Kızlar yarın sabah sezeryanla oğluma kavuşucam.:)

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
44
kızlar öyle böyle iyi kötü herseyi okuyarak dokuz ayı doldurduk artık hepimiz gün sayıyoruz.benimde doğum vaktim geldi çattı sonunda okadar çok sey paylaştıkki burda şimdi kendi haberimi vermek inanın çok garip ve çok heyecanlı hepimiz birbirimiz için dualar ettik cicileri paylaştık şimdide sıra bana geldi canlarım dualarınızı esirgemeyin ne olur benim için bol bol dua edin inanın çok heyecanlıyım eve gelir gelmez doğum hikayem ve oğlum Ahmet erkinin resmiyle size yeniden merhaba diycem Allah nasip ederse sizleri çok seviyorum bol bol dualarınızı bekliyorum Allah yardımcımız olsun hepimizin.....:teytey:
18 subat 2009 büyük gün....:dance::dance:

alla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım sağlıkla doğur inşallahhh darısı başımıza inşallahh

hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım
müjdeli haberini ve resimlerini bekliyor olacağız
dualarımız sizinle

Canım şimdiden gözünüz aydın .Güle güle git güzel haberlerle ve bebeğinle dön canım allah yardımcın olsun sen de dualarını bizden eksik etme .
Birde birşey sormak istiyorum sezeryanı sen mi tercih ettin dr.un tavsiyesiyle yada zorunlu mu oldu ?

inş hiç bi sorun yaşamadan dönersin bebişinle....darısı başımıza...artık sıkılmaya başladım ben...:KK43:((

canım sağlıkla sıhatle alısın bebeğini kucağına inşallah..
bizde cuma günü giriyoruz doğuma inşallah..

X