kızlarr sevinç ve şok birarada bende hamişim :)

Hadise_5426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
90
2
36
herkese merhabalar. Ben 1.5 yıllım evliyim bebeği çok istememize rağmen olmuyordu.Sonra doktora gittik eşimde bir problem çıkmadı bende tembel yumurtalık vardı. Progestan ardından da Klomen kullandım ve yumurta çatlnatma iğnesi vuruldum hiç umudum yokken adetim 1 hafta gecikmişti. Eczaneden gebelik testi aldığımda çift çizgi çıktı ama ben hala inanamıyordum çünkü doktor tadavinin 6-8 ay süreceğinden bahsediyordu ilk ay şok oldum sonra doktora gittim kanda test yaptırdık ve değer 721 çıktı hamilesin ilk ayında tutan ilk hastamsın dedi nasıl sevinmiştim tabi sevinç ve şoku aynı anda yaşladım. Bebeğim ben hiç onu beklemedik zamanda geldi şuan 6 haftalık Rahime yerleşmeye çalışıyormuş. Cuma günü gidicem ultrasonla bakıcak doktor çok heyecanlıyım...Ve sonunda bende hamileyimmm...
Umutsuzluğa hiç bir zaman kapılmayın Allah herşeyin hayırlısını versin....

hayırlı ossunnnn allah tamamına erdirsinnnn, bi avazda cart diye doğurursun inşalllah, şöööööle böcük böcük bakan sağlıklı akıl küpü bi beben olsun Şeniz

canım tebrikler çok sevindim bebeğin anne ve babasını daha fazla bekletmek istememiş Rabbim sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıkla al bebişini kucağına inşallah

Tebrikler Canım.

Allah sorunsuzca hamilelşiğini tamamlayıp bebeğine kavuşmanı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…