Vücut Kremleri KIZLAR yorumlarınızı bekliyorum.Bakın lütfen...

Vücut kremleri, losyonlar

guzelimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
3.990
426
Merhaba arkadaşlar.a.s.Benm cildim çok kuru ve pullanan bir yapısı var.Daha önceleri aynısefa kremi kullandım.Cildimin kuruluğuna çok iyi geldi.Cildim baya düzeldi.Fakat yaz geldiği için ve daha farklı bir krem kullanmak istediğim için başka kreme geçmek istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz?opuyorumnanaktanBen kara üzüm çekirdeği kremi,ilvina salyongoz kremi,Havvana salyongoz kremi,Woman hand onarıcı krem arasında kaldım.Almış olduğum kremi hem yüzüme sürebileyim,hemde vucuduma iyi gelsin istiyorum.Aldığım krem,çatlaklarıma iyi gelsin,cildimi toplasın,en önemlisi cildim kuru kalmasın istiyorum.....Bana bu kremler hakkında bildiklerinizi ve deneyimlerinizi paylaşır mısınız?vereliniortakHer aktar,her eczane farklı bişey söylediği için kararsız kaldım.Yorumlarınızı bekliyorum bayanlar....

cildin çok kuruysa duş sonrası bebe yağı sür nemlendiriyo...yani bebe yağı kolay sürülür hem..tüm vücuduna kremi nasıl sürüceksin zor olur..bebe yağı kullan vücuduna..yüzüne de kayısı özlü bi krem al...beslesin cildini hem lekeleri de alır pürüzsüzleştirir...tek bi krem hem vucuduma hem de yüzüme iyi geldin diye düşünme çünkü yüzünün hassaslığıyla vücudunun aynı değil...yüz daha narin ve bakım istiyo...

nick_im haklı vücudun hassaslığı her yerde aynı deil ama kaysı özlü krem,üzüm çekirdeği kremi ve buğday özlü krem ellere, yüze çok iyi geliyo.bende sürekli aynı kremi kullanamıyorum vücut alışınca işe yaramıyo,benimde ellerim en küçük hava değişiminde çatlıyo.en son bir hafta önce krem aldım,çok işe yaradı. krem avon'un gül özlüsü.tavsiye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…