Kızlık zarı dikimi

ayrac

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
1
0
35
Kızlar bazı kızlar için sorun olan kızlık zarı dikimi işlemi için bugün prof Dr Ebru Dikensoy'a gittim açıkçası giderken içimde bir korku ve heyecan vardı ama işleme geçince korkulacak bir şey olmadığını gördüm ebru hanım ve asistanı bu konuda çok iyiler işlem sırasında keyifli sohbet edip müzik eşliğinde işlemi yapıyorlar hijyenik bir ortam kızlık zarı dikimi için doktor arayanlar ebru hanıma gidebilir ben çok memnun kaldım teşekkürler ebru hocam🙏

Kızlar bazı kızlar için sorun olan kızlık zarı dikimi işlemi için bugün prof Dr Ebru Dikensoy'a gittim açıkçası giderken içimde bir korku ve heyecan vardı ama işleme geçince korkulacak bir şey olmadığını gördüm ebru hanım ve asistanı bu konuda çok iyiler işlem sırasında keyifli sohbet edip müzik eşliğinde işlemi yapıyorlar hijyenik bir ortam kızlık zarı dikimi için doktor arayanlar ebru hanıma gidebilir ben çok memnun kaldım teşekkürler ebru hocam🙏
Ebru hocanız bunu okuyor galiba KK ya üye mi? Ya da ss alıp siz mi gönderdiniz😁

İlerde evleneceğiniz adama şimdiden yalan söyleyeyim dediniz yani. Delikanlı gibi çıkıp ben daha önce şöyle şöyle... dediğinizde sizinle evlenmeyecek birini böyle dolap dumenle kandırmak korkunç birşey.

Bunu ebru hocana mesaj olarak atsana buraya niye yazıyorsun?

X