Gebeliğe Hazırlık kızlarr idrar testim hatalı sanırım :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
adetime 4 gün kaldı idrar testini yaptım c bölgesindeki çizgi oluştu birde onun üzerinden geçen dikey bi çizgi oluştu fakat bu çizgi t böylesinde o çıkması gereken yanyana şekilde gibi değil testi dik tuttuğumda artı işareti gibi duruyor bu çizgi c de çıkan çizgiden biraz daha açık renk ve testi yapalı 15 dk oldu kaybolmadı fakat pozitif sonuç c ve t böylesinde 2 çizgi oluşması ile belli oluyor peki bu çizgi sizlerdede oldumu daha önce ?????ben ilk kez görüyorum hatalı desem son k.t. daha çok var yapılışı yanlış desem tecrübeli olduk artık :1rolleyes:

Canım bence her zamanki yaptıgın testlerdense test hatalı çıkmıştır bence + şekline olması için resim ekledıgım testlerden yapmıssan eger cıkmıstır yoksa hatalıdır bence.Senın yaptıgın testın içerini okursan pozıtıf sonuc nasıl görünmesi gerekirmiş diye bakarsan anlarsınn.
pregtest_son.gif

evt cnm öyle yapıcam pozitif sonuçları artı olan testlerdende var fakat benim yaptığım o testlerden değil...2 yanyana çizgi çıkması gerek ama o ortadan geçen uzun açık kırmızı çizgi okadar belirgindi ki kafam karıştı en iyisi yeni bir test onuda artık günüm geçerse yaparım

tşkler bal surat benim testim + çıkan testlerde değil normal testti....son k.t. gecikte deil baktım ama hatalı sanırım kağıdınıda okudum bendeki olan gibi bi sonuçtan bahsetmiyor...hatalı büyük ihtimal !!

X