Kizlik zari dikimi-TECRÜBESI OLAN ?!

Arkadaşlar...ben de flep yöntemi ile oldum. sakın moralinizi bozmayın üstelik benim bir önceki erkek doktorumdan mağdur oldum ama sonuç çok şükür olumlu..kanamam oldu.

selam Arkadaslar,

bir Konuda bilgi edinmek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Cocukluk arkadasim yakinda evleniyor. Dün aksam bana geldi ve utanarak üzgün bir sekilde bakire olmadigini söyledi, ve nisanlisinin bu konuda cok hassas oldugunu söyledi.

Benim aklima önce " virginia care" geldi, bi yerde okumustum. Yapay kizlik zarimi ne oluyormus. Kücücük birsey, iliskiye girmeden önce vajinaya giriyormus ve 15-20 dk sonra kendiliginden eriyormus ve kan renginde sivi cikiyormus. Böylece kanamis oluyor. Ne kadar dogru ne kadar ise yarar onu bilemem tabiki ama yinede dedim istersen öyle birsey bulalim. Bilmiyorum korkarim ya yapamazsam kan akmazsa dedi. Nasil yardimci olacagimi bilemedim.

Birde kizlik zari dikimini duydum. Burdada yazan arkadaslar olmus zaten.

Benim sorum hangi doktorun yaptigi falan degilde, tecrübesi olanlar varmi? Diktirmis olan ve diktirdikten sonra evlenip iliskiye giren arkadasimiz yokmu, bizi bilgilendirse bunun hakkinda.

Simdiden cok tesekkürler

................... ....miş derdi bizimi almış böyle konular acmayın yaa insanlarda ahlak denen bişe kalmadı allahım ne zamana geldikk .....

...................miş derdi bizimi almış böyle konular acmayın yaa insanlarda ahlak denen bişe kalmadı allahım ne zamana geldikk .....

Ahlak denen birşey kalmamış ise oda sende kalmamıştır @karambela . Bu kadar taş kafalı olma , herkez yaptığı işten sorumludur bilirsin her koyun kendi bacağından asılır , senin ahlak sınırlarına girmiyorsa bu konu açıp okumazsın bile belliki dikkatini çekmiş ve gelmiş burda ahkam kesiyorsun . Herkez kendi vicdanından sorumludur senin başkasının hayatına karışma yada müdahale gibi bi hakkın yok tatlım onu yargılaman bile senin eğitim seviyenin düşük olduğunu gösterir, ki sana laf söylemek bile gelmiyor içimden sadece şu an yazdığına çok sinir oldum ondan yazıyorum.

Ve kızlık zarrı dikiminde bi tecrübem yok ama olsa emin ol yardımcı olmak isterdim canım :KK43:

Kıza recm uygulanmadığı kalmış sitede...

O küfür eden arkadaşa da yazıyorum
Nişanlısıda senin gibidir belki iki gün sonra başına kalkar diye korktuğundan bu yönteme başvuruyo belliki
kocan seni bıraksa başkasıyla evlenmeye karar versen yeni eşin de sana s..kd.p geldin dese normal mi ?

Terbiyesizliğin lüzumu yok....

kötü icerık bıldırın arkadaslar. herkes yorum yapabılır ama mesafenızı bılın de yapın. oyle herkes kafasına gore yorum yapamaz forumlara:117:

kiz arkadasinizmi yoksa SIZ mi ?
acikcasi bana pek inandirici gelmedi sizin oldunuzu dusunuyorum ne garipse...
Git bisiler yasa yasa sonrada doctor doctor gezmeler nekadar cirkin bisi gecmisine ONEM vermeyen gelecegine hic ONEM vermez...

.... Resmen ALDATMA bu, birde erkekler aldatinca aldatildim diyorlar bazi kisiler cidden hak ediyor bunu diye dusunuyorum zaten siz ilkten ALDATMISSINIZ ki , tek diycem bu sekilde aldatiyorlarsa kocalarini nisanlilarini sevgililerini ,birgun elbet onlarda aldatilir diye dusunuyorum cunki HAK EDIYORLAR.....

mantık ve vicdan olarak çok ters.yapmışsın bir şey,arkasında ol.insanları kandırmanın alemi yok.nişanlım bunu kabul etmeyecek biriyse anlayışımız farklı demek ki derim,kendime uygun insanlarla birlikte olurum.kimseyi kandırmaya çalışmam.ne vicdanım ne mantığım kabul eder bunu.

size de arkdslar yahu ? amma meraklıymıssnız siz böyle ahkam kesmeye??
hani bu yazdklrnzdan etkilenenler oldgunu falan sanıyosanız boşuna vaktinizi harcamayın burda bu da benden size tavsiye :KK9:

size de arkdslar yahu ? amma meraklıymıssnız siz böyle ahkam kesmeye??
hani bu yazdklrnzdan etkilenenler oldgunu falan sanıyosanız boşuna vaktinizi harcamayın burda bu da benden size tavsiye :KK9:

Haklısın niye etkileneceksiniz ki ya okulunuz bitti eve kız gitme derdindesiniz yada artık evlenme zamanı gelmiş kekleme peşindesiniz.

Sonra toplum böyle yok şu şöyle siz alınıp satılabilir mal gibi durdukça bu toplum daha çok böyle devam eder, yaptığınızın arkasında duramıyorsunuz tüm kadın milletini etkiliyorsunuz.

sen etklenme yeter bna güzelm yolun acık olsun ..

Amin cümlemizin inşallah ben etkilenmem siz gibi olmadığım biri gibi görünmedim hiç bir zaman.

Toplumda kadının yeri aşağılarda olmasının ove erkeklerin bazı laçka olmuş sözleri sizin gibi iki yüzlü kadınlar sebebiyeti iledir. Ben deği tüm kadın milleti etkileniyor. Erkeğin "En namuslusu bile diktiriyor" gibi sözleri nereden geliyor.

Sen etkilenme canım diyeceğim ama zaten etkilenmezsin. Minare çalıntı kılıf hazır nasıl olsa.

Saygı değer "Bilmiyor" arkadaşım özelden mesaj atmış bir kısmı ;

" bilmiyorum siz kac yasındasınız ..
bence sizi ilgilendirmeyen konulara yorum dahi yapmayın ..
cünkü ben sizin yerinizde olsam öyle yapardım bakire olsam bu
forumda bu sayfa da niye dolaşırdım diye kendme soramadan
gecemiyorum .."

Ben nereye ne yazağımı sizin direktifleriniz ile karar verecek değilim beğenmiyorsanız cebap vermezsiniz veyahut şikayet edersiniz.

Ne yaşarsanı yaşayın ister eşinizi ister ailenizi kandırın sizin karakter yapınız beni ilgilendirmez. Benim asıl anlatmak istediğimi anlamayanlar için bir daha söylüyorum.

Kadın bu toplumda et parçası, obje olarak görülüyor ise sizin gibi arkasında duramayanlar sebebiyetindedir. Yaparken sorun yok ama sonra ailem var toplum şöyle bırakın lütfen aileniz veya evleneceğiniz eşiniz yok burada biz bizeyiz ve neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Yazdıklarınız ile forumda kendinizi zaten belli ediyorsunuz ister istemez.

adı üstünde özel msj .. neyse herkesn dogrusu kendine

Özelden de olsa bana bunu diyemezsin. Haklısın her koyun kendi bacağından asılır ve herkesin doğrusu kendine ki doğruda göreceli kavramdır. Siz keklerim ne olacak dersiniz buna sebep toplum aile dersiniz ama toplum sizin yüzünüzden bu haldedir görmek istemezsiniz bir başkası ben buyum beni olduğum gibi sevecek adam lazım. Hayatınızda mutluluklar başarılar.

ya bu toplumun kurallarını benimsemezsin,doğal ihtiyacımdır dersin,sonuna kadar yaşar ve arkasında durursun ya da kuralları benimsersin ve bu doğrultuda yaşarsın.benim bu ikisine de saygım var.ama toplum kurallarına önce savaş açar,sonra da aynı kurallara uygun kılıfına uydurmaya çalışırsan komik duruma düşersin.ne perhiz ne lahana turşusu derler,beğenmediğin kalıplara neden girmeye çalışıyorsun derler.özetle ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin.hem deveyi gütmeyip hem gütmüş gibi yapmak başlıbaşına aldatmadır.kızlık zarımı dikecek doktor bulun demekle kocamı aldatacağım yalan bulun demek arasında bence hiç bir fark yok.bir kızın bekaretini kaybetmesi ahlakını kaybetmesini gerektirmemeli.

X