kızlarrrrrrr bu bir mucizeeeeeeee ben de hamileyim

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
su an gözlerım dolu dolu ve yüregım tarıfsız bır heyecanla dolu. bu sabah yapıtıgm testte hıc bır zaman göremeyecegım dıye dusundugum o çift çizgiyi gördüm allahım ınanamıyorum su an ama hala ıcımde süpheler var.dokotra gıdıp kesın bır sonuc alıncaya kadar duygularımdan tam emın olamıyacagım.benım bılenler bılir bebek ıcın cok caba verdım 2senedır ıstıyordum ve her ay hüsrandı su an ruyada gıbıyım allah olmayanlarada versın

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin...

ne gusel bır gun ALLAH ım cumanın hayırlı olmasından mıdır acaba?
boyle hamıs haberı alınca cok sevınıyorum..
tebrıkler canım..ALLAH tamamına erdırsın ınsallah..a.s.

canım mutluluğunu paylaşıyoruz:teytey: allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin ve isteyen herkese nasip etsin o güzel duyguyu ve bana da tabiiyerimseniben

canım hayırlı uğurlu olsun,bende uzun süredir bekliyorum,rabbim bu mucizeyi inşallah tüm isteyenlerle birlikte bana da tez zamanda nasip eder...

Allahım bu en mutlu haberi mübarek bi günde sana nasip etmiş umarım hayırlı birde evlat olur cnm.inan senin adına çok sevindim analı babalı büyüsün.torununun torununu görmeyi nasip etsin allahın sana.en güzel dileklerimle tebrik ediorm.inşallah bende bu duyguyu tadarım rabbim banada annelik duygusunu tadabilmem için bi bebek nasip etsin.tabi tün isteyenlerede aminnn...

Canım tebrikler,Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde ,hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

hayırlı olsun canım inşallah sağlıklı uzurlu sorunsuz bi gebelik geçirirsin.bebeşinde salıklı hayırlı dünya tatlısı bieclat olur.çok sevindim.inşallah heerşey çok güzel olurrrrrrr

Allahım ne güzel bir bi gün. Arka arkaya hamiş haberleri:teytey::teytey::teytey:
Canım Allah sağlıklı bi şekilde kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah.:nazar:
Darısı bizlerin de başına (amin)

Allah sağlıklı sıhatli kucağına almak nasip etsin canım.ve bu güzel haberi bekleyen tüm arkadaşlar umarım sizde en kısa sürede bu tatlı heycanı yaşarsınız

tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin, kucağına almayı da nasip etsin, bizlere de nasip etsin inşallah.

su an gözlerım dolu dolu ve yüregım tarıfsız bır heyecanla dolu. bu sabah yapıtıgm testte hıc bır zaman göremeyecegım dıye dusundugum o çift çizgiyi gördüm allahım ınanamıyorum su an ama hala ıcımde süpheler var.dokotra gıdıp kesın bır sonuc alıncaya kadar duygularımdan tam emın olamıyacagım.benım bılenler bılir bebek ıcın cok caba verdım 2senedır ıstıyordum ve her ay hüsrandı su an ruyada gıbıyım allah olmayanlarada versın

canım çok sevindim allah tamamına erdirsin ama bişey sorcam çok merak ettim.
bende 13 aylık evliyim vehiç korunmamamıza rağmen olmadı hala .
bende pco var. eşimde spermhareketsizliğimi ne işte ondan yani :KK43:
sende de bi problem varmıydı.
ve nasıl hamile kaldın
yazrsan çok ama çok sevinrm..
allah emanet ollll

X