Kizlarrr insallah hamileyimm

ayy ben de öyle yaa..bi test daha yaptım..eşimde gördü..ikisinde de aynı silik çizgi var...hayırlısı olsun..benim adetim daha geçmedi ama..bakalım..beklicem biraz korkuyorum...

kızlar şuan 35 gebelik haftasındayım. bebişimin tekmeleri eşliğinde sizlere yazıyorum... ben hamileliğimi öğrenmeden önce evde test yaptım 2 saat sonra ikinci çizgi silik çıktı ben şok inanamadım.. normalde 2 saat geçen teste bakılmazmış. ertesi gün sabah gene yaptn gene çokk silik bir cizgi günlerden cumartesiydi pazartesini bekleyeyim teste gideyim dedim. bu arada başka marka test aldım pazar yaptım çizgi mizgi çıkmadı.. pazartesi bir kalkdım baktımki hastalanmışım. çok kötü oldum ... o kadar umutlanmışdımki anlatamam sizlere ve sonunda ciddi bir hayal kırıklığı. bir sonraki ay gene adetim 2 gün geçikti gene can çıkmadan umutda bitmiyor test aldım b defa saniyesinde çıkdı. ama saniyelik ve ilk çizgi kadar koyu o gün gün boyunca 6 test yaptım farklı idrarlarla hepsinde aynı şekilde saniyesinde ve kopkoyu bir cizgi çıktı.. bir oturuyorum bir kalkıyorum bir gülüyorum bir ağlıyorum çok tuhafdım.. dayanamadım ertesi gün direk doktora gittim kan testi yapar derken altdan muayene etti. meğer bir önceki ay hamile kalmışım üstüne adet denilen şeyi yaşamışım... ama bir önceki ay geç döllenme olduğu için adetin gelmesine engel olmamış. gittiğimde 7+4 günlük hamileydim. oysaki 4 haftalık olması lazımken.. eğer kullandığınz tedaviye dair ilaç yoksa ikinci çizgi kesinlikle çıkmıyor bebiş yoksa. veya gözünüz sizi yanıltmıyorsa. ama kulandığınız ilaç var ise ikinci çizgiye güvenmeyin ilaçların verdiği hormansal takviyede ikinci çizgiyi çıkarta biliyr... 3 başarısız aşılama yaptırdım bunuda ordan biliyorum... ama bebişim kwndiliğinden geldi... çok şükr kucağıma almaya az kaldı.. darısı sizlere.. Allah ım herkese bu duyguyu yaşatsın tardırsın...

bu arada kim nederse desin ön hamilelik belirtisi diye birşey yok. ben koca bir ayı hamile geçirmişim haberim yoktu:) ve zaten şuana kadarda bir kere içim bulamadı kusmadım tiksindiğim şey olmadı kokan birşey olmadı... karnım şişmese hamileyim demeyeceim.. birde Ş(kilo almamış olsam.. kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor bunlar... bunlarada takılmayın... teyzem gebeliği boyunca kusdu kız kardeşim uyudu .... başkasında olan sizde olacak diye bir şey yok. ya millet göğüs ağrısı dedi bende o bile olmadı. doktorum sen çok şanslısın dedi...bende ben değil eşim şanslı bir naz yapamadım dedim... en azından bir iki kussaydım iyi olurdu:) ilerleyen zamanda görürsün kasılmalar başlasın dediler oda olmadı:) doktorum çok güçlü bir yapıya sahip olmama bağladı.. ama tabi şimdi son aya girdim ister istemez alınan kilo ve karnın büyümesi tek şikayete sebep veriyor çorabımı giyemiyorum çamaşırımı giyerken ayaklarımı sokmakda zorlanıyorum hehe başkada bir tık olmadı bende... zaten normal doğum dedi doktor bu gisişle onuda girmemle çıkmam bir olacak diyorum inşaallah.... doğum sancısınıda çok çekmem inşaallah:) darısı sizlere tedavi görüp bebişine doğal yolla kavuşan biri olarak tek tavsiyem hayatı gidişine bırakın ben tedaviden bıkdım bırakdım.. kendiliğinden geldi... Allah canabı hakkım ol dedimi oluyor gerisi hikaye... Allahım gönlünüze göre versin tez zamanda inşaallah....

ayy ben de öyle yaa..bi test daha yaptım..eşimde gördü..ikisinde de aynı silik çizgi var...hayırlısı olsun..benim adetim daha geçmedi ama..bakalım..beklicem biraz korkuyorum...

Hadi insallah cnm, bugun ikinci gun halen adetim yk hadi bakalim..

canim allah anali babali buyutsun insallah, sag salim kucagina al.
Bu arada sen on belirti yok diyorsunda sende olmamis herkes ayni degil..erken tutaninkinde oluyor. Bnm dusukle sonlanan hamilelikte vardi tumbelirtiler hemde sonradan ogrenince anladim.
Bu arada nekadar sanskimissin hicbiri olmamis..benim normalimde de bunyem cok kotudur cok tiksinirim kokulardaan hemen ogrurum o yuzden hamileligimde berbat gecer kesin :)))

Bugun adetim gecikeli tam 3 gun gecti. Insallah yaniltmaz beni ve hamisimdir
Simdi aile doktorundayim buyuk ihtimalle yarin sabah kan testi yapar

canım benimde biçok belirtim var ama bende adet oldum ayrıca zayıflamak için sabah akşam kekik çayıda içiyorum eğer hamileysem bebeğime zarar verirmiki mide bulantılarım kasık ağrılarım göğüste şişme aşırı gaz belde ağrı yarım saatte bir tuvalet ihtiyacı sürekli esnemeler uyku isteği hala yaşadığım şeyler ben napacam ya bana bi akıl verin nasıl anlayacağım hamile olup olmadığımı

ben dün ve bugün idrar testi yaptım yine..ikinci çizgi çıktı hepsinde de ..silik ama görülebiliyor..ama dün akşam bir tıp merkezine gitmiştim..küçük bir yerde yaşadığım için kan testi sonuçlarını 1 gün sonra anca verebiliyorlar..neyse işte bu tıp merkezindeki bayan iki tane testimiz var dedi..birini burda kendimiz yapıyoruz 10 dkda sonuç çıkıyor.ama güvenilirliği %70 doğru %30 yanlış sonuç verir haberiniz olsun dedi..diğerinin sonucu da bir gün sonra belli olur dedi..tabi ben tez canlıyımya 10 dklık kan testinden yaptırdım..ama şuan bir gebelik görünmüyor dedi sonuç olarak..bilmiyorum yaa ..kafam karıştı..o zaman idrar testlerinde nie çıkıyo bu çizgi..bi de karnım ağrımaya başladı bugün..stresten mi bilmem....

Biraz daha bekle cnm bak benim bugun tam 3 gun gecti
Yarin kan vercem persembe sonucunu alcam hos tabi idrar testi her sabah yapcam persembeye kadar.
Sen gel bendeki heyecani gor suan sadece esim ve annem biliyor, esimle ikimiz var diye kabullendik hevesleniyoz rabbim insallah uzulmem sonunda. Ama az degil 3 gun gecikti bnm asla gecikmem olmazdi..

ben şuan adetim normaldede her ay 13 gün sürer geçen ay 10 gün sürdü testi nezaman yapsamki

Kizlar adetim 4 gun gecikti hamile olduguma inaniyorum ama yinede hayal kirikligindan korkuyo insan

Eski konulardan arastirdim adeti 4-6 gun gecikip idrarda negatif cikanlar olmus hicbir bilginiz varmi

Ben bi marka var onla yapiyom negatif cikiyo diger markayla yapiyorum ikinci cizgi silik cikiyo

Off

canım gecikme olabiliyo bazen. ben sen silik çizgi var dediğin için bebişin sennle dedim hep. ama silik çizgi olmasaydı gecikme normaldi. benm hayatta hiç gecikmezdi ama hamile kalmadan önceki ay tam 10 gün gecikti. doktor bile hamile olduğumu düşündü ve 2 kez kanla da test yapıldı çıkmadı. 10 gün sonra geldi tekrar.ama o son adet oldu sonraki ay minnak gelmiştiii.

Cnm bugun o testen yine yaptim pozitif cikiyo , kan verdim bugun ordaki hemsire bazen idrarda cikmasi icin 4gun gecikmesi yetmiyor dedi..
Bakalim yarin sonuc cikicak ama ben hissediyorum gibi :s

Cnm bugun o testen yine yaptim pozitif cikiyo , kan verdim bugun ordaki hemsire bazen idrarda cikmasi icin 4gun gecikmesi yetmiyor dedi..

inşallah kanda da pozitif çıkar canım.hayırlısı olsun. sen bu arada dikkat et kendine.ilk zamanlar çok önemli biliyosun.

Biliyorum cnm, zaten bir dusugum oldu insan korkuyor. Birde kanda negatif cikarsa zor dayanirim cunku hamile olduguma inaniyom zaten bide dusugum olmustu

Biliyorum cnm, zaten bir dusugum oldu insan korkuyor. Birde kanda negatif cikarsa zor dayanirim cunku hamile olduguma inaniyom zaten bide dusugum olmustu

aaaa aşk olsun yaaa ben ne demiştim sana. unut artık düşüğünü lütfen. sürekli onu düşünme artık. bebeğin sennledir inşallah. bu gebeliğin diğeriyle alakasız düşünüp düşünüp stres yapma kendine.

Ttkale inşallah gebesindir ve sonuna kadar güzel devam etmeyi nasip eyler rabbimm...sonucunu bizimle de paylaş olur mu..

canım testini dün yaptırmamışmıydın sen bende sonucun bugün çıkar bize müjdeyi verirsin diye düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…