Kizlarrrrr

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Kızlar benim hormon değerlerim kimi zaman yukseliyor kimi zaman kendi kendine düşüyor bu birincisi ikincisi beyaz akıntım var 5 aydir ama ne testi yaptırırsam temiz çıkıyor kokusuz beyaz her gün oluyor doktor rahmime ve yumurtalıklarıma baktı çok güzel dedi ama benim içimde her zaman bi korku var ya çocuğum olmazsa enfeksiyon yok ama bana var gibi geliyor önceden sumuksu şeffaf akıntım olurken 5 aydir beyaz oluyor krem gibi ve sanki hiç olmayacakmış gibi hissediyorum o kadar zorluğu yaşayıp ümidini kaybedip bi anda hamile olduğunu öğrenen var mi aranızda

Zorluk ne gibi mesela? Beyaz akinti normal ya. Fizyolojik akinti her kadinda az çok olur. Koku kaşinti yoksa dert etme. Ve soruna yanit olarak zorluk sonrasi hamile kalanlar say say bitmez

Zorluk ne gibi mesela? Beyaz akinti normal ya. Fizyolojik akinti her kadinda az çok olur. Koku kaşinti yoksa dert etme. Ve soruna yanit olarak zorluk sonrasi hamile kalanlar say say bitmez
Zorluktan kastım hani enfeksiyon olup hamile kalan daha sonra hormonu yüksek olup kalan amhsi dusuk olup kalan vs vs sanırsam enfeksiyon rengi koyu sarı oluyor kokulu aşırı kaşıntılı oluyor degil mi ? Bu beyaz akıntıyı 5 aydir gördükçe tüplerimi tıkayacak korkusu başladı bende

Amh 0.01 ile hamile kaldım
Yaaa gerçekten mi çok sevindim inanın. Bunlari duydukça bende kalıririm insallah diyorum peki hiç enfeksiyon geçirdiniz mi bu arada Rabbim yokluğunu göstermesin sizlere Allah bagislasin

Yaaa gerçekten mi çok sevindim inanın. Bunlari duydukça bende kalıririm insallah diyorum peki hiç enfeksiyon geçirdiniz mi bu arada Rabbim yokluğunu göstermesin sizlere Allah bagislasin
Hayır enfeksiyon durumum olmadı. İnşallah

Hayır enfeksiyon durumum olmadı. İnşallah
Peki akıntınız oluyor muydu hamilelikten önce oluyorsa nasıldı bende de var suan akıntı da o yüzden soruyorum kusura bakmayın korkumu hafifletmek adına doktora gidicem haftaya ama suan biraz da olsa sizlerle hafiflemek istiyorum

Ben enfeksiyon yaşadim onun akintisi çok farkli. Kokulu olurdu ilişki zamani canim acirdi. 1 aya tedaviyle geçti. Hormon sorunlari da yasadim mesela lh 23du . tedaviyle ikiz hamileliyim oldu. Sona kadar gitmese de. Yine de kulturle baktir enfeksiyon yoksa rahatlarsin. Genelde fizyolojikdir

Netten baktım da fizyolojik şeffaf oluyormus bende beyaz krem gibi oluyor sulu şeklinde kültür de de trikomonas ve clue cell diye bir şey yazıyordu bir de maya yazıyordu temiz çıktı başka testler de yaptırmalı miyim acaba mesela kültür de sadece bunlara bakılmış üç tane çoklu olarak kültür yapıyorlar mi acaba doktorum alttan bakmıştı sarı yeşil akıntı demişti trikomonastan şüphelendi yaptı ama temiz çıktı bende anlayamadım bu akıntıyı ama gerçekten korkuyorum ciddi bişeyse tüplerime yansır diye doktorlarda temiz diyor ne yapacağımı şaşırdım kaldım ya

Bende ureaplazmaydi. Hem de aşiri oranda. Bende baya baya enfeksiyona bakilmişdi ama

2 tüp bebek olumsuz yumurtalarım boş çıkıyordu 2 aşılama olumsuz eşimin ileri hareketli spermi 0 çıktı doktor artık olmayacağını Kıbrıs’tan başkasının yumurtasını alarak hamile kalabileceğimi söyledi ama o ay hamile kaldım o kadar beklemiyordum ki test bile yapmadım bir süre yoğun spor yapıyordum ayrıca Sıkıntı yapma canım anladım ki herseyin bir zamanı var
Ayrıca benim bir tüpümde tıkalıydı açılması mümkün değil dediler İstanbul’da cevat bey var ona hsg çektirdim bir yöntemle acıyormuş film çekerken ve açılmış onda ayrıca imkansız geliyordu bana çünkü ameliyatla bile açılmaz denmişti

Peki hiç enfeksiyon tarzı bisey geçirdiniz mi ? Ya bende var mi yok mu bilmiyorum ama hiç bir doktor bisey bulamıyor ama bana sanki varda tüplerime yansicak korkusu var beyaz krem gibi akıntım var ama her gün oluyor yoğun degil ne az ne çok kokusuz kasıntı yapmıyor ve eşimin görevi asker bu yüzden bir sene gelmicek bir sene sonra çocuk çalışması olacak ama o bir seneye kadar kötü şeyler olur tüplere yansır falan diye korkuyorum hanı diyolar enfeksiyon yok diye ama ne bu beyaz akıntı kültür yapıldı smear yapıldı kültür temiz smearda da geçirilmiş rahim ağzı enfeksiyonu çıktı ama yok suan geçirilmiş dedi doktor yanı içimde öyle korku var ki canım anlatamam ya bir sene çok uzun süre içim hep buruk bu arada Rabbim bağışlasın evladınızı size hiç bir zaman yokluğunu göstermesin analı babalı büyütsün kaderi güzel olsun insallah

Hayır enfeksiyonum olmadı hiç olsada öyle hemen tüplere zarar vermez bence ki zaten smear testi falan normal çıkmış olsa çıkardı

Merhaba akıntınız nasıl oldu geçtimi bende aynı sorunu yaşıyorum

Kokusuz,enfeksiyonsuz akıntının nesi anormal anlayamadım ben.Doktor testler yapmış,temiz çıkmış hala bişey olabilir mi diosunuz.Doktora inanmiosaniz neden gidiosunuz.Herkesin akıntısı şeffaf,beyaz olacak diye bişey yok ki.Kimininki de kremsi olur bazen şeffaf olur bazen olmaz.Doktor hamile kalma problemi yaşayabileceğinizi mi söyledi.Neden zorluklardan sonra hamile kalmayı arastiriosunuz.Bence biraz sakin olun sorun aramayın.Kendinizi boş yere strese sokuosunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…