kızlarrrrrrrrrr hamileyim...:))))

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlarrrr hamileyim sabah 3 gün geçtiten sonra test yaptım anında silik 2. çizgi blirdi..çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin..çok karmakarışık bir durumdayım..çünkü bu ayy dedmiştimm amann olursa olur olmazsa olmaz...gerçekten bu iş beyinle alakalı stres yapmadığım ilk ay hamile kaldımm..allahım inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip eder..kızlarrr öpüyorum sizidelikafadulden:teytey::emir_bebek::ecrin_bebek::dance:

tebrikler canim.saglikla gelsin bebisin.darisi olmayanlarin basina insallah a.s.

kızlarrrr hamileyim sabah 3 gün geçtiten sonra test yaptım anında silik 2. çizgi blirdi..çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin..çok karmakarışık bir durumdayım..çünkü bu ayy dedmiştimm amann olursa olur olmazsa olmaz...gerçekten bu iş beyinle alakalı stres yapmadığım ilk ay hamile kaldımm..allahım inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip eder..kızlarrr öpüyorum sizidelikafadulden:teytey::emir_bebek::ecrin_bebek::dance:

tebrikler canım...çok sevindim...
kaç aydır istiyodun peki

canım tebrik ederim inşllh sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın sağlıklı huzurlu mutlu bir şekildede büyütürsün :ecrin_bebek:
belirtilerinide yazarmısın rica etsem opuyorumnanaktan

tebrik ederim.:nazar: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.darısı isteyen herkesin başına.

kızlarr ilköncelikle iyi dilekleriniz için çok saolun..ısteyen herkesin kucağını boş bırakmasın allahım inş..biz eşimle 3 ay korunduk sadece yani 1 senedir korunmasız ilşki sonunda oldu..ama stressiz ilk ayımdı.gerçekten artık her ay psikolojik gebelik yaşamaktan bunalmıştım tüm belirtileri yaşayıp hep adet oluyodum ve çok yıpranmaıştım..bu ay dedim ki amannn dedim allah ne zaman nasip ederse o zaman olur dedim bi de arkadaşın küçük kızı vardı bıcır bıcır baya yaramaz ben nasıl bakarım çocuğum böle olursa erteledim kafamda sorumluluk alamam diye ama kafamda hamilieği bitirdiğim ay geldi..onun için ne kadar da önemliymiş çünkü eşimin de benim de sorunnumuz yoktu herşey normaldi..
belirtilerime gelince kızlar kşalrımı aldırırken hiç olmadığı kadar acıdı.
göğüslerim çok acıdı bi de sık idrara çıkmayla uykumdan uyandırıyordu,acayip gazım vardı..hee bi de yüzümü sivilce bastı en umulmadık yerlerde..bu kadar fıstıklarım sizi seviyorumm...

tugbademir canım çok tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
canım acayip gazım vardı demişsin ya, canım biraz anlatır mısın ne zaman başladı gazın?miden mi gurulduyodu geğirme falan gibi mi yoksa barsaklarında gaz sıkışması,sancı ve aşırı şişkinlik şeklindemiydi?
şimdiden teşekkürler:)))

tugbademir canım çok tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
canım acayip gazım vardı demişsin ya, canım biraz anlatır mısın ne zaman başladı gazın?miden mi gurulduyodu geğirme falan gibi mi yoksa barsaklarında gaz sıkışması,sancı ve aşırı şişkinlik şeklindemiydi?
şimdiden teşekkürler:)))

canım temmenilerin için çok saol amin inş:))ilköncelikle gazım adetime 1 hafta kala başladı bağırsak gazım..adet günlerimde had safhadaydı..adetim geçince bi dekasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı vardı adete yordum ama meğer bebişim annesindeymiş..umarım sağlıkla gelir ama bu ay bırakmıştım bebek için ilşikiye girmedim gün bile hesaplamadım başardım:))stres çok önemliymiş..inşş Alla seninde gönlündekini veriri tatlım..a.s.

X