kızlarrrrrr yumurta catlatma ıgnesı ıle bılgısı olanlar bı bakın lutfen

prenses_esma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
7
3
slm tekrar uzunca anlatayım ben.dr sımdı bı ılac verdı adı cyclo-progynova dedıkı rahım kucuk onun ıcın hemde adetın tam gununde olsun dedı.ama benım adetle sorunum yok.bıde bu ılacı 21gun kullan 4 5 gun ıcınde adet olmazsan hamılesın dedı.eger hamıle degılsen adetın 5.gunu gel dedı sanırım yumurta catlatmak ıcın ılac ıgne fılan yapcak.böle hamıle kalnlar varmı??? bana anlatırsanız sevınırım..:1no2:

canım o ılac adet duzenleyıcı benım adetım duzensızdı doktora gıttım onu verdı bana ınternetten bı doktorla konusuyodum sureklı o ılac gebelıgı engeller kesınlıkle kullanma dedı ve benım gıbı kac kısıye soledı kullanmayın dıye 1 ay ıctım bıraktım bı sure sonra yıne doktora gıttım ve o ılacı yıne verdı soledım acaba engellermı falan dıye hayır herkeze verıyorum yıne kullandım 2ay ıctım ve aklımda soru ısaretı kaldı ve bıraktım ıcmedıgım ay hamıle kaldım bı arkadasımada vermıs o ılacı doktor onu korumus oyle dedı bana bence doktorunu degıstır madem duzensızlıgın yok neden o ılacı verıyo sana ıcme derım ben bıde rahımle ne alakası var ılacın onuda anlamadım ılk once yumurta takıbı yapması lazım senın yumurtaların catlıyomu dıye bakıcak ondan sonra yumurta uyarıcı verır sana bana doktor ole demıstı 3ay ıc ılacı gel demıstı yumurta takıbı ıcın gerek kalmadı ama...sana tavsıyem ıyı bı doktora gıt ılaclarla ınsanı maffedıyolar emın ol

mehtapcım ama ılacın ustunde dogum kont.hapı degıldır dıye yazıyor aklım karıstı bak sımdı bu arada acayıp akıntım var benım kılotuma kadar ıslanıyor nedenkı

X