Kizlarrrrr

Beyaz akinti normal. Onun tupleri tikamasina nasil takildiniz? Endise etmeyin

Testler yapıldı ama başka yapılmayan testler var bende acaba başka enfeksiyon var mi acaba diye düşündüm bu kadar korkmamin sebebi de 10 yıldır şeffaf gelen akıntı son 6 aydir beyaz kremsi geliyor bundan dolayı korkuyorum

Sizde peki? Ne diyolar?
Bende önce baktı alttan sarı yeşil akıntı dedi ama ic çamaşırım beyaz gözüküyor ve elimde de aynı şekilde testler yapıldı temiz dedi bana da önceden mantar dediler ama mantar değilmiş olmamasına rağmen 20 kutu ilaç kullandım hem fitil hem antibiyotik hem flora düzenleyici hepsini ama gene beyaz değişen hiç bir şey yok sizden hiç kültür smear alındı mi peki ?

Beyaz akinti normal. Onun tupleri tikamasina nasil takildiniz? Endise etmeyin
Doktor içten sarı yeşil dedi ama akıntı beyaz yanı sarı yeşil olsa görürüm kendim de sonra antibiyotik fitil vs verdi aynı zamanda kültür yaptı temiz çıktı ama çok sitede araştırdım ve doktor videolarını izledim kimi doktor da enfeksiyon olabilir beyaz akıntı dediği için içimde acaba kaldı sizinde mi beyaz ? Krem şeklinde

Kremsi akıntı ben de de hep var.Gebelikten önce de vardı.Bazen şeffaf olur,bazen kremsi,bazen hiç olmaz.Bisey olsa çıkardı mutlaka.İcinizi ferah tutun.

Yoo bende yok oyle bir sey, sadece normal oldugunu biliyorum

Hayır enfeksiyonum olmadı hiç olsada öyle hemen tüplere zarar vermez bence ki zaten smear testi falan normal çıkmış olsa çıkardı
enfeksiyon malesef smearde vs çıkmıyor. şöyle ben her ay ya da 2 ayda bir ateşleniyordum. 1-2 gün sürüyordu en fazla. acilde serum yiyordum antibiyotik derken iltihap deniyordu. ürolojiye gittim hiç sonuç bulamadım. gittiğim her doktora bakın ben 1 senedir ateşleniyorum enfeksiyon dediler bu doğurganlığımı etkilemiş olabilir mi. yok dediler. rahme baktılar temiz. smear her sene yaptırıyorum gene yaptırdım temiz. bu cumartesi hsgye girdim hiteroskop mudur nedir adını bile bilmiyorum tüplerimde sıvı birikmiş. iki tüpü de almalıyız ve tüp bebek dedi doktor. normal yolla hamile kalamazmışım...
yani enfeksiyon çok beter bir şey. en ufak şüphede doktora gidin ve hsg çektirin bence çocuk düşünüyorsanız. benim gibi ateşlendiğinizde ihmal etmeyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…