kızlarrr bi bakabilir misinizzz :(

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarr adetim 11 gün geçti çoğu defa yazdım burda hatırlarsınızzz..cuma günü dr uma gidicem o güne kadar sabredemedim bu sabah yine test yaptım bundan 1 hafta önceki testlerim negatifti bu sabahkinde bşey dikkatimi çektii 2 çizgi oluştu amaa beyaz yani o band yeri okadar netki 2 çizgi gibi duruyor birde dikkatli bakınca çok çok hafif ince pembe bi çizgi var ....dua edin canlarım hamişimdir inş. gerçi adet sancım çok var gelebilirde dr a sordum tel de gecen ay 10 gün doğum kontrol hapı içip bırakmıştım ya hormonlarının dengesi bozulmuş olabilir dedi ondan cuma gidicem biraz daha beklememi söyledi tabi hamilelikte olabilir dedi inş. sabırsızlıkla beklyorum:Saruboceq:

canın ya ben çatladım ama sen hala kan testi yaptırmadın öyle mi?neyse inşallah hayırlı haberlerle gelirsin benim de geçen ayki testimde öyle olmuştu ama biliyorsun ki negatifti inşallah hamişsindir canım ...

cuma günü gidicem canlarım..öyle konuştum dr la inş. güzel hbrler veririm zaten silik çizgi çıksa bile inanamam çünkü başıma geldi öylee sonuç hüsrandı...inş. vardır diyorum ama bence yine yokkk !!

benimki çokk silikti ama hamileymişim yarın yine tekrarla allah gönlüne göre versin..

saol cnm silik çizgilere aslında başta çok inannıyordum güveniyordum yani silik olup hamile olan çok tanıdığım oldu ilk çizgi gibi kopkoyu çıkması gerekmiyor ama gecen ayda 2-3 kez öyle oldu çok silikti hatta bi tanesi netti bayağı ama adetim geldi adet gelip bittikten sonraki yaptığım testler hep negatifti bende ondan korkuyorum :çok üzgünüm:tabi kaderde ne varsa onu yaşıycaz bakalım inş. vardır :çok üzgünüm:

hakkında hayırlısı neyse o olsun canım ama senin şu silik çizgilerle yaşadıkların beni bile çok üzüyor direk tahlil yap bırak idrar testini insanıkarma karışık hale getiriyor

Canım bence sen kimyasal gebelik yaşamışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…