Kizlik zari dikimi-TECRÜBESI OLAN ?!

onun dışındaki olayları yaşadık tecrübeli ve akıllı birisi olduğu için anladıı bende tahmin etmezdm ama maaleseff ben bile çözemedm

anladım...suskundalga konu; kıızlık zarı dikimi tecrübesi olan ? konu dağılmasın istersen senin derdinle ilgili bir konu başlığı altına yaz

canım akın beyin davransları nasldı garanti verdmi dugundn once tekrar cagrdmi ve fiyatı ne kadar bende muayene olmayı dusunuyorm cevaplarsan cok mutlu olurum şimdiden teşekkürler canım

Burayi okuyan erkeklere: Baska isiniz yok mu sizin bu konulari okuyorsunuz. Sanki bilmiyorsunuz neyin ne oldugunu bu durumu yaratan sizlersiniz.

Bu mesaji acan kiza: Durust ol hic bir sekilde kandirmaya calisma. Sende bekaret arayan erkek beyin nakli yaptirdiginda, sende o zaman o dikimi yaptirabilirsin.

Herkes ahkam kesmiş maşallah Görende burda yargılayan kimsenin eli sevgilisinin eline değmedi sanıcak Yazdığınız şeyler duruma göre değişir. Elbette herkesle yatıp kalkıp sonra diktirmek hoş olmaz kandırmış olursunuz kendinizi ve karşınızdaki insanı. Fakat insanlar hata yapabilir sonradan pişman olabilir. Çoğu erkek kızlık zarını önemser. Biz kadınlarda isteriz eşlerimizin bi tek bizimle yaşamış olmalarını hayatlarında ki tek kadın biz olmayı. İnsan kendini özel görmeli ve bedenine saygı duyup önem vermeli diye düşünüyorum. Zaman zaman cahillik dönemlerinde bi erkeğe güvenip yada evleniceklerini sanarak rahat davranılıp sonradan işler umulduğu gibi gitmemiş olabilir. Böyle bi durumda olsam bende karşımda ki insanın güvenini sarsmamak ve hakkımda içinde bi şüphe kalmamsı için yaptırırdım heralde. Ama olayı o boyuta getirmemek en iyisi olurdu. Böyle şeylerle uğraşmak endişe duymak yerine kendini korumak ve gönül rahatlığıyla evlenmeyi kim istemez ki? ama insanız elbet herkes hata yapabilir. Belki geçmişte birini sevmiştir inanmıştır yaşamıştır sonradan evlilikte sonuçlanmamıştır ayrılmıştır ve sonra pişman olmuştur haliyle. Herkesin hayatı kendine yargısız infaz yapmayalım lütfen isteyen diktirir isteyen yırtar kimseyi bağlamaz ayıpsa ayıbı kendine doğruysada doğrusu kendine

Şimdi gelelim asıl konuya. Kızlık zarı onarımının yapılması gereken zaman ameliyatın türüne bağlıdır. Kalıcı onarım her zaman yapılabilirken, geçici tamir evlenmeden 3-7 gün önce yapılabilir. Kızlık zarının tipine ve yırtığının şekline bağlı olarak iki farklı dikim, onarım şekli vardır. En kesin olanı vajinal flep yöntemidir. En güvenilir yöntem budur, kalıcıdır. Ayrıca hiç bir ameliyatın garantisi yoktur, ancak kalıcı onarımda büyük başarı sağlanmaktadır. Onarım yapıldığını ancak uzman bir hekim anlayabilir, başkası anlayamaz. Ancak vajinanın şeklinden ve çok kullanılmış olmasından tahmin edilebilir tabi bu kişiye ve duruma bağlıdır. Ameliyatta kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığından dikiş almaya gerek olmaz. Kızlık zarı muayenesi normal jinekolojik muayeneye benzemektedir. Fiyat konusuda hastaya göre değişmekteymiş canım. Umarım faydalı olmuştur bu bilgiler.

cok cok tesekkür ediyorum...evet faydali oldu.

En iyisi bir doktora görünsün onunla konussun.

Yazan cok olmus ama kimsede tecrübesini paylasmamis aksine. Neden Nicin tartismasi olmus.

Lütfen arkadaslar ben sadece tecrübesi olanlardan ögrenmek istedim ameliyati ve sonucunu...

canım sen yapay kızlık zarını sormuşsun, forumda okumuşum burdan biri denemek için almış, ama çok kalitesiz bişeymiş, içindeki kırmızı sıvı elini vajinasını fln boyamış. bu durumda zaten anlaşılır, onu tavsiye etmem ama diğer hymenoplasty konusunu okuduysan oradan birkaç arkadaşımız kalıcı veya geçici yöntemle diktirip evlendiler, ve sonuçlarının da başarılı olduğunu yazdılar.. tatmin edecek kadar kan gelmiş.
şimdi arkadaşının hangi yönteme karar vereceği önemli olan.. vakti azsa mecbur geçiciyi yaptıracak, ama vakti varsa flep yöntemini yaptırır.
ben geçici yöntem yaptırdım, ama nikah sonrası ilişkiye giremedik biz. o yüzden sonuç yazamadım, düğün sonrası yazıcam inşallah.
geçen hafta roxen arkadaşımız geçici yaptırdı ve kanaması oldu..

Allah razi olsun :)

Sagolun arkadasima okutacagim bunu..Cok yardimci oldunuz :)
Insallah herkesin hakkinda hayirlisi olsun...

zor bir durum aslında bizde toplum gereği kadının el değmemiş olanını isteriz erkeke olunca elinin kiri denilir hala bakireyim ben ama byle bişey başıma gelseydi bende yaptırırdım heralde sylemek zor olsa gerek herkezin yapısı farklı amaa ben eşimin yüzüne bile bakamazdım herelde ki benim sevgilimin daha önc hiç byle bişeyi olmamaış eline kadın eli değmemiş yani byle olması benim için daha zor olurdu çok üzüldüm ama durumuna inşallah bi yol bulabilir arkadaşın hiçte bilgim yok bu zar dikimleriyle ilgili

Benim sevgilim de o anlamda ilişkim olmadı diyo, ama 1 kızla 8 sene çıkmış,ayrılmış devamında da çok çıktığı olmuş 1 sene biri 3-5 ay biri diye devam etmiş.. Her ne kadar ilişkim olmadı dese de hiç mi bişey yaşamadı sanki.. İlla cinsellik olması gerekmez, bu erkek bakir mi sayılıyo şimdi.. Herşeyi üsttende olsa yapmıştır..Erkek bu dayanamaz sonuçta.. Diktircem ben de üzülmüyorum vicdanım rahat,benim de ilişkim olmadı tam anlamıyla ama bekaretimi kaybetmeme yetti..Kaybettim diye de devamında bişey yaşamadım.. Bunu erkek arkadaşıma söylesem kabul etmez biliyorum.. İnsan bu durumun içinde olunca çok farklı düşünüyo,ama kısmet işte yaşıyoruz bunları maalesef..

öyle oluyo gerçekten ama benim sevgilimin daha önceden hiç sevgilisi olmadığından içim çok rahat nasıl yapmaz bir erkek diye şaşaırıyodum ama kesinlikle denendi yapmamış içim rahatladı gerçekten ama arkadaşın durumunda olunca helede çok sevince syliyememsi bana normal geldi

Aman diyim bakiresin madem evlenene kadar kendine çok dikkat et.. Bu durumda olmak o kadar kötü ki Keşke ben de dikkat edebilseydim..

Aman diyim bakiresin madem evlenene kadar kendine çok dikkat et.. Bu durumda olmak o kadar kötü ki Keşke ben de dikkat edebilseydim..

Evet bence de. Karşıdaki insanın hasssiyeti göre değişiyor. Sanki erkeklerin hepsi bakire de öyle kız arıyorlar, üstüne bir de kabul etmiyorlar.

aynen öyle.Icine girmeyince bilinmiyor hicbirsey

ben henüz diktirmedim ama diktireceğim bugun doktor randevum var merek ettiğiniz olursa cevap verebilirim

Arkadaşlar..ben bu işlem için paramın çogunu ayarlamıştım.ancak ıkı kredı kartımdan ust uste ıcra bıldırımlerı gelınce o paranın 700 lırasını kullanmak zorunda kaldım..param dagıldı.neyse sıze esas anlatacagım baska sey..ben aılemın yanında kalmıyorum su anda ..aılem ozellıkle annem ve ablam tum huzursuzlugumun farkında ..en son aılemı zıyarete gıttım.yıne ıcıme kapanık bır sekılde oturmaktaydım gece annem geldı yanıma ..kızım senın neyın var ne derdın var neden dugunun yaklastıkca huzunlenıyorsun.evlenmek ıstemıyorsam soyle korkma dedı.bende anne sorun o degıl.genel fılan dedım kıvırdım..sora aglamaya basladım derken anneme anlattım...
Kadın yıkıldı o an ama sora bana sarıldı oda ağladı..sen benım kızımsın her ne olursa olsun yanındayım hıc uzulme dedı.bana aslında cok korksada destek verdi hem agladı hem konuştu canım benım..dert bızım derdımız başka bıseyın olmasın caresı varsa eger dedı ama yoksa hıc uzatma soyleyemem derse ayrıl cocuktan dedı.allah bazı hatalarınızı gızleyın der gunahı yoktur dedı.bana moral verdi.sonra nasıl yapıcaz kızım dedı anne çaresi bu bu ve bu kadar dedım..annemınde kolunda bılezıgı var.bunu satalım napalım dedi.hemen randevunu al gıdelım ben senı tek bırakmam sahıpsız gıbı olmaz bırlıkte gelıcez ustesınden.dermansız dert vermesın allah dedi.ya nasıl mutlu oldum ve nasıl agladım sarıldım sarıldım.canım annem benım.yıne bana sahıp cıktı.sımdı kararsızlıgım nasıl yapsam..k.arslan mı? şişli med mi? Yoksa ebru hanımamı gıtsem.aslında ıcımden ebru hanm gelıyor ama tek korkum ya nıkah oncesı cagırırsam gıdemem.annem bır yolunu bulur gotururum ankaraya dıyor ama nısanlımda puruzmu puruz bılıyor bu işlerin 2 3 gun onceden oldugunu.zaten bazı suphelerı var.aklına soru ısaretı bırakırım dıye korkuyorum.ıstanbulda olcak dugunum.bırde 12 aralıkta olcak kış kıyamet gıdılır mı gıdılmez mı..nasıl olur..ne yapsam arkadaslar.akıl verın bana adetımı beklıyorum bugun yarın olurum ve hemen akabınde doktora gıdıcez...ve arkadaslar bılıyormusunuz annemın duasıyla bu ısı atlatacagıma ınanıyorum..allah hepımızın yardımcısı olsn ınşallah...başka çarem yoktu ve ıyı kı soylemısım...iyi ki...

düğünün istanbulda olucaksa ankaraya filan gitme bence direk istanbulda yaptır..son kontrole bile çağırsa yarım saat gidebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…