Gebeliğe Hazırlık kızlarr idrar testim hatalı sanırım :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
adetime 4 gün kaldı idrar testini yaptım c bölgesindeki çizgi oluştu birde onun üzerinden geçen dikey bi çizgi oluştu fakat bu çizgi t böylesinde o çıkması gereken yanyana şekilde gibi değil testi dik tuttuğumda artı işareti gibi duruyor bu çizgi c de çıkan çizgiden biraz daha açık renk ve testi yapalı 15 dk oldu kaybolmadı fakat pozitif sonuç c ve t böylesinde 2 çizgi oluşması ile belli oluyor peki bu çizgi sizlerdede oldumu daha önce ?????ben ilk kez görüyorum hatalı desem son k.t. daha çok var yapılışı yanlış desem tecrübeli olduk artık :1rolleyes:

Canım bence her zamanki yaptıgın testlerdense test hatalı çıkmıştır bence + şekline olması için resim ekledıgım testlerden yapmıssan eger cıkmıstır yoksa hatalıdır bence.Senın yaptıgın testın içerini okursan pozıtıf sonuc nasıl görünmesi gerekirmiş diye bakarsan anlarsınn.

evt cnm öyle yapıcam pozitif sonuçları artı olan testlerdende var fakat benim yaptığım o testlerden değil...2 yanyana çizgi çıkması gerek ama o ortadan geçen uzun açık kırmızı çizgi okadar belirgindi ki kafam karıştı en iyisi yeni bir test onuda artık günüm geçerse yaparım

tşkler bal surat benim testim + çıkan testlerde değil normal testti....son k.t. gecikte deil baktım ama hatalı sanırım kağıdınıda okudum bendeki olan gibi bi sonuçtan bahsetmiyor...hatalı büyük ihtimal !!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…