kızlarr çok korkuyorum :(

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
arkadaşlar yeni farkettm cinsel organmda klitorisin üst kısmındaki bölgede biraz üzeri yani deri altında küçük bi şişlik varr :1shok:gözükmüyor ama tesadüf hissettim çok büyük değil ama dokununca yine ele geliyor.. ben oraya sürekli ağda yapıyorum ve kıl dönmesi sorunlarımda oluyor arada bu der altında acaba öyle bişeymi oldu yaa çok korktum kızlarr böyle bişey olabilirmi yada kötü bi hastalık belirtisi olabilirmii??????dr gitmek hemen geldi aklıma amaa ayıp geldi birazda ya bi fikir lütfen böyle bişey hisseden oldumu yada duyan kötü bişymi yaa offf iyice paronoyak oldm yaasenağlama

Korkmayın, Önemli bir şey yoktur inşallah, küçük bi şişlik mi dediniz? Gözle örülür bir şişlik mi?

bazen banada oluyo
teyzemede sureklı oluyodu doktora gıttı fıtık dedıler amelıyat oldu ama onun buyuktu
ınsallah kotu bısey yoktur ama yınede doktora gorun canım gecmıs olsun

deri altında gözle çok hafif belli dokunarak anlamasam görmezdm bile...hiç bir başka bi belirtimde yok akıntılarım oluyor arada ama ne bileyim onla ilgilimi yarın ilk iş dr a gitmekk offffff
korkuyorum yaasenağlama

canım korkma bu kadar dedıgım gıbı bazen banada oluyo genelde usutunce galıba cok gecmıs olsun canım fazla takma kafana

kızlar birde itiraf etmek gerekirse ağda yapıyordum şimdi epilasyon aleti ilede alıyorum ordaki tüyleri hemde alışkanlık daha doğrusu hastalık oldu ufacık çıksada alıyorum...kıl dönmesi gibi olabilirmi acaba deride bazen oluyor çünkü ama uç verirdi bunda bişy yok hayırdır inş. ben zaten çok takıntılıyım senağlama

Ben çok küçükken, 8 yaşındayken kasığımdan fıtık ameliyatı olmuştum. Anlattıklarınız ona benziyor demek istemem ama doktora görünmekte yarar ver. Hayırlısı olsun, her şeye olacağına varır, üzülmeye gerek yok böyle küçük bir şey için. Yanlış anlamayın azımsadığımdan değil, üzülmemeniz için.

Kadin doktoruna mutlaka göster.Emin olmak daha iyi.Bisey yoksa da icin rahat olur.

rosesah yorumuna göre şöyle deym cnm büyüklüğü küçük topu iğne başından az birazck büyük gbi ağrı acı yok ben meraktan bastırdıkça ağrımaya başladı birde psikolojk sanırım etkilendim yarın gidicem kısmetse yorumlarınız için tşklerrr kızlarrrrrr ayrıca adetimi bekliyorum 1 gün kaldı adete inş. bu ay hamiş olmuşumdur:CüvCüv: ben ne düşünürken birde başka sorunlarm çıkıyor yaa :çok üzgünüm:

sivilce filan olabilir mi acaba yani bazen cok ucu filan olmuyo genis bir hacimle cikiyor belki olabilir..sen deyince aklima geldi bende agda yapiyorm bi kere öyle birsy hissettim bende cok pimpirikliyim korkarim hemen anneme dedim annem agdadan dedi ama agriyodu benmki sonra ben kafaya taktim hergun bakiyorm bastiriyorm filan sivilce gibi bisy oldu kil dönmüs sanirim ama sen icin rahat olsn diye git doktara canm saglikla kal

canlarım dr gittim kıl dönmesi gibi bişeymiş bi ilaç falan vermedi sorun yok dedii içim rahatladı yorumlarınız için çok tşklerr arkadaşlar şimdi dua edelm de hamiş olayım :CüvCüv:ama adet ağrısı hissediyorum asıl adet günüm yarındı sanırım gelicekkk :uhm:

geçmiş olsun canım önemsiz birşey olmaına sevindim hamişlik konusundada hakkında hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin kendini kasma rahat bırakki adetin ertelenmesin

tşkler canlarm gerçekten önemli bişy olmadığına bende sevindm ama bu devirde evhamlı olmak gerek bence bi tanıdığımızın dudağında uçuk çıktı geçmedi oda gitmemişti daha sonraa geçmeyince gitti cilt kanseri çıktı dudağını kestiler o kısmı aldılar yani kızlar kanserler bile grip hastalığı gibi oldu bence tetenek olmak daha iyii....yorumlarınız için çok tşklerr

canım özellikle epilasyon aleti kıl dönmesi yapıyo ama ağdayı bilmiyom biraz bekle geçmezse dr görün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…