kızlarrrrrrr bu bir mucizeeeeeeee ben de hamileyim

su an gözlerım dolu dolu ve yüregım tarıfsız bır heyecanla dolu. bu sabah yapıtıgm testte hıc bır zaman göremeyecegım dıye dusundugum o çift çizgiyi gördüm allahım ınanamıyorum su an ama hala ıcımde süpheler var.dokotra gıdıp kesın bır sonuc alıncaya kadar duygularımdan tam emın olamıyacagım.benım bılenler bılir bebek ıcın cok caba verdım 2senedır ıstıyordum ve her ay hüsrandı su an ruyada gıbıyım allah olmayanlarada versın

canım senin adına çok sevindimmmm adetin falan düzensizdii yumurtlama hesabıı yapamıyodunn bu yüzdennn çok sevindimm yaaa allah tamamına erdirsinnn canımmm a.s.

çok sevindim canım ya
ben bilirim o duyguyu 4 yıl bekledim o çift çizgiyi görmek için,
çok şükür 2 oğlum var allah bütün isteyenlere yardım etsin
allah sağ sağlim kucağına almak nasip etsin

canım tebrik ederim heyacanını çok çok iyi anlıyorum 1 hafta önce yaşadım aynı duyguyu ama bu heyacan artık hiç bitmeyecek önce kese sonra kalp atışları sonra gelişimi allah hakkımıza hayırlı olanı nasip etsin sağlıcakla kucaklarımıza alalım tekrar gözün aydın

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin darısı bizim başımıza dualrını eksik etme bizden emi:KK66:

bendende tebrikler inş. bizede nasip eder rabbim bebişi olmayanlarıda unutma dualarında
sevgiler.

herkese cok tesekkürler allah ınsallah sorun yasamadan bebegımın bana ultrasonda kalp atısını duyurur.isteyen herkese gönülden dua edıyorum ben cok sıkıntılı geceler gecırdım gecelerı bazen agladım ama herhalde sabır en güzel sey ve ben hıc ısyan etmedım sızde sabırla bekleyın meleklerınız en kısa zamnda gelıcek

Şekerim hayırlı olsun
Allahım tamamına erdirsin,sağlıkla kucağına aldığını da müjdelersin inşallah...

Darısı bekleyenlerin başına.

paylaşımcımmm canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin canım benim. Hamile kaldıktan sonra hemen hemen hepimiz aynı şeyleri yaşadık canım inanamamak ve endişelenmek:))) ama inşallah herşey yolunda gidecek canım. tekrar tebrikler :nazar: a.s.

X