Kızlarrr sizce hamile miyimm???

EylxuxlRana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
180
1
Merhabaa
Benim sorum şu dün eğer yumurta zamanında geliştiyse 28. günümdü ki ben geç geliştiğini tahmin ediyorum yani 10 mayısta bekliyorum adetimi ama bende yaklaşık 6 gündür sanki hamilelik belirtileri var göğüslerimde sızlamalar kasğımda ağrı ani hareketlerde batmalar var bir de adeta 28 e göre hesaplarsak 4 gün kala nokta şeklinde kanama oldu sadece bi sefer adet olcam sandım ama devamı gelmedi test yapayım diyorum ama 28 e göre daha 2 gün geçti 35 e göre ise daha çok var napcamı şaşırdım testde öle olunca yapamıyorum yumurtanın geç geliştiğini de belirtilere göre öle tahmin ediyorum sanırım 35. günü baz almam gerek ama eğer öyleysede bu kadar erkenden olur mu sizce belirtiler lütfen kızlaaarrr yorumlarınızı bekliyorum kafam çoook karışıkkk???bilmiyorumkismile

Merhabaa
Benim sorum şu dün eğer yumurta zamanında geliştiyse 28. günümdü ki ben geç geliştiğini tahmin ediyorum yani 10 mayısta bekliyorum adetimi ama bende yaklaşık 6 gündür sanki hamilelik belirtileri var göğüslerimde sızlamalar kasğımda ağrı ani hareketlerde batmalar var bir de adeta 28 e göre hesaplarsak 4 gün kala nokta şeklinde kanama oldu sadece bi sefer adet olcam sandım ama devamı gelmedi test yapayım diyorum ama 28 e göre daha 2 gün geçti 35 e göre ise daha çok var napcamı şaşırdım testde öle olunca yapamıyorum yumurtanın geç geliştiğini de belirtilere göre öle tahmin ediyorum sanırım 35. günü baz almam gerek ama eğer öyleysede bu kadar erkenden olur mu sizce belirtiler lütfen kızlaaarrr yorumlarınızı bekliyorum kafam çoook karışıkkk???bilmiyorumkismile

kaç günde bir regl oluyosun, düzenli mi ?

bende pko var genelde ilaçla oluyorum ama bu ay klomen kullanmıştım ondan umutluyum
Bu arada az önce dayanamadım test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama bir gün geçe olur mu ki

bende pko var genelde ilaçla oluyorum ama bu ay klomen kullanmıştım ondan umutluyum
Bu arada az önce dayanamadım test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama bir gün geçe olur mu ki

yüzde 90 hassasiyetle belli olabilirmiş.. fakat 1 gün geçmişse idrarını 4 saat tuttuktan sonra testi yapmalıymışsın.. bence 2 3 gün sonra tekrar yapsan iyi olur..

idrarını 4 saat falan tutmana gerek yok,gebelik varsa her türlü silikte olsa çıkar zaten.istersen yarım saate bi yap testleri ardarda farketmez...
olmazsa yarın sabah tekrar yaparsın,yine ikinci çizgi çıkarsa yine tamamdır bu iş :))

idrarını 4 saat falan tutmana gerek yok,gebelik varsa her türlü silikte olsa çıkar zaten.istersen yarım saate bi yap testleri ardarda farketmez...
olmazsa yarın sabah tekrar yaparsın,yine ikinci çizgi çıkarsa yine tamamdır bu iş :))

beklenen regl gününde yada bir iki gün sonra yapıyorsan idrar testini 4 saat idrarını tutup öle yapmalısın testi diyor dr. alper mumcu sitesinde.. günün epey geçtiyse evet gerek yok..

reglin eğer düzenli oluyorsa o günü baz al ama ben adet günümden 15 gün öne göğüs ağrısından gece uyanıyordum nefes alamıyordum artık.. eşimle ilişkiye girdikten sonra kan gelmişti anlamamıştım adet günüm geçtikten 1 hafta sonra 3-4 gün adetten daha açık renk kan gelmişti ama meğer hamileymişim ... :)) umarım sende o mutlu haberi alırsın

bu gogus agrısı ınanılmaz bısey bırden banada gırıyo ve nefes alamıyorum. gercekten bende hamıle olabılırmıyım endısesı tasıyorum regl donemım nısanın 18ınde oldu 23unde sona erdı ve eşim ıcıme bosaldı suan tam 15 gun oldu we ben hamıleyım degılmıyım dıe kendı kendıme sorular soruyorum test alıp yapsam hemen cıkarmı yanı %kaç dogru sonuc werır

test yapsan cıkmaz daha erken..

Bende yeni üyeyim arkadaşlar,adetim 3 gün gecikti, halbuki şaşmazdı hep gününde gelirdi . 4- 5 gündür ayakta durduğum zamanlarda şiddetli kasık ağrım oluyor. acaba hamile miyim? bu gecede gelmezse yarın sabah test yapıcam.

merhaba yeni katıldım aranıza bılgıye ıhtıyacım var 12 gun once ovıtrelle catlatma ıgnesı oldum bugun kanda gebelık testı yaptırdım ve sonuc 7,1 cıktı hamılemıyım acaba bılen varsa yardım lutfen

X