kizlar yardimlarinizi bekliyorum lutfenn

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
selam kizlar oncelikle cevap verecek herkese cok tesekkur ediyorum.ben normalden 10gun once adet gordum hemde cok fena bi rahim agrisiyla beraber.neyse normalde 6gun suren adetim 4gun surdu.bitti bugun ve ben test yaptirdim negatif dendi.fakat hem adetimdeki kisalik hem de goguslerimin dolgunlugu ve sizlamasi icimde hala bi suphe barindiriyor.lutfen bana yardim edin.boyle bi durumu yasayip ya da benzer durumda olup sonra hamile oldugunu ogrenenlerden cevap bekliyorum.ben simdi ne yapayim?sagolun....

mrb canım gecen ay bende aynı olayı yasadım 8 gun once adet oldum dedıgın gıbı rahımde sızı oldu ve adetım dıgerlerıne gore cok kısa ve koyu renkteydı bende hamılelıkten suphelendım ve test sonucum negatıftı doktora gıttım ordada test yapıldı ve yıne sonuc negatıf daha sonra ultrasyonla baktı doktorum ve rahımde ıltıhap olusmus dedı sancın ondan kaynaklanıyor dedı ve antıbıyotık tedavısı baslattı ıstersen sende bı doktora gorun derım ıltıhap onemlı bı konu gebelıgı bıle engellıo dılerım sende bole bıse yoktur canım gecmıs olsun

canım eğer testte negatif çıktıysa muhtemelen gebelik yok tatlım.inşallah en kısa zamanda sana ve isteyen herkese bu duyuguyu yaşatır.her ihtimal karşı dr görünmende fayda var hayatım...

Canım gebelik yok havalardan dolayı üşütmüş olabilirsin Bence bir dr.a gitmen en iyisi adet kanamasıyla gebelik yaşayamazsın zaten üstüne görmede çok farklı
Sevgilerle.......

hepinize cok tesekkur ederim kizlar.bi doktora gidiyim en iyisi.allahtan hayirlisi ne diyim?hepinizi opuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…