Kızlarım yazar mısınız lütfen belirti mi ?

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
56
8
22
Kızlar
Hepinizden çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum benim adetim bir uygulamaya göre altı gün gecikti başka bir uygulamaya göreyse dört gün geciktim ve bu sıra çok gaz çıkarıyorum çok özür dilerim bunu soyledigim için ama bu bir gebelik belirtisi olabilir mi bazıları öyle yazmış da ben hiç duymamıştım merak ettim

Yani test yapsanız çıkar 4 veya 6 gün gecikmiş diyorsunuz. Bu veya şu hamilelik belirtisi mi diye düşünmektense test yapıp netleştirin bence. Ben adet gecikmesi dışında hiçbir şeyi gebelik belirtisi olarak saymıyorum. Çünkü vücudumuz farklılıklar yaşıyor her bir farklılık başka bir bedensel veya ruhsal durumu tetikliyor

O bile garanti değil gecikme en kesin sonuç test veya kan testi

Cok haklisiniz siz benim konuyu takip ediyordumuz ben bir cok belirti yasadim inanin adet belirtileriylw hepsi nerdeyse ayni sonuc regl oluyosunu sonunda

Evet aynen. Gecikme olmadan yok su oldu belirti bu oldu belirti dememeli. Gecikme olduktan sonra şüphelenip test yapılırsa daha sağlıklı olur.
Aynen öyle benim öğrenmem ovulasyon ile oldu oda can sıkıntısına yaptım baktım koyu ertesi gün yaptım pik koştur eczane öğlen idrar testi yaptım pozitif inanmadım. 3farkli marka ile yaptım gene pozitif aksmaa kan verdim pozitif yani bunca zaman hep silik çizgi aradım anladım ki varsa çıkıyor direk

Cok haklisiniz siz benim konuyu takip ediyordumuz ben bir cok belirti yasadim inanin adet belirtileriylw hepsi nerdeyse ayni sonuc regl oluyosunu sonunda
Evet. Acı tecrübe diyelim. Bu ayda neler neler yaşadım sonuç bugün regl oldum. İyiki kafaya takmamisim. gecikme olursa testi de haftaya yapmayı düşünüyordum. Nasip..

Maşallah. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Hayırlısı olsun hakkınızda bence de bir test yaptırın 6 gün gecikme hem gebelik testinde çıkar hem de kanda :)

Aslinda evet olunca silik cizgi aranmiyor aslinda dogru benim ilkinde direk cikmisti obur türlü var mi yok mu isiga turtum falan derken olmuyo

Merhaba özür dileyecek bir şey yok metabolik değişimler hormonla değişim olabilir gebelikten kaynaklı da olabilir adet öncesi de olabilir gaz olayı maalesef bende de çok oluyor özellikle adet öncesi ve yumurtlama haftası 9 aylık gibi göbek şişiyor çok kötü oluyor ödem tutuyor aynı zamanda Flo kullanıyorsan eğer takvim çok güzel bir takvim güvenebilirsin ama diğerlerini bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…