Kızlarr İkinci çizgi var mı sizce? Lütfen bi bakabilir misinizzz

dayanamayıp kan verdim bugün kızlar sonuç çıksın diye o kadar çok sabırsızlanıyorum kiiii.. ☹ Allahım şu mübarek günlerde en hayırlısnı nasip etsin isteyen herkese
Canim inşallah meleğin seninledir.
Degilse de sakin üzülme, Allah tez zamanda anneligi tattirsin sana ve tum isteyenlere.

Canim kıyamam uzulme.
Kac yillik evlisin ve yasin kac ?
Kuzum 1 senelik evliyim ama 1 yıldır deniyoruz nerdeyse korkutuyo bu durum da beni.. nerede yanlış yapıyorum diye..
bu ay son kez soğan kürü denicem. Artık olmazsa doktora gidiyim bi

Kuzum 1 senelik evliyim ama 1 yıldır deniyoruz nerdeyse korkutuyo bu durum da beni.. nerede yanlış yapıyorum diye..
bu ay son kez soğan kürü denicem. Artık olmazsa doktora gidiyim bi
Benimde 1.5 seneden sonra testere disli aslan pencesi kuruyle oldu.tabiki nasip önce Rabbimin sonra kurun vesilesiyle.bide onu dene derim

Benimde 1.5 seneden sonra testere disli aslan pencesi kuruyle oldu.tabiki nasip önce Rabbimin sonra kurun vesilesiyle.bide onu dene derim
Ah canım ya her şey üst üste geliyor senelerdir görüşmediğim arkadaşım az önce bana yazıyor nasılsın rüyamda seni gördüm hamileydin diye.. nasıl oluyor böylesi şaşıp kalıyorum vallahi.

Benide gecen ay görümcelerim rüyasinda hamile görmüstü bu ay hamileyim.olurmu olur

Benide gecen ay görümcelerim rüyasinda hamile görmüstü bu ay hamileyim.olurmu olur
Canım benim inşallah. Az önce doktora sordum bir iki gün gecikmeyle kanda çıkmayabilir dedi. Adet gecikmesi olarak değerlendirebilmemiz için 3 hafta geçmesi lazım dedi. 1-2 hafta daha bekleyin gecikme devam ederse bakalım dedi. Olabilir mi böyle bişey umutlandırdı beni. 1-2 gün geçtiği halde kanda gözükmeme durumu nasıl olur ki..

Olabilir gec döllenme oldugu zaman en kötu adetten 15 gün sonra cikabiliyomus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…