Kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️

Ben hic test vermedim adet gunumu bekledim fakat gebelik testi cok yaptim yarisi pozitif yarisi negatif çıktı oglumdada reglden 2 hafta once hissetim ve hep gebelik testi yaptim negatifti adete 2 gun kala yaptim pozitif cikmisti o aksam kan verdim beta hcg 56 kusurlerdeydi

Ya canım benim adetim 2 sinde bitti 3 de korunmasız ilişkiye başladık bu ay düşündüğümüz için 2 günde 1 ilişki yaşadık ama ilişkiden 1 hafta sonra sol kasik agrisi cektim 1 gun boyunca sonra goguslerde yesil damarlar her geçen gün belirginlesti dokununca da acı oluyor suan adetime 2 hafta var bugün ilişki üzerinden 13. Gün test negatif

Dollenme gec olmus olabilir gec dollenme nasil oluyor anlamiyorum b3n iliskiye o gunlerde girmeden ama yumurtlama suresinde iliskiye girdiginde 3 gun sperm kaliyor vucutta o uckunu atarak say bakalim kac gun oldu ve akinti beyazligi arttigi gun yumurtlamanin oldugu gun oluyomus senin beyaz akntin hangi gun oldu hatirliyormusun

Dün beyaz kremi akıntım oldu canım

10 gün oluyor 3 günü çıkarırsan canım ysni hesapladigima göre korunmasız ilişki 3 de oldu 3 gun çıkardın 10. Gün bugün

10 gün oluyor 3 günü çıkarırsan canım ysni hesapladigima göre korunmasız ilişki 3 de oldu 3 gun çıkardın 10. Gün bugün
O zaman bildigim kadariyla dollenme uzerinden 10 gun gecince beta hcg kanda artmaya basliyormus belki bugun seninki artmaya baslamistir insallah çıkar gittiğin zaman kanda idrar testinde 12 -14 günn geçmesi gerekiyor

O zaman bildigim kadariyla dollenme uzerinden 10 gun gecince beta hcg kanda artmaya basliyormus belki bugun seninki artmaya baslamistir insallah çıkar gittiğin zaman kanda idrar testinde 12 -14 günn geçmesi gerekiyor
Senin testini gördüm canm sen ne zaman yaptın ilişkiden kacinci gün yaptı

Bende yarn bi tam kan isticem onda beta da yapıyor değil mi canım söylemesem de
Yok kuzum ayriyetten hamilelikten supheleniyorum brta hcg yede bakarmisiniz tw tam kan testinde kan sayimina vs bakiyorlar crpye felan demir ile b 12 zaten aaglik ocaklarinda yok

Aa daha küçük Allah bağışlasın istiyor musun peki canm
Allah razi olsun kuzum benim ilk cocugumda 6 miyom var dediler gerci bi kist bi miyom dediler hamileyken biri patladi dediler va vs doktora gittim gecen ay 5 miyom en buyugu 2.5 cm mis 6 cm ameliyat diyolarmjs sanirim bana hemen cocuk yap dedi biz ilk cocukda cok sknti yasadigimiz icin borclar cok bizde dedik borclari bitirelim nisan mayis gibi cocuk dusunuruz olursa digeru 2 2.5 yasindayken dogmus oluyor diye plan yaptik ama bi ay iste bu kadar cok belirti yasayinca acaba mi dedim

Suan hamilesin dimi canım

Suan hamilesin dimi canım
Cok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…