kızlar yardımınıza ihtiyacım var

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
ben evleneli tam 3 ay oldu ama en başından beri bebeğim olsun istiyorum hemde çok eşimde istiyo ve bunun için çalışmalara başladık ama şimdide kafam karıştı acaba çok mu acele ettim daha çokmu erken kafam o kadar karıştıki hala çok istiyorum ama tek sorun erken mi

öncelikle iyi çalışmalar diliyorum :) şaka bir yana,gerçekten doğru bir insan olduğunu düşünmüşsün eşinin we ewlenmişsin diye warsayıyorum;kaç yaşındasın bilmiyorum ama kendini anne olucak olgunlukta hissediyorsan,bunu gerçekten istiyorsan,başkaca problemler de yoksa,maddi,manewi neden olmasın.bazıları ewliliğin tadını çıkaralım öyle derler ama ben bebeğin buna engel olacağına inanmıyorum.bazıları da ewlilik bir otursun,gidişatına bakalım öyle derler.buna da katılmıyorum.bence ewlenmeden önce çok iyi düşünülmeli,ewlilik şans olduğu kadar akıl işi de.ama kendine we eşine inanarak ewlenmişsen bebek süper bi güsellik olucaktır..

canım bence bunun cevabını birtek sen verebilirsin.. kendini hazır hissetmelisin

bence biraz olsun yeni evliliğinin tadını çıkar.eşinle önce birbirinize doyun.çocuk olursa birbirinize vakit ayırmakta zorlanacağınız için bol bol birlikte vakit geçirin.

sağol :)25 yaşındayım eşimden yana hiçbir şüphem yok severek evlendim ve öle evliliğin gidişhatına bakayım gibide bir sorunumuz yok biz birbirimizden eminiz ama kafam karıştı işte

canım bende 4 aylık falan oldu evleneli.ama bir aylık hamişim hiçde pişman deilim iyki kalmışım:dance:

ben biraz evliliğin sefasını sürülmesi taraftarıyım.evlilik iki kişiykende çok güzel illa çocuk olmasına gerek yok.tabi biü süre sonra meleklerimiz gelince dahada güzel oluyor.ama öncelikle 2 kişinin geçirmesi paylaşması gereken bir süreç olduğuna inanıyorum.allah herşeyi gönlünüze göre verir inşalah....

kendini hazır hissediyorsan neden olmasın
genç yaşta anne olursun çocuğunla arkadaş olursun
çok özeniyorum ben öyle :asigim:
annemle arkadas gibiyiz
bende öyle yapıcam dedim ama geç evlendim -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…