Kizlik zari dikimi-TECRÜBESI OLAN ?!

helal olsun sana da nişanlına da ikinizi de takdir ettim doğrusu inş çok mutlu olursunuzzzz:)

inşallah canım hiç bir zaman dikim gibi bir şey düşünmedim ben de. aynı senin düşündüğün şekilde düşünüyordum. bunu yaptırmak kendime hakaret gibi geliyor bana. şuan öyle rahatım ki. kanayacak mı kanamayacak mı anlar mı anlamaz mı duyar mı duymaz mı hiç bir şeklilde böyle kaygılarım yok.. eğer bir erkek severse sorun etmiycektir. eğitimli olması da çok önemli tabi.görmüş geçirmiş namusun o olmadıgını bilen anlayabilen birisi olması .. o da zaten daha ilk günden anlasılıyor. umarım sen de aynı şekilde yakalarsın mutluluğu.

Evlilik yalanların üzerine kurulamayacak kadar kutsal bir müessesedir. Gitsin adam gibi konuşsun hatasını kabul etsin anlatsın. Bir hata yaptıysa arkasında dursun. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

O ameliyatlar her zaman düzgün olmayabiliyor başka problemler olabilir. Kendi kendine dikişleri açılırsa? İlişkiye giremedikleri halde kanama olursa? Herşey mümkün...

Akıllı olsun...

Ne kadar da çok tecrübesi olan varmış ki yazmış buraya..

Arkadaşlar bakın başlığa TECRÜBESİ OLAN diyor. Size doğruluğu yanlışlığı sorulmamış değil mi? Bazen bu topiği Bİr Derdim Var bölümü ile karıştırıyorsunuz sanırım..

inşallah canım hiç bir zaman dikim gibi bir şey düşünmedim ben de. aynı senin düşündüğün şekilde düşünüyordum. bunu yaptırmak kendime hakaret gibi geliyor bana. şuan öyle rahatım ki. kanayacak mı kanamayacak mı anlar mı anlamaz mı duyar mı duymaz mı hiç bir şeklilde böyle kaygılarım yok.. eğer bir erkek severse sorun etmiycektir. eğitimli olması da çok önemli tabi.görmüş geçirmiş namusun o olmadıgını bilen anlayabilen birisi olması .. o da zaten daha ilk günden anlasılıyor. umarım sen de aynı şekilde yakalarsın mutluluğu.

Bende sevgilimle birlikte oldum , asla da onunla birlikte oldum diye yaptığı şeylere boyun eğmedim yok beni bırakır da ortada kalırım vs, bunun yerine kendi ayaklarım üzerinde durdum hep, ya bu benim hayatım benim şeyim benim keyfim sevdim arzuladım cok güzel duygular yaşadım kime ne ? kafama bile takmıyorum karsıma çıkacak olan kişiye de aynı senin yaptugun gibi anlatacağım herşeyi , geçmiş beni ilgilendirir heee basar nikahı ondan sonra ki hayatımda istediği gibi karısır bana :)

Nişanlının ve senin eğitimli bireyler olduğunuz belli zaten canım bence sımsıkı sarıl sende bu çocuğa çok mert çocukmuş tekrar helal:) ah ah benimde karsıma çıkar umarım prensim...

Nişanlının ve senin eğitimli bireyler olduğunuz belli zaten canım bence sımsıkı sarıl sende bu çocuğa çok mert çocukmuş tekrar helal:) ah ah benimde karsıma çıkar umarım prensim...

prensini bulman dileğiyle:)

Son düzenleme:
zaman ayirip okudugunuz icin hepinize cok tesekkür ediyorum.
Yazilan herseyede saygi duyuyorum.
Kendisi / yani Arkadasim isteyerekmi oldu baska seylermi yasandi bilemiyorum, anlatmakta istemiyor. Saygi duyuyorum.
Sadece yardimimi istedi bende bilemedigim icin burada sizlere sormak istedim.

Olan olmus dogru veya yanlis birseyler yapilmasi gerekiyor, zaten karsisina gecip söyleme cesareti olsa,buraya bu konuyu acip ögrenmek istemezdim.
Esini kandiracak evet dogru, belki coguna göre " yalan " üzerine kurulmus bir evlilik olacak, ama Nisanlisi cok hassasmis, arkadasim ne kadar korkuyor anlatamam.
Buraya yazmak zor degil, bazilari icin böyle birsey sorun olmayabilir, ama böyle bi durumun icinde olunca cok farkli hersey...Arkadasim icin endise ediyorum ve yaninda olmaya calistigim halde bana sende beni anlamiyorsun diye üzülüyor.....

Lütfen tecrübesi olan bizimle paylassin..cok yardimci olursunuz, özel mesajda atabilirsiniz. burada yazmak zorunda degilsiniz.
Bekliyoruz :)

kendi tecrübem olmasada etrafımda diktiren insanlar oldu...
söylendiği gibi narkoz altında ve hastanede yatacak kadar ağır bi işlem değil...
çokta sık kullanılan bi yöntem kızlarımız tarafından..
yalnız zamanını iyi ayarlamak lazım sanırım..
evlenmeye yakın dikrirlmesi lazım....
şahsi fikrim..
kesinlikle karşı değilim...
belki bende aynı durumda olsam aynısını yapardım...
mutluluklar arkadaşına...

Son düzenleme:
kendi tecrübem olmasada etrafımda diktiren insanlar oldu...
söylendiği gibi narkoz altında ve hastanede yatacak kadar ağır bi işlem değil...
çokta sık kullanılan bi yöntem kızlarımız tarafından..
yalnız zamanını iyi ayarlamak lazım sanırım..
evlenmeye yakın dikrirlmesi lazım....
şahsi fikrim..
kesinlikle karşı değilim...
belki bende aynı durumda olsam aynısını yapardım...
mutluluklar arkadaşına...

cok tesekkür ediyorum. Insallah..Herkes mutlu olsun :)

Nisanlısını bır sekılde kandırdı dıyelım,ya YARADAN I.....?????Ona ne hesap verecek..? Bunlar cok cırkın seyler...İnsan ne olursa olsun dogruluktan,durustlukten sasmamalı bence..

Yaradana nasil hesap verecegini kendisi düsünsün, herkes istedigini yazmakta özgür ama yargilanmasi icin bu konuyu acmadim.
Farkindaysaniz tecrübesi olanlara soruyorum.
Bunun günahi ne yada yaradana nasil hesap verecek diye bir soru sormadim.

Herkesin sevabida günahida kendinedir.

Siz cirkin bulabilirsiniz böyle seyleri, her düsünceye saygim var. Lütfen sizinde olsun.

Bu konunun sizi ilgilendirmemesi gerekiyor o zaman.

Merhaba arkadaşlar,bir şey yaşayıp kendi kabugumuza çekilmektense yaşadıklarımızı anlatmayı ve birilerine ışık olmasını yegelıyorm.
benımde basımda talihsiz bir olay geçti...ve bnde sızler gibi kızlık zarı (hymenoplast)operasyonu için araştırmaya başladım..
sonunda şişli med akın beyden randevu aldım ve gittim..
operasyonumu oldum ve 1 ay sonra düğünüm var..allah hepimizin yardımcısı olsun

(bu arada bahçeşehir de kadın doğum uzmanı bilen arkadaşlar varmı acaba)

Merhaba arkadaşlar,bir şey yaşayıp kendi kabugumuza çekilmektense yaşadıklarımızı anlatmayı ve birilerine ışık olmasını yegelıyorm.
benımde basımda talihsiz bir olay geçti...ve bnde sızler gibi kızlık zarı (hymenoplast)operasyonu için araştırmaya başladım..
sonunda şişli med akın beyden randevu aldım ve gittim..
operasyonumu oldum ve 1 ay sonra düğünüm var..allah hepimizin yardımcısı olsun

(bu arada bahçeşehir de kadın doğum uzmanı bilen arkadaşlar varmı acaba)

hakkinizda hayirlisi olsun..insallah bir sorun cikmaz. Sonucu biizimle paylasirsanizda cok seviniriz.

merhaba

herkes dusuncesını soylemekte ozgur ama yardımıstemıs arkadaslar bu kadar sorun etmeyın bence
olanlar tecrubelrını paylassınkı herkesın basına gelebılır helekı su zamanda hıc ummadı kısıler neler yaparken

bu arada ankara 90 bence yapay zarı bı alın deyın olursa alırsınız bıdaha rıske atmamıs olursunuz

gecmıs olsun

merhaba,
bende dusuncelerimi yazmak isterim ne olmussa olmus sonucda geri donusu olamayan bir durum keske olmasaymis ama bu saatten sonra ne desen bos. nisanlisi bu konuya cok deger veriyor ise arkadasin soylediginde tamam kabul ediyorum dese bile, ileride bu tekrar onlerine buyuk bir problem olarak cika bilir. o yuzden iyi dusunup kendisi ne yapacagina karar vermeli.
ben kendi tecrubelerime ve arkadaslarimdan duyduklarima dayanarak sunu soyleye bilirim eger 1 defalik birseyse ve aradan cok zaman gecmisse tekrar kanaya biliyormus gecen zaman zarfinda zar kendini ayni bir yara gibi tekrar tamir ediyormus.
ama uzun sureli bir iliski yasanmissa diktirse bile eger erkek tecrubeli ise istedigin kadar kan gelsin erkek anlar. bakire olan bir kizin iliskiye girebilmesi cok zordur erkek son derece zorlanir. esim benim cektigim aciya dayanamadigi icin biz 1 hafta sonra anca iliskiye girebildik.

ama nisanlisi bu konuda tecrubeli degilse anlayamaz. zaten o gun arkadasin korkdugu icin kendini cok kasacakdir otamati olarak cok kolay bir iliski olmayacakdir.
ikisi icinde hayirlisini diliyorum insallah mutlu olurlar.

bende daha önceden ciddi bi ilişkim vardı tabiki birlikte olduk ama sonunda evliliğe gidemedk şimdi 4 aydır çıktığım birisi vardı ama özel anlarımız oldu ve gayette tecrübeli ben dürüstçe davranmadım bakireym demiştim ve o yaşadıklarımızdan sonra bakire olmadığımı anladı ve bana neden yalan söyledin dedi şok oldum nasıl anladı anlayamadım yani birlikte olmadık ama çok üzgünüm kızlarr 3 günüdr ayrıyız konuşmayı istiyorum beni seviyor biliyorum evliliği düşünüyodu benmle ama hayalerini boşa çıkardm kaldıramadı ve bıraktı...

arkadaş sadece sormuş..
neden tartışma konusu olmuş ki..
doğrumu yanlışmı diye bi soru geçmiyor başlıkta
herkezin aklı var fikri var....
günahıda sevabıda kendine...
yanlış yaptığının farkındaymış zaten tekrar tekrar vurgulamaya ne gerek var..

BENİM BU KONU HAKKINDA HİÇ BİR TECRUBEM DE YOK DUYMADIMDA..
AMA BENCE Bİ KADIN DOĞUM UZMANINDAN BİLGİ ALIN...
BURDA KİMSE ONLAR KADAR TECRUBELİ OLAMAZ...

bende daha önceden ciddi bi ilişkim vardı tabiki birlikte olduk ama sonunda evliliğe gidemedk şimdi 4 aydır çıktığım birisi vardı ama özel anlarımız oldu ve gayette tecrübeli ben dürüstçe davranmadım bakireym demiştim ve o yaşadıklarımızdan sonra bakire olmadığımı anladı ve bana neden yalan söyledin dedi şok oldum nasıl anladı anlayamadım yani birlikte olmadık ama çok üzgünüm kızlarr 3 günüdr ayrıyız konuşmayı istiyorum beni seviyor biliyorum evliliği düşünüyodu benmle ama hayalerini boşa çıkardm kaldıramadı ve bıraktı...

ilişki yaşamadıysanız nasıl bakire olmadığını anladı ? ayrıca kadınlar bu durumu okadar kabul etmiş ki ''gayet de tecrübeli'' deyip umursamıyoruz bile ama keşke aynı şeyler kadınlar için geçerli olduğu kadar erkekler içinde geçerli olsa.sevgilin senden bakire değilsin diye ayrılırken beyefendide bi okadar tecrübeli bu ne zıtlıktır ya:KK47:

onun dışındaki olayları yaşadık tecrübeli ve akıllı birisi olduğu için anladıı bende tahmin etmezdm ama maaleseff ben bile çözemedm

X