Kızlarrrr yardım hamilemiyim

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
Arkadaşlar adetimden 1 hafta sonra 2 gün ilişkiye girdik sonra daha olmadı şuanda adetime yaklaşık 15 gün var belirtilerimde şunlar midem bulanıyor kokuya hassas oldum göğüslerim şişti ve akıntım çoğaldı ağzımda tuhaf bir tat var ve halsizlik sizce hamile olabilirmiyim yani bana çok uzak geliyor ama belirtilerdende ümitleniyorum

Bir test yapman en mantıklısı olabilir. Psikolojik olarakda bu belirtilerde olabilirsin. Mesela göğüslerinin şişmesinin nedeni adetine yaklaşmış olman,mide bulantısı ve koku keskinliğinde psikolojik olabilir. Kesinlikle bir test yaptır.

Yarın test alıp alıp yapıcam zaten çok merak ediyorum ama olmasınıda çok istiyorum 3 aylık evliyim erken ama olsun

Belki negatif çıkabilir ama sen tam emin olmak istersen kan testide yaptır,madem çok istiyorsun. Medeni durumun bekar yazıyor ben istemiyorsun sandım o yüzden negatif konuştum biraz :/

slm bende aranıza yeni katıldım aynı durum bendede var adetime 15 gün ama ben kasık batmaları bel ağrısı yasadığım için acaba dedim ve dün test yaptım herzamankullandığım markayla yaptım ikinci çizgi çok çok silik acaba benmi öle gördüm dedimesime gösterdim surda gölge gibi pembe çizgivar dior çok dikkatli bakmak lazım ama. bilmiyorum ne kadar doğru ama kafam çok karıştı varmı yok mu diye normalde suan yumurtlama dönemimdeyim aslında çok ta bilmiorum 5 aylık evliyim 2 aydır deniyoruz

ha bide yaklaşık 1 haftadır sanki adet olacakmışım gibi sancılarım var kasık batmalarıda ilk defa yaşıyorum bugün çoksiddetli oldu yaklaşık 1 dakika sürdü ama beni mahvetti. 2 ay öncede kotrolden geçtim bi sorunum da yok yani... yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. tesekürler

Ağrıların şiddetliyse bence doktora git ve bir kan testi yaptır. 2 aydır deniyorsanız inşallah hamilesindir,hayırlısı. :)

tesekkür ederim :))) ama bi yandanda korkuyorum negatiftir diye aslındayeni evliyiz ama yinede çok istiyorum.. peki 15gün kala idrarda çıkması normalmi vaya yanlışlık olabilirmi bu testlerde daha öncede aynı markayı 3 kez kullandım sadece tek çizgi idi....

İdrar testleri zaten kesin sonuç verme gibi bir ihtimalleri yok. Kan testi içinde ilişkinin üzerinden 15 gün geçmesi gerekiyordu sanırım. O testler herkeste farklı olabiliyor kimi adeti geçtiğinde yaptığında çıkıyor kiminde adeti gelmeden yaptığında çıkıyor. Eğer silikse 2. çizgi biraz daha bekle eğer adet olmazsan bir daha denersin :)

kızlar testi hangi marka alıyorsunuzda bu kadar erken sonuç verebiliyor aslında adetin 3 gün geçtikten sonra kesin sonuç veriyor diye biliyorum

bence 2 gün sonra tekrar yap bazen yanlışlık olabiliyor en iyisi beklemek biraz...
hayırlısı olsun...

bence kesin sonuç vermez benim kardeşimde yeni evli adeti geçmeden bir gün önce yatı çıkmadı tek çizgi çıktı 3 gün adetinden geçti yine yaptı 2 çizgi çıktı hatta biri silik ama hamileymişşş onun için sen yap ama çıkmazsa moralini bozma canım

ßenim bi arkadaş da yeNi evLi ..
Hemen çocuk istiodu ztn..KorunmamışLAr..
Sonra günü geÇmeden test yapio pozitif sOnra bi daha yapio yine pozitif..
Dioki kesin haMileym..Hemen doktora gitMeyim dio brz bir -bir buçuk ay falan oLsn dio..
Sonra bi gidio dokTora,doktor dioki ne bebeği ?ßebek faLan yOk ki ?
Yaa evdeki gebeLik testLeri herZaman yaNıLtabiLir..
Zaten gerçek ve doğru sonucu adetteen bi hafta sOnra verir diye boşuNa demioLar..

umudunu kırmak istemem ama adetine daha 15 gün varsa şu an ovulasyon döneminde olman lazım, yani daha yeni yumurtluyorsun haliyle hamile olman pek mümkün görünmüyor, ama şu dönemi iyi değerlendirirseniz neden olmasın yerimseniben

ya inş vardır allah herkese nasip etsin bugün yinede test yapcam bakalım ne olacak

daha adetine 15 gün varsa sen şuan yumurtlama dönemindesin yumurtlama döneminde bu tür şikayetler olabiliyor. neden daha zaman varken şimdiden kendinizi strese sokouyorsunuzki şimdi senin yapman gereken bol bol eşinle çalışma yapmanaklinialirimsmile gerisini adetin gelince düşünürsün ne olur bu kadar evhamlanmayın yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…