Kizlarrr insallah hamileyimm

Kizlar adetim 4 gun gecikti hamile olduguma inaniyorum ama yinede hayal kirikligindan korkuyo insan

Eski konulardan arastirdim adeti 4-6 gun gecikip idrarda negatif cikanlar olmus hicbir bilginiz varmi

Ben bi marka var onla yapiyom negatif cikiyo diger markayla yapiyorum ikinci cizgi silik cikiyo

Off

canım onların hangi marka olduğunu söylermisin bende adet oldum diye sevindim ama bi markayla yaptım 2.çizgi yan çıktı ben eskiden yapardım hiç çıkmazdı bu markanın testi yanlış olabilirmiki ayrıca 13 gün olurdum her ay bu ay 4.günümdeyim ve kanama nerdeyse bitti hersabah mide bulantıları gün içinde esneme uyku kasık ve bilek ağrıları gaz sancısı varda var ya allahım kafam allak bullak bide zayıflamak için kekik çayı içiyorum zararı varmı yokmu bilmiyorum

aaaa aşk olsun yaaa ben ne demiştim sana. unut artık düşüğünü lütfen. sürekli onu düşünme artık. bebeğin sennledir inşallah. bu gebeliğin diğeriyle alakasız düşünüp düşünüp stres yapma kendine.

Haklisin cnm..

Ttkale inşallah gebesindir ve sonuna kadar güzel devam etmeyi nasip eyler rabbimm...sonucunu bizimle de paylaş olur mu..

Tabiki paylascam cnm :))

canım testini dün yaptırmamışmıydın sen bende sonucun bugün çıkar bize müjdeyi verirsin diye düşünüyordum

Yok bugun verdim canim, ben sydneyde yasiyorum saat farki varya belki oyuzden karisti gunler :) yarin alicakmisim sonucu..
Insallah pozitifdir valla cok gerginim

canım onların hangi marka olduğunu söylermisin bende adet oldum diye sevindim ama bi markayla yaptım 2.çizgi yan çıktı ben eskiden yapardım hiç çıkmazdı bu markanın testi yanlış olabilirmiki ayrıca 13 gün olurdum her ay bu ay 4.günümdeyim ve kanama nerdeyse bitti hersabah mide bulantıları gün içinde esneme uyku kasık ve bilek ağrıları gaz sancısı varda var ya allahım kafam allak bullak bide zayıflamak için kekik çayı içiyorum zararı varmı yokmu bilmiyorum

Cnm dusuk olan hamileligimde First response kullanmistim ve memnundum. Simdi ise First response negatif gosteriyor pozitif gosteren testin adi ise Crystal Clear. Bilmiyorum bunlar turkiyede varmi ama internettende aliniyor.

bence hamılesın cnm hayırlı olsunn...

Insallahhhh

Kizlar yarin (turkiyede geceyken) kan testi sonucunu alicam hadi insallah hayirli haber alirim
Paylasirim sizinlee ..dua edin

X