gecip de kanamamasi mumkun degil gibi ama bakalim artik
inşallah canım bi yıl dayanır bende yaptırcam yakında. sevindm senin adına..

X