Kızlar yarın kan testi yaptırıcam lütfen dua edin

tebrikler Allah kucağına almayıda nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına :KK16:

hayırlısıyla bende hamişim yarın doktora gidicem tahlil sonuçlarını göstericem ona göre bakalım ne diyecek. evet anı zamanda anne olucaz galibaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ ne güzellllllllllllllllllllllll.............. allahım herkese nasip etsin inş.....

günaydın canım ancak ayaklanabildım ben:)dr gittin mi kac haftalık dedı.ben daha gıtmedım kalp atışını beklıyorm

günaydın canım ancak ayaklanabildım ben:)dr gittin mi kac haftalık dedı.ben daha gıtmedım kalp atışını beklıyorm

günaydın canım bugün öğleden sonra gidicem. saat 1-2 gibi hastanede olurum. boğazlarımda acıyor 2-3 gündür hasta olucam onuda söylicem de ne kullanabilirim diye ilaç olarak onu sorucam. senin değerin kaç çıktı tatlım?

günaydın canım bugün öğleden sonra gidicem. saat 1-2 gibi hastanede olurum. boğazlarımda acıyor 2-3 gündür hasta olucam onuda söylicem de ne kullanabilirim diye ilaç olarak onu sorucam. senin değerin kaç çıktı tatlım?

hadi hayırlısı canımgecmiş olsun dikkat et kendıne nane içme oldu mu?ıhlamur ii geliyo.benım 690 cıkmıştı ama artmıştır artık.aynı günlerde gebe kalmışız gıbı gelıyo bana:)ne zaman kalp atışını duyabılcenı örenırsen baanna da yazar mısın canım.haftaya bebişimle tanışcam inşallah:)))

hadi hayırlısı canımgecmiş olsun dikkat et kendıne nane içme oldu mu?ıhlamur ii geliyo.benım 690 cıkmıştı ama artmıştır artık.aynı günlerde gebe kalmışız gıbı gelıyo bana:)ne zaman kalp atışını duyabılcenı örenırsen baanna da yazar mısın canım.haftaya bebişimle tanışcam inşallah:)))

canım karnında agrı ne durumda bende ayaga kalkınca cok artıyo korkup oturuyorm ya:))

canım karnında agrı ne durumda bende ayaga kalkınca cok artıyo korkup oturuyorm ya:))

canım doktor daha yeni dedi ultrasonda bakmak için 10 gün sonra gel dedi. şimdilik bu kadar yani. 10 gün sonra tanışıcam bebişimle bende hayırlısıyla. kasıkların ve belin çok ağrırsa muhakkak kadın doğum hastanesine gitmemi söyledi doktor. kasıklarım ağrıyor ve baş dönmelerim artmaya başlıyor. ara arada olsa baş dönmem başladı. oturduğumda bile oluyor. hayırlısıyla güzel bir hamilelik geçiririz çok dikkat edicez kendimize artıkın. :))) görüşürüz canım benim.

birde bana vitamin ilacı verdi folik asit. günde bir tane alıyorum. 5 mg lık zaten. bunu kullanıcam 50 tane var içinde. 6 şubatta gidicem doktora tekrar. bakalım hayırlısı.

X