Kızlar yarın kan testi yaptırıcam lütfen dua edin

bdeniz57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
68
1
Arkadaşlar sabah hastaneye gidip kan testi yaptırıcam regl tarihimden 11 gün geçmiş oluyor lütfen benim için dua edin. inş hamişimdir. geçende yaptırdığımda kanda negatif çıkmıştı. idrar testinde pozitif çıkıyor hala. inşaallah yarın güzel bir haber alırım. dualarınızı eksik etmeyin lütfennnnnnnnnnnnnnnn..............

bol şanslar canım inşallah hamilesindir. annelik çok güzel bir duygu benimde 5 aylık bir kızım var dünyaya bedeller. dilerim allahta sana yaşatır bu güzelliği:nazar:

bol şanslar canım inşallah hamilesindir. annelik çok güzel bir duygu benimde 5 aylık bir kızım var dünyaya bedeller. dilerim allahta sana yaşatır bu güzelliği:nazar:

allah bağışlasın canım tşk ederim inşallah yarın bende güzel bir haber alırımda dünyalar benim olur.

Arkadaşlar sabah hastaneye gidip kan testi yaptırıcam regl tarihimden 11 gün geçmiş oluyor lütfen benim için dua edin. inş hamişimdir. geçende yaptırdığımda kanda negatif çıkmıştı. idrar testinde pozitif çıkıyor hala. inşaallah yarın güzel bir haber alırım. dualarınızı eksik etmeyin lütfennnnnnnnnnnnnnnn..............

Bence sen hamilesin kan testinde hata oldu.İdrar testlerinde yanılma payı olur ama hepsi mi hatalı? Hem hala adetin gelmedi.Ben kesin gözüyle bakıyorum yarın kesinleşir inşallah

Açtığınız konulara baktım gerçekten çok ilginç bir durum yaptığın bütün testler pozitif kan tahlili negatif acaba yaptığın idrar testleri bozuk çıkmış olabilir mi ki diye düşündüm hepsi aynı markamıydı aynı markay ise olabilir çünkü ama umarım kan tahlilinde bir hata olmuştur ve inşallah hamişsinizdir güzel haberlerinizi burdan duyarız bol şans :KK66:

canım inşallah hamilesindir. allah bu duyguyu en kısa zamanda sanada bizlere de yaşatsın.

canım hamilesin kesin idrar testi hata olduğu zamn hiç çizgi çıkmaz ekran boş olur oda hatalı testtir ama sende iki çizgi var bazen kanda geç çıkıyo ablamdan dolayı biliyorum onunda öyle oldu idrar testde göründü kanda görünmedi şimdi 7 yaşında bi oğlu var hayırlı olsun şimdiden sana.

merhaba arkadaşlar devlet hastanesine kan verdim sonucu cuma öülen çıkıcak. hayırlısıyla cuma günü akşamı inş güzel haberler veririm size. doktorada dedim idrar testim silik çıktı diye 11 gün oldu regl olmadım dedim. hemen kan testi istedi. bakalım hayırlısı. ayrıca hepinize güzel dilekleriniz ve dualarınız için çok tşk ederim. desteğiniz yetiyor zaten.

Açtığınız konulara baktım gerçekten çok ilginç bir durum yaptığın bütün testler pozitif kan tahlili negatif acaba yaptığın idrar testleri bozuk çıkmış olabilir mi ki diye düşündüm hepsi aynı markamıydı aynı markay ise olabilir çünkü ama umarım kan tahlilinde bir hata olmuştur ve inşallah hamişsinizdir güzel haberlerinizi burdan duyarız bol şans :KK66:

tşk ederim yaptığım testler farklıydı birbirindi. aynı marka değiller.

Neden o kadar geç veriyorlar ki sonucu...Hayırlısı olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi senin için cumayı beklemek çok zor gelir ama bence geç veriyolar sonucu yaa sanki nee benim eşim gatada kan bölümünde ben gidiyorum beta hcg verdim iki saat sonra çıktı umarım seninki hayırlı olur.

bende anlamadım vallahi ama hastane çok kalabalıktı. hem hamilelik için kan verdim hemde normal tam sayım için. tam sayım çıkmış normal gözüküyor. hamilelik testi sonucunu bekliyoruz.

kızlar kan tahlilimde değerim 972,4 çıktı. hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. çok güzel bir duygu. allahım herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin.

merhaba arkadaşlar devlet hastanesine kan verdim sonucu cuma öülen çıkıcak. hayırlısıyla cuma günü akşamı inş güzel haberler veririm size. doktorada dedim idrar testim silik çıktı diye 11 gün oldu regl olmadım dedim. hemen kan testi istedi. bakalım hayırlısı. ayrıca hepinize güzel dilekleriniz ve dualarınız için çok tşk ederim. desteğiniz yetiyor zaten.

tatlım nıye bu kadar gec verıyolar sonucu ya:KK43:hadı hayırlısı ben olumlu bi cevap beklıyom hadı bakalım

kızlar kan tahlilimde değerim 972,4 çıktı. hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. çok güzel bir duygu. allahım herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gördum coooooook sevindım canım ya hayırlı olsun rabbım bebişlerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın inşallah yaa:)yupppppiiiiii:)))))))))))))))))))))))))))

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gördum coooooook sevindım canım ya hayırlı olsun rabbım bebişlerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın inşallah yaa:)yupppppiiiiii:)))))))))))))))))))))))))))

aynı ayda anne olcaz galıba tatlım:)

aynı ayda anne olcaz galıba tatlım:)

hayırlısıyla bende hamişim yarın doktora gidicem tahlil sonuçlarını göstericem ona göre bakalım ne diyecek. evet anı zamanda anne olucaz galibaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ ne güzellllllllllllllllllllllll.............. allahım herkese nasip etsin inş.....

X