kızlık zarı dikimi tecrübem

miniminibirler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2016
4
8
34
merhabalar. uzun süredir bu forumdan kızlık zarı dikimi ile ilgili araştırma yaptım ve bilgi aldım. konu doğru yerde mi emin değilim ama paylaşacaklarım benim gibi cevapsız soruları olanları aydınlatacaktır. sırf bunu yazmak için buraya üye oldum.
kimine göre doğru kimine göre yanlış olan kızlık dikimi operasyonunu daha dün geçirdim. ben geçici yaptırdım çünkü çok yakın bir tarihti iyileşme için zamanım yoktu. ne oldu neden gerekiyodu gibi şeylere gerek yok. ayrıca kandırıyorsunuz diyerek hakaret edecek olanlarlara cevap vermiycem. sadece bu konu hakkında deneyimimi paylaşacağım. inşallah yardımcı olur.
araştıranlar biliyordur İstanbul'da hymen kızlık zarı dikim dediğinizde Dr. Korkut Ve Turgut Bey ilk sırada çıkacaktır. Bu kişiler garanti veriyor çeşitli teknikler sıralıyor. Yüksek meblağlar da isteniyor tabi. Ben bu operasyon için Şişli Med Akın Beyi tercih ettim. Hem hemşiresinin her telefonda aynı sorulara hep güleryüzle cevap vermesi hem de Akın Bey'le direk konuşabildiğim için tercih ettim. İyi ki öyle yaptım. Randevu aldım ve orayı bulana kadar Hemşiresi bana yardımcı oldu. İlk olarak doktor bey operasyonu anlattı. Bu arada kimlik kaydı falan kesinlikle yapılmıyor. Birkaç soru soruyor sadece. Özel bilgi kesinlikle istemiyor. Operasyona çok gergin gitmiştim. Hemşire Hanım Akın beyle 8,5 yıldır beraber çalışıyorlarmış. Kesinlikle güler yüzüyle stresinizi azaltıyor ve sizi anlıyor. Operasyona beni hazırladı. İllaki çok utandım korktum hatta titredim. Akın bey ne yaptığını anlatarak işleme devam ederken benim aklıma kötü şeyler geldi ve ağlamaya başladım. Yine hemşire elimi tuttu. Sonra konuşturmaya başladı. İnanın operasyon devam ederken kahkaha bile attım. Sonra bitti dediğinde nezaman bittiğini anlamadım bile. Kesinlikle operasyon sırasında hiç bir acı ağrı hissetmiyorsunuz. Oradan çıkarken doktorum yaptığı işlemi tekrar anlattı ve bana dikkat etmem konusunda uyarılar yaptı. Kapıdan çıkarken tekrar melek hemşire arkadaşına sarılır gibi sarıldı. Bugünü hiç yaşamadın hayatına kaldığın yerden devam et diyerek gönderdi. Eğer sorularınız olursa elimden geldiği kadar yanıtlarım. Yargılayanlar olacaktır fakat ben bir damla kan akmayacak diye kızlık zarı yok diye hayatımı karartmayı düşünmedim. Sevdiğim insandan vazgeçmeyi de düşünmedim. O masada tonlarca yükü bırakarak kalktım. Sonucu pazartesi günü yazıcam. Hayırlı haberler verebilirim umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
isteyen inanır isteyen inanmaz arkadaşım. ben yaşadım başımdan geçti ki yazıyorum.
gerçekten benim gibi arayıp bilgi bulamayan kişiler için yazdım.
sonuç gayet başarılıydı. hatta ilk bekaret kanamasından bile fazla kanama gördüm.
ilk denemede kanama gelmedi eşim niye kanaman olmadı diye yüzüme bakınca başımdan aşağı kaynar sular indi. kişiden kişiye değişiyodur heralde belki de sen esneksindir demi dedi onay almak ister gibi. evet belki diyebildim.
yarım saat falan sessiz kaldık hiç sarılmadı bana. sonra ben yaklaştım. bida yapalım dedim
ameliyata güveniyodum ama gelmeyince de çok korktum. ne olcaksa olsun yine gelmezse herşeyi anlatıcam dedim kendi kendime. tekrar denedik bu kez kanama geldi. dedim tamam bu iş.
canım da yandı ama amaç zaten buydu. sırtımdan dağlar kadar yük indi.
maliyeti geçici 1200 lira kalıcı 1800 lira denildi.
sadece 1200 lira ödedim.
ne reklamcı ne de başka birşey değilim. bu konu hakkında kimse doğru dürüst şeyler yazmıyor gerçekten ihtiyacı olanların kafası karışık. reklamcısın diyecek olanlar değil ihtiyacı olanlar yararlansın.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim kendi adıma. benimde merak ettiğim bir konuydu ve hesabı bu yüzden açtım. Aslında istanbulda doktor ismi vermende çok güzel oldu ben bayan doktor istiyorum çok korkuyorm. Çok utanıyorm. Kadın doktor biliyorsan isim verirsen sevinirim.

ben dekadın doktor düşündüm ama var adı çok geçiyor. o da geçiciyi 1800 liraya yapıyor.
inan hepsiyle görüştüm.
doktorun kadın ya da erkek olması konusunda ben de tereddüt ettim fakat sonuçta o bir doktor dedim. hemşirenin tutumu da beni etkiledi.
özellikle çıkarken buraya hiç gelmedin burayı unut deyip sarılması.
ayrıca anne babalarıyla gelen küçük yaşta kızların olduğunu da öğrendim.
ve tabiki gizlilik de çok önemli. bida buraya kazara hasta olarak gelsen bile kayıt bulunmaz dedi.
bütün klinikler gizliliğe önem veriyor.
orayı dikmekle parmağa dikiş atmak arasında doktorlar için bir fark olmuyor.
inan aynı korkuları yaşadım ve yalnızdım. başka kimseye söyleyemedim. tek başıma yaptım herşeyi. umarım sen de iyi olursun.

yazını okudum ve bana da umut verdi yazıkların. bu konuda yardıma ihtiyacım var . erkek arkdsm dikkatiz davranınca hata yaptı ve sonuc bu. buna çözüm bulmak istiyorum. nerede nasıl güvenerek operasyon geçirebilirim bi bilgi almak istiyorum

bu operasyona ihtiyacım var ama ben henüz evlenmicem. sadece kaldığım yerden hayata böyle devam etmek istiyorum. kalıcı olarak yapılamazmı bu operasyon. üzerimde ağır bir yük benim için

kalıcı da yapılıyor. ben vaktim kısıtlı olduğu için geçici yaptım.
kalıcı olanda iyileşme süresi daha uzun ama denildiği gibi kalıcı yani

Bende yeni yaptırdım kalici olarak ve henuz 11 gun oldu ara ara kanamalarim oluyor cok zor bir durum bende 17 yasindayken erkek arkadasim tarafindan tecavuze ugradim ve ailemle buyuk bir psikolojik savas verdik gercekten zor bir durum ama onemli olan umudunuzun olmasi ben nisanliyim 2 ay oldu insallah mutlu olurum onun gozunun icine bakarak bunlari saklamak kotu bi durum ama onuda bu yuzden kaybedemem 3000 tlye yaptirdim

Bende yeni yaptırdım kalici olarak ve henuz 11 gun oldu ara ara kanamalarim oluyor cok zor bir durum bende 17 yasindayken erkek arkadasim tarafindan tecavuze ugradim ve ailemle buyuk bir psikolojik savas verdik gercekten zor bir durum ama onemli olan umudunuzun olmasi ben nisanliyim 2 ay oldu insallah mutlu olurum onun gozunun icine bakarak bunlari saklamak kotu bi durum ama onuda bu yuzden kaybedemem 3000 tlye yaptirdim
Nasıl ksnamalar adet gibi mi acıyor mu

Bu konu için ben de üye oldum araştırırken kadinlar kulubunu buldum. Özelden bir kaç sorum olacak aslında bir haber sitesinde tüm ayrıntılar yazılmış ama özelden bana yazar mısıınız ?

.....

Burada çok ayrıntılı anlatılmış gibi ama özel sorularım olacak...

merhabalar. uzun süredir bu forumdan kızlık zarı dikimi ile ilgili araştırma yaptım ve bilgi aldım. konu doğru yerde mi emin değilim ama paylaşacaklarım benim gibi cevapsız soruları olanları aydınlatacaktır. sırf bunu yazmak için buraya üye oldum.
kimine göre doğru kimine göre yanlış olan kızlık dikimi operasyonunu daha dün geçirdim. ben geçici yaptırdım çünkü çok yakın bir tarihti iyileşme için zamanım yoktu. ne oldu neden gerekiyodu gibi şeylere gerek yok. ayrıca kandırıyorsunuz diyerek hakaret edecek olanlarlara cevap vermiycem. sadece bu konu hakkında deneyimimi paylaşacağım. inşallah yardımcı olur.
araştıranlar biliyordur İstanbul'da hymen kızlık zarı dikim dediğinizde Dr. Korkut Ve Turgut Bey ilk sırada çıkacaktır. Bu kişiler garanti veriyor çeşitli teknikler sıralıyor. Yüksek meblağlar da isteniyor tabi. Ben bu operasyon için Şişli Med Akın Beyi tercih ettim. Hem hemşiresinin her telefonda aynı sorulara hep güleryüzle cevap vermesi hem de Akın Bey'le direk konuşabildiğim için tercih ettim. İyi ki öyle yaptım. Randevu aldım ve orayı bulana kadar Hemşiresi bana yardımcı oldu. İlk olarak doktor bey operasyonu anlattı. Bu arada kimlik kaydı falan kesinlikle yapılmıyor. Birkaç soru soruyor sadece. Özel bilgi kesinlikle istemiyor. Operasyona çok gergin gitmiştim. Hemşire Hanım Akın beyle 8,5 yıldır beraber çalışıyorlarmış. Kesinlikle güler yüzüyle stresinizi azaltıyor ve sizi anlıyor. Operasyona beni hazırladı. İllaki çok utandım korktum hatta titredim. Akın bey ne yaptığını anlatarak işleme devam ederken benim aklıma kötü şeyler geldi ve ağlamaya başladım. Yine hemşire elimi tuttu. Sonra konuşturmaya başladı. İnanın operasyon devam ederken kahkaha bile attım. Sonra bitti dediğinde nezaman bittiğini anlamadım bile. Kesinlikle operasyon sırasında hiç bir acı ağrı hissetmiyorsunuz. Oradan çıkarken doktorum yaptığı işlemi tekrar anlattı ve bana dikkat etmem konusunda uyarılar yaptı. Kapıdan çıkarken tekrar melek hemşire arkadaşına sarılır gibi sarıldı. Bugünü hiç yaşamadın hayatına kaldığın yerden devam et diyerek gönderdi. Eğer sorularınız olursa elimden geldiği kadar yanıtlarım. Yargılayanlar olacaktır fakat ben bir damla kan akmayacak diye kızlık zarı yok diye hayatımı karartmayı düşünmedim. Sevdiğim insandan vazgeçmeyi de düşünmedim. O masada tonlarca yükü bırakarak kalktım. Sonucu pazartesi günü yazıcam. Hayırlı haberler verebilirim umarım.
bana ulasirmisin acil lutfen

bu operasyona ihtiyacım var ama ben henüz evlenmicem. sadece kaldığım yerden hayata böyle devam etmek istiyorum. kalıcı olarak yapılamazmı bu operasyon. üzerimde ağır bir yük benim için
Selam kizlar yazilanlari okudun neden dr reklami yapsinki arkadas. Bende ankarada uzun vadeli yaptirdim ve iki ay sonra evlendim doktorum bayan ilk gecede kanamam oldu tamamen estetik esim anlamadi mutlulugumu Dr Derya Korkmaz hocama borcluyum esn kalin

Selam kizlar yazilanlari okudun neden dr reklami yapsinki arkadas. Bende ankarada uzun vadeli yaptirdim ve iki ay sonra evlendim doktorum bayan ilk gecede kanamam oldu tamamen estetik esim anlamadi mutlulugumu Dr Derya Korkmaz hocama borcluyum esn kalin

Mrba bana yardımcı olabilirmisiniz çok. Kötü durumdayım

dr .un reklamı yapmışsın hiç inandırıcı değilsin En Büyük KK
Her verilen öneriye ,doktora reklam diyip duruyorsunuz nerden anladınız reklam olduğunu .burdaki amaç zaten bişeyleri bilgi edinmek değil mi ? ben mi yanlış biliyorum .Bilmeden nasıl anladınız reklam olduğu nu . Merak ettim . Sabahtan beri yorumlara bakıyorum kim doktor adı vermişse altına reklam denilmiş.

X