Kizlarrrrrrr

turko2727

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2017
1.560
1.195
38
Ya kizlar tokiden ev cikti bana ama ev insaati tamamlanmai daha ve ben evimin goremedim sadece ornek daireden yönünu sordum
Kuzey dogu guneyd dogu sizin eviniz denildi sizce kullanisli olurmu bu uonler nasildir bilgisi olan beni bilgilendirsin lutfen

Yön olarak güzel bence. Her türlü güneş alir. Yazın kuzeyden eser serinletir. Batıdan gelen güneş gibi rahatsız etmez. Fiyat olarak da sizi zorlamayacaksa kaçırmayın derim.

Yön olarak güzel bence. Her türlü güneş alir. Yazın kuzeyden eser serinletir. Batıdan gelen güneş gibi rahatsız etmez. Fiyat olarak da sizi zorlamayacaksa kaçırmayın derim.
ayy gercektenmi yani guzel yonmu oluyor fiyati sorun degil oderiz insallah

Güney batı ve güney doğu evlerde oturdum. Güney batı yazın çekilmiyor. Güney doğu rahat olur. Akşam rahat uyursunuz. Tek başına kuzey doğu olsa sikinti. Ama bir cephe öyle bir cephe guneydoguysa bence iyi olur. Tabi burda hangi il o da önemli.

Yerinde gidip gorme imkaniniz yok mu? En azından yönüne bakarsiniz. Hangi odalar kuzey doğu hangileri güney doğu ona bakarsiniz.

Anladım. Biz de tokiden almistik. Guneydogu cepheli. Çok memnunum. Kuzeybatı ya da kuzey doğu olan da çok şikayetçi değildi. Çünkü dış cepheler sağlam. Evler fazlasıyla sıcak oluyor. Sadece bahar aylarında biraz usuyorlardi. Kışın usuyoruz diyeni duymadım hiç. Ama sizin ki zaten iyi cephe olarak. Kat planı vs. yok mu? TOKİ'nin sitesinden bakıp şehrinizdeki projeleri gorebilirsiniz. Orada kat planları vardır. Hangi odalar nereye gelir anlarsınız. Bence çıktıysa kaçırmayın. Bu zamanda kira öder gibi ev sahibi olmak zor. Biliyorsunuzdur belki ama bir de iki sene sonra yaklaşık toplu ödeme yapıldığında çok güzel indirimleri oluyor. Böylelikle borcu erken de kapatabilirsiniz. Hiçbir şey yapmasaniz da teslim olunca devredersiniz yine kazancınız olur.

evin ornek dairesini gordum ev nasil biliyorum.yalitimi falan cok guzel diger etaptakiler cok memmun ama ben bana cikan binadaki evimin yönünü bilmiyorum 1 aya kadar yon levhasi falan.olur dediler kimse bilmiyor tam hangi yon iste projeye bakip guney dogu sizinki falan diyorlar oakdar 5 sene oturma şarti var 5 sene mecbur oturacagim birde 2. kat altimda 1 katli ev daha var insallah memmun kaliirm canim stres sevinc ikisi bir arada yani keske daha yuksek kat ciksaydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…